Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Testy na narkotyki - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Testy na narkotyki (/showthread.php?tid=996)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Testy na narkotyki - PUDZILLA - 14.05.2023

Lady Giwera cud, że nie miałaś, będąc na monarze xD


jeśli nic nie wykrywa, a znowu był przypał (mając w dokumentacji to, że wcześniej nic nie wykryło) to ma prawo zrobić zlecić testy na cokolwiek, a nawet wysłać na badania krwi


RE: Testy na narkotyki - olancucki - 14.05.2023

Muszę oddać się do miejsca leczenie uzależnień na terapię dzienną.


RE: Testy na narkotyki - PUDZILLA - 15.05.2023

olancucki jeśli to nie są jaja, to polecam sprawdzić leczenie uzależnień ketaminą https://www.stopkokaina.pl/ketamina/ mi tam dysocjanty jak i psychodeliki pomogly wyrwać się z nałogowego brania rc i utrzymać rownowagę psychiczną, niektorzy potrzebują zamkniecia, terapii dziennej, niektorym wystraczy obudzić świadomość i sami zaczynają *myśleć* Podobno kultowa


RE: Testy na narkotyki - Lukas1985 - 15.05.2023

W kwestii leczenia... Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie co dalej. Jeśli chcemy ćpać to cpajmy jeśli życie układać to obowiązkowo terapia i dopiero dalej leki. 
Ja wyszedłem z 4 lat ćpania w opór. Pewnego dnia usiadłem i spojrzałem na to jak wyglądają moje fazy i co spapralem. 
Ważne jest też aby ustalić co jest triggerem ćpania. Co nas pcha - co jest spustem. Czy chodzi o sens życia (jego brak), czy to kwestia znajomych i przyjaciół czy też może rodziny. Ale to już zabawa dla.terapruty. jednak nie terapeuty z Monaru który przychodzi odwalić pańszczyznę i sam.zali się pacjentom jak ma źle.


RE: Testy na narkotyki - Mrs.Darkness - 15.05.2023

Mi kiedyś po chlorach wyszło metaamfetamina


RE: Testy na narkotyki - olancucki - 15.05.2023

Ale mnie to poryło. 

Ja na pewno nie chcę się leczyć z uzależnień, niestety robię to tylko z przymusu.

PUDZILLA  
4-fmph zawsze będzie na pierwszym miejscu, tylko że jego teraz nie mam.

Za to niestety leci do mnie ta paka z b-k i dlatego pytam co zrobić. Dalej nie wiem.
To musi być mój ostatni lot na rok czasu.


RE: Testy na narkotyki - xumbo - 15.05.2023

@"Mrs.Darkness" nie ma czegoś takiego jak metaamfetamina, metamfetamina jak już.
Przepraszam za zbędny offtop.


RE: Testy na narkotyki - PUDZILLA - 15.05.2023

olancucki ja bym pokazał jaja i juz sobie darował ten ostatni lot, ewentualnie komuś z forum pake oddał, a ostatnim lotem bylby sloneczny kwas, ulubiona playlista i medytacja. 

w kwestii testów na dragi, to już chyba wszystko zostało powiedziane, co byś z tego zestawu nie wział, wszystko jest wykrywalne sikutestem, najgorszy ten z monaru, no i pamietaj, ze za pierwszym razem moze ujść ci na sucho, bo ktos wjedzie z testem na amfetamine samą, jak w przypadku Giwery to było, ale pewnego dnia wbije ktoś z monartestem, bo dalej będzie miał podejrzenia i wtedy już nie będzie odwrotu.

Co to za popierdolony pomysł walić beta-ketony do roboty, to się greckim filozofom nie śniło, zdecydowanie odradzam, chyba, że to praca *domowa* w stylu wyplewić ogródek, albo pomalować pokój farbą.


RE: Testy na narkotyki - olancucki - 15.05.2023

Ja sobie odpuszczam wszystkie inne loty do marca 2024r, ale 4-fmph musi zostać przeze-mnie przetestowane.

Chce wiedzieć czy jest wykrywalny przez różne testy.


RE: Testy na narkotyki - Lukas1985 - 15.05.2023

(15.05.2023, 00:18)olancucki napisał(a): Ale mnie to poryło. 

Ja na pewno nie chcę się leczyć z uzależnień, niestety robię to tylko z przymusu.

PUDZILLA  
4-fmph zawsze będzie na pierwszym miejscu, tylko że jego teraz nie mam.

Za to niestety leci do mnie ta paka z b-k i dlatego pytam co zrobić. Dalej nie wiem.
To musi być mój ostatni lot na rok czasu.

Czego nie wiesz ? Możesz wziąć ale wyjdzie Ci to na testerach i będą problemy. Czego nie rozumiesz ?

(15.05.2023, 09:14)PUDZILLA napisał(a): olancucki ja bym pokazał jaja i juz sobie darował ten ostatni lot, ewentualnie komuś z forum pake oddał, a ostatnim lotem bylby sloneczny kwas, ulubiona playlista i medytacja. 

w kwestii testów na dragi, to już chyba wszystko zostało powiedziane, co byś z tego zestawu nie wział, wszystko jest wykrywalne sikutestem, najgorszy ten z monaru, no i pamietaj, ze za pierwszym razem moze ujść ci na sucho, bo ktos wjedzie z testem na amfetamine samą, jak w przypadku Giwery to było, ale pewnego dnia wbije ktoś z monartestem, bo dalej będzie miał podejrzenia i wtedy już nie będzie odwrotu.

Co to za popierdolony pomysł walić beta-ketony do roboty, to się greckim filozofom nie śniło, zdecydowanie odradzam, chyba, że to praca *domowa* w stylu wyplewić ogródek, albo pomalować pokój farbą.


Je tam. Ja pracowałem na b-k i pracowało się zajbiscie. Tylko dawki były rzędu 70mg.