Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Stówka za darmo - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Finanse (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Stówka za darmo (/showthread.php?tid=988)

Strony: 1 2 3


Stówka za darmo - DwDPzN - 06.08.2022

Revolut chce edukować użytkowników rozdając pieniądze.

Mamy możliwość zarobienia 100PLN (kurs na chwilę obecną) *

Żeby móc skorzystać z tej oferty jest wymagane konto Revolut


W aplikacji należy przejść do zakładki "Kryptowaluty", następnie należy w dół zjechać aby znależć okienko o nazwie "Edukacja".
Gdy to uczynimy jedyne co należy zrobić to obejrzeć filmiki i na podstawie informacji z nich uzupełnić QUIZ. Jeśli udzielisz złej odpowiedzi, to martwić nie masz się czym. QUIZ możesz powtórzyć dowolną ilość razy.
Po ukończeniu lekcji możesz kryptowalutę "Polkadot" zostawić, z nadzieją pomnożenia zysku lub sprzedać.
Środki po sprzedaży w łatwy sposób możesz upłynnić tworząc kartę Virtualną Visa. Jest możliwość dodania takiej karty do Google Pay i zapłacenia nią stacjonarnie.


U niektórych osób może się różnic stylistyka odpowiedzi, lecz zważać na to nie należy, ponieważ sens pozostaje ten sam.

1
– Pieniądze wydawane przez państwo
– Kryptowaluty są zdecentralizowane…
-Specjalni użytkownicy…

2
– Eliminuje potrzebę istnienia…
– Klucz publiczny jest jak…
– Niemożliwe jest poznanie czyjegoś klucza…

3
– Zdecentralizowana baza danych (1 odpowiedź)
– Każdy, kto ma…
– Nie jest kontrolowana przez…

4
– Brak – kryptowaluty…
– Wszystko – wartość…
– Gdy jesteś zadłużony…

Polkadot

1
– Małe prędności transakcji…
– Nowa sieć oparta na…
– Pozwala wielu blokchainom…

2
– Blockchain, który łączy inne…
– Blockchain, który łączy się z…
– Brak możliwości…

3
– Osoby, które posiadają tokeny DOT
– Pula tokenów…
– Jest zarządzany przez…

4
– DOT
– Pomaganie w zabezpieczeniu…
– Blokowanie tokenów…

5
– NTF, DeFi, zasilanie…
– Działanie aplikacji Polkadot…
– Poprzez Relay Chain[/hide]


RE: Stówka za darmo - PUDZILLA - 06.08.2022

z takiego darmowego siana, to kiedys provema rozdawała 10pln za zalozenie konta(z mozliwoscia wyplaty na konto)

a tak po za tym, to o co chodzi z tą gwiazką w drugim zdaniu?


RE: Stówka za darmo - DwDPzN - 06.08.2022

(06.08.2022, 19:57)PUDZILLA napisał(a): z takiego darmowego siana, to kiedys provema rozdawała 10pln za zalozenie konta(z mozliwoscia wyplaty na konto)

a tak po za tym, to o co chodzi z tą gwiazką w drugim zdaniu?


To nie jest za założenie konta, tylko za wykonanie quizu na temat kryptowaluty. 

Dostaje się około 3.5 tokenów DOT, a kurs się zmienia. Jakiś czas temu było to tylko 60 złotych, aktualnie jest to ponad stówka.  

A jak ktoś nie ma konta, to może do tego na internecie poszukać kodu polecającego, jak dobrze pamiętam będzie to dodatkowe 50 złotych. 
Warto dodać, że Revolut stał się legalnym bankiem działającym na Litwie.


RE: Stówka za darmo - PUDZILLA - 06.08.2022

jeszcze raz przeczytaj moje pierwsze zdanie xD

i tak teraz revolut za otworzenie konta daje 50zł https://lowcabonusow.pl/promocja-revolut-premia-na-start-bonus/


RE: Stówka za darmo - DwDPzN - 06.08.2022

Przeczytałem dokładnie, tylko chciałem to podkreślić Big Grin


RE: Stówka za darmo - Kajabuza - 07.08.2022

Ale to tylko dla nowych kont chyba. Wczoraj rozmawiałem z koleżką i mówił, że wkurzony, bo jak zakładał jakiś czas temu to 5PLN w DOT dostał za lekcje. Dopiero nowe konta mają te opcje o których piszesz. 
Dla swoich warto zaznaczyć, że polecenie konta komuś kto będzie go używał normalnie (musi zrobić kilka wymaganych operacji) daje polecającemu 200PLN. Czyli można się zawet dogadać, że się dzielicie po pół, a polecony dodatkowo ma jeszcze to czym piszesz. 

Co do Revoluta bardzo chwalą sobie ludzie. Dla Ziomali forumowych mogę zapodac link polecający, gdyby się zdecydowali założyć to dodatkowa stówka wpadnie. 😉
EDIT: DOT w listopadzie tamtego roku stał po ponad 200PLN a jest to dość obiecująca kryptwaluta, więc cierpliwym warto przetrzymać te 3,5DOT do kolejnej górki. 🤗



RE: Stówka za darmo - DwDPzN - 07.08.2022

Kajabuza ja konto założyłem jakieś 2 lata temu, a dostałem 3.5 DOT które wymieniłem na 100 złotych


RE: Stówka za darmo - Szyderca - 07.08.2022

Szkoda czasu jak dla mnie heh , oczy otworzyłem i 500 wpadło hehe Podobno kultowa


RE: Stówka za darmo - kot_kreskowy - 07.08.2022

(07.08.2022, 05:34)kajabuza napisał(a):
Dla swoich warto zaznaczyć, że polecenie konta komuś kto będzie go używał normalnie (musi zrobić kilka wymaganych operacji) daje polecającemu 200PLN. Czyli można się zawet dogadać, że się dzielicie po pół, a polecony dodatkowo ma jeszcze to czym piszesz. 

Co do Revoluta bardzo chwalą sobie ludzie. Dla Ziomali forumowych mogę zapodac link polecający, gdyby się zdecydowali założyć to dodatkowa stówka wpadnie. 😉

Te 200 zł, o których wspominasz, to tak naprawde 170zł do podziału na dwóch, bo jakbym chciał z tobą np tego dila zrobić, to muszę zamówić fizyczną kartę i tu jest opłata niecałe 30 zł za wysyłkę (chyba, że znajdziesz działający kod rabatowy na darmową wysyłkę karty, co może graniczyć z cudem - ostatni działający kod to FREECARD ).

Musiałbym też wykonać trzykrotnie zakupy, każde po minimum 15zł - to akurat najmniejszy problemSmile
Także do podziału jest 170 zł, a nie 200, ale to i tak daje po 85zł na głowę Smile
Podobno promocja jest jeszcze aktualna.
Niby 5 sierpnia revolut ją przedłużył, ale chuj wie do kiedy.


RE: Stówka za darmo - Kajabuza - 07.08.2022

Kocie niby tak, ale jak ktoś ma zamiar korzystać z konta, gdzie kartą może płacić, wypłacać na niemal całym chyba świecie, to z jakiej racji ja mam mu fundować połowę kosztów karty? Podobno kultowa
No chyba, że o zwykły deal chodzi i Revo bye bye. 😄