Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Stówka za darmo - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Finanse (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Stówka za darmo (/showthread.php?tid=988)

Strony: 1 2 3


RE: Stówka za darmo - kot_kreskowy - 07.08.2022

Kajabuza 
A na chuja mi ta karta potrzebna???
Jedyna ZAGRANICA do której jeżdżę, to za granicę powiatu Podobno kultowa
Robim dila, dzielim się chajsem, zdobywam dodatkową sprawność w postaci 3,5 DOT i pa pa revolucie.
Ale jak mnie wydymasz na premię, to spodziewaj się wizyty listonosza  Podobno kultowa



RE: Stówka za darmo - Kajabuza - 07.08.2022

Generalnie to znajomy się bawi w takie rzeczy, (pół człowiek pół darmo, każdą trafieje łapie) mogę Mu podklepać, normalny gość, bez powiązań tematycznych. Ręczę za Niego głową i pisiokiem. Ale wiadomo. Trzeba wypełnić te warunki o których pisałeś. 



RE: Stówka za darmo - kot_kreskowy - 07.08.2022

Kajabuza 
Nigdy, kurwa, PRZENIGDY nie ręcz za kogoś, bo istnieje 99% prawdopodobieństwo ,że nie będziesz miał ani głowy, ani pisioka.

Najpierw proponujesz dila , a teraz jak przychodzi co do czego, to podsyłasz mi jakiegoś typa półpromocję?
Miej żesz litość...
Widzę, faja zmiękła Podobno kultowa

Spoko, jak się cykasz, to nie ma problemu.


RE: Stówka za darmo - Kajabuza - 07.08.2022

Kocie kiedy ja mówię serio. Tobie akurat bym zaufał jeśli to ja bym takie akcje robił. A oczywiste jest przynajmniej dla mnie, że jak za kogoś ręczę a ten ktoś zawali sprawę, to z własnej kieszeni zadośćuczyniam a ziomkowi odlajkowuje zdjęcie na FB i piszę, że brzydko wyszedł. Podobno kultowa



RE: Stówka za darmo - DwDPzN - 07.08.2022

Kajabuza kot_kreskowy nie wiem za bardzo o co Wam chodzi, ale karty wirtualne są za darmo. Normalnie nimi można płacić w sklepach po dodaniu do google pay


RE: Stówka za darmo - Kajabuza - 07.08.2022

Trzeba zarejestrować konto, zamówić kartę, zrobić 3 transakcję nią za min. 15 PLN 
"Muszą to być rzeczywiste zakupy z wyłączeniem gier losowych, przelewów, gier hazardowych, kart podarunkowych, itp.). Najłatwiej będzie zrobić zakupy spożywcze podzielone na trzy części" 



RE: Stówka za darmo - kot_kreskowy - 07.08.2022

DwDPzN 
aby skorzystać z tej promki "200 na dwóch" potrzeba spełnić pewne warunki.
Jednym z nich jest zamówienie fizycznej karty, za której wysyłkę trzeba ponieść opłatę.

Kajabuza 
Ja Cię pod włos brałem z tym dilem... Podobno kultowa
Nie jestem aż tak nieodpowiedzialny (czyt. głupi), aby narażać się na potencjalne nieprzyjemności , dla jakiejś zdymanej stówki...


RE: Stówka za darmo - KACPER - 09.08.2022

reczenie za kolegow, mordy morduchny... hahaha skad ja to znam, jebac Podobno kultowa


RE: Stówka za darmo - furiat - 13.08.2022

na polskiesloty macie strony  jak sie zarjestrujecie to na kasynach  ggbet vulanvegas itp daja 100 zl za rejestracje i na innych stronach po 50 slotow do krecenia za darmo a na fortunach czy stsach po 20 zl za rejestracje daja jest tego mnostwo tylko poszukajcie


RE: Stówka za darmo - Chochlik - 17.09.2022

Obczajcie se Western Union Plus, za weryfikację na Niemcy i depo okolo 18€ dostajecie 25 euraskow w prezencie.