Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Testy na narkotyki - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Testy na narkotyki (/showthread.php?tid=996)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Testy na narkotyki - kot_kreskowy - 24.01.2023

(18.01.2023, 12:09)Dilleraaaa napisał(a): Testy jak testy często nie wykrywają lub daną substancje wykryją jako inną.

A może jest zupełnie na odwrót i to Wy tak naprawdę nie jesteście świadomi tego co ćpacie...

Być może gdyby daną substancję przepuścić przez testy SINu, to by wykazały dokładnie to samo co testy siku/krew...


RE: Testy na narkotyki - Dilleraaaa - 24.01.2023

kot_kreskowy Może być tak jak mówisz..nigdy nie można być w 100% pewnym,że dostaniesz daną substancje a będzie ona całkowicie czymś innym.Trzeba patrzeć na to z każdej strony


RE: Testy na narkotyki - olancucki - 14.05.2023

Siemka. Czy nie wiecie może które z dostepnych nowych stimów nie zostaną wykryte na mutli narko-teście? 

Chyba będę próbował z MDPHP i Alpha-Pihp po kolei testem na amfetaminy żeby upewnić się że nic nie wyjdzie.

Potrzebuję stima do pracy (oj jakiegokolwiek niewykrywalnego dla narko testu). 

Jestem na probacyjnym okresie z kuratorem sądowym na 10 miesięcy, i nie chcę żeby nic wyszło nie tak z mojej strony.

 Wątpię że będą robić testy z krwi, albo selektywnie testy na dopalacze.
 
Więc dlatego pytam. Czy macie jakieś pomysły?

Co mi doradzacie? Bo z ulubionych 
2-FMA i 4-FMPH już niestety zrezygnowałem na ten rok czasu.


RE: Testy na narkotyki - Lady Giwera - 14.05.2023

Potwierdzona informacja kurator w zestawie podstawowym ma tylko na bucha i amfe (z moczu)  MDPHP od Escobar  nie wychodzi.


RE: Testy na narkotyki - PUDZILLA - 14.05.2023

olancucki stim do pracy? polecam efedryne od ducha, albo 4f-mph koniec końców, mph to fenidat, wiec nie ma prawa ci wyjsc na multitestach nawet tym z monaru na 8 substancji, bo fenidatow tam po prostu nie ma


RE: Testy na narkotyki - olancucki - 14.05.2023

Sprawdziłem na googlach i na szczęście JEŚLI zrobią test, to tylko taki co nie wymaga badań laboratoryjnych. 

Czyli albo mocz albo ślina.

W innym artykule wyczytałem że fenidat (przeciwnie do tego co myślałem) nie jest fałszywie wykrywany pozytywnie jako amfetamina lub pochodne na testach.

Więc na stówkę masz rację.

Zastanawiam się teraz co do substancji rekreacyjnych. 
3cmc/3mmc na pewno zostaną wykryte przez test?

Ponoć psychodeliki nie są wykrywalne na poziomie takich badań na siku i ślinę. 

Co do tego to chyba nie mam wątpliwości, bo na żadnym z testów które dotychczas widziałem na necie, nie było opisu żeby wykrywały takie rzeczy.

Na dodatek gdzieś tam na stronce pisało że psychodeliki są niemal niewykrywalne i że dopiero na poziomie badań laboratoryjnych może coś zostać wykryte.


Dziękuję za odpowiedź panie PUDZILLA



Jest! Ale się ucieszyłem. Big Grin


Dziękuję za odpowiedź, jest dla mnie bardzo ważna. 

Bardzo mi to dodało pewności.


Czyli powinienem unikać wszelkich amfetamin/metamfetamin oraz syntetycznych canna i naturalnego zioła to wtedy będę czysty?

Dziękuję Wam bardzo! 🍻


RE: Testy na narkotyki - PUDZILLA - 14.05.2023

3cmc i 3mmc zostaną wykryte, bo mają strukturalnie zbliżone do siebie budowy wraz z metamfetaminą (i sikutesty pokaza cmc jako mete) i metabolity również podobne budową, takie testery jeśli nie substancje, to wykryją metabolity, czyli cząsteczki (resztki) przemielone przez wątrobe, które zostają w organizmie do czasu wydalenia ich z organizmu

psychodeliki bardzo krótko utrzymują się w organizmie, w moczu jak i we krwi,, jednak dotyczy to na pewno lizergamidow, z tryptaminami chyba podobnie, a z fenylkami moze byc na odwrot, bo to psychodeliczne amfetaminy - analogi PEA. 

jesli sie myle, to prosze o wskazanie,gdzie i wyjasnienie. pozdro

olancucki


RE: Testy na narkotyki - olancucki - 14.05.2023

Lady Giwera czy badania są robione z moczu czy śliny?

Jak długo będzie wykrywana obecność zakazanych środków?

Dziękuję za odpowiedź.

PUDZILLA aha, czyli mam unikać cmc/mmc, 
met/amfetamin oraz canna?

A 6-apb albo 5mapb nie wyjdzie na teście? XD

Pozdrawiam!


RE: Testy na narkotyki - Lukas1985 - 14.05.2023

Z tego co pamiętam to w tych prostych testerach wszystko Ci wyjdzie. Mogę się mylić ale to lepiej sobie sprawdź. 
Btw. MdPHP i apihp też są b-k.
Swoją droga. To w opisie jak działa tester pisze, że wykrywa jakieś przeciwciała oby się nie okazało, że inne narkotyki też działają na te przeciwciała.

Edit metylofenidatu może wyjść na teście

https://www.psychiatriapolska.pl/False-positive-drug-test-results-in-patients-taking-psychotropic-drugs-A-literature,113173,0,1.html

Edit ciekawsza publikacja.
Efedryna wychodzi jako narkotyk i wiele innych tak wychodzi. 

https://www.askdocweb.com/falsepositives/


RE: Testy na narkotyki - Lady Giwera - 14.05.2023

olancucki robione z moczu, zaproszenie z zaskoczenia, osoba pod kuratelą może być zapraszana nawet co miesiąc jak wynika z relacji pracownicy MONAR.
Są dwa testy  na trawe i amfe.