Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC
Testy na narkotyki - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dzia艂: Na temat u偶ywek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dzia艂: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- W膮tek: Testy na narkotyki (/showthread.php?tid=996)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Testy na narkotyki - Beeniepatu - 26.11.2022

Szatan69聽a to nie zauwazyles, ze przepisy, oraz podejscie do nich, zmienia sie w czasie? 馃槑


RE: Testy na narkotyki - dimiliki - 26.11.2022

zawsze mo偶na za偶膮da膰 badania krwi


RE: Testy na narkotyki - Lady Giwera - 26.11.2022

Na jakiej podstawie mog膮 zabra膰 prawko? Jedziesz na czysto, testy pokazuj膮, ze to nie jest 艣wie偶e (mo偶esz wr贸ci膰 z samotnej, spontanicznej imprezy kt贸ra si臋 odbyla w innym kraju).


RE: Testy na narkotyki - Szatan69 - 26.11.2022

Testy cos pokaza i lipa dopoki krwi nie zbadaja i nie okre艣la czy bylas na bombie czy nie


RE: Testy na narkotyki - Lady Giwera - 26.11.2022

Szatan69聽rozumiem, 偶e w takiej sytuacji nie mo偶esz odm贸wi膰 testu na miejscu, ale masz prawo zg艂osi膰 test krwi? Dobrze rozumiem? Co je艣li odm贸wi? Jak mo偶na to rozwi膮za膰, skoro ich jest 2 a ja 1?


RE: Testy na narkotyki - dimiliki - 27.11.2022

Lady Giwera聽albo jak Ci wychodzi pozytywny a jeste艣 pewna 偶e nie bra艂a艣 wcze艣niej nic to 偶膮dasz badania krwi lub od razu wymagasz testu z krwi a zwyk艂ego odmawiasz tak jak odmawiasz przyj臋cia mandatu


RE: Testy na narkotyki - Lady Giwera - 28.11.2022

dimiliki聽艂ojjj kiedy艣 mnie zatrzymali za jazd臋 z telefonem przy uchu, tylko po buchu ale "sraczka by艂a". Prowadzi艂am na boso bo w wysokich szpilkach si臋 nie da i oklejonym autem. Otworzy艂am okno "dzie艅 bobra Panu, prosz臋 o chwile za艂o偶臋 buty i czy mog臋 wyj艣膰 z samochodu musz臋 zapali膰 bo mnie szef tak opierdoli艂 przez telefon, ze nie wiem czy rycze膰 czy co. Oczywi艣cie wiem, 偶e nie mog臋 z telefonem prowadzi膰, ale jak szef despota... Juz zak艂adam buty i Pan mi doradzi co zrobi膰".聽
Wysz艂am, zapalilam, pocz臋stowa艂am, prawie ryk 偶eby lzy przytlumi艂y bucha. Te偶 mia艂 szefa, dom w budowie, fajny kole艣. Pom贸g艂 po艂膮czy膰 zestaw z telefonem (by艂am samotn膮 matk膮 i nie posiadam umiej臋tnosci technicznych a wtedy zestaw w samochodzie to by艂a nowo艣膰), mandatu za telefon nie da艂, kupi艂 w dobrej cenie pokrycia dachowe i orynnowanie i doradzi艂, ze mam nie bra膰 do siebie krzyk贸w szefa. Btw. 贸wczesny szef by艂 spoko bo to fajna babka by艂a Smile.聽
Od tego czasu pozwalam sobie czasami na stwierdzenie "pies te偶 cz艂owiek".聽
Jak w ka偶dej bran偶y tam tez pracuj膮 ludzie, ale nigdy nie wiesz czy na takiego trafisz. Bucha nie wyczai艂 a ja nadal lubi臋 prowadzi膰 boso je艣li nie jestem w p艂askich butach. Nigdy nie wiesz czy za rogiem nie ma smerfa...

dimiliki聽wcze艣niej to znaczy w ci膮gu doby, tygodnia? Na przyk艂adzie 3cmc.


RE: Testy na narkotyki - Dilleraaaa - 30.11.2022

S膮 testy dost臋pne w aptece,kt贸re wykrywaj膮 dan膮 substancje a nie tak og贸lnikowo? Czy tylko badanie krwi


RE: Testy na narkotyki - tome3eqkks - 01.12.2022

Dilleraaaa聽 w aptece -聽raczej og贸lnikowo.


RE: Testy na narkotyki - horsii - 01.12.2022

W aptece glownie te gowniane multesty ale nie pokladalbym w nich wielkich nadziei bo to badziew z duzym marginesem bledu.