Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store (/showthread.php?tid=12)



RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - S-N - 06.09.2024

Kings trzeba czekać ,jak zamawiam tez czekam na wiadomość , nie pisze do niego aby mu śmietnik wiadomościami zajebać, robicie zamówienie opłacacie i czekacie na jego wiadomość , czy tak ciężko kurwa użyć mózgu


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Maniek - 06.09.2024

(06.09.2024, 14:48)DannyDeVito napisał(a): e-vapey beda w nagrodach przwidziane?

Nie.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Lifeisbrutal - 06.09.2024

Kings Czekajj cierpliwie. Czego nie rozumiesz w stwierdzeniach " Wysyłka od 2- 5 dni roboczych" i " Martwić możesz się dopiero w poniedziałek
To jest po chińsku napisane czy po jakiemu że tak ciężko pojąć? Opanujcie się bo gdybym ja był v i byście taki jubel robili w moim wątku to nic bym wam nie wysłał...
Escobar zapierdala teraz na najszybszych obrotach jakie ma, mając tyle pracy na głowie to dla mnie i tak te paczki szybko docierają i co najważniejsze bezpiecznie. 
I nie pierdolcie kurwa, że nie macie kontaktu z nim bo ja mam. A po chuj miałbym kłamać?  Jestem już tyle czasu na forum, że ci nowi czy już starzy unserzy powinni mi wierzyć na słowo. 
Odnośnie tych starych unserów powinniście być spełna trochę rozumu i mieć oleju w głowie żeby wiedzieć, że escobar jest najbardziej legitnym sklepem a wy mu jebiecie dobrą wizytówke firmy bo ojejku jejku dzień dłużej czy dwa nie ma paczki. 
I w dupie to mam, że zaraz napiszecie co niektórzy, że go bronie na każdym kroku czy coś. Tak, bronie i będę kurwa bronić czy wam się to podoba czy nie. Jak dla mnie to jest jeden z lepszych v odkąd jestem tutaj na forum.
Maniek Epsiakos Proszę mi tego nie usuwać ani nic. Może coś dotrze do tych pustych łbów.


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - Unoom - 06.09.2024

Lifeisbrutal Akurat tutaj w 100% poparcie, niektórzy to są w gorącej wodzie kąpani i troszkę przesadzają, sam osobiscie czekam na gołebia, ale nie przesadzajmy bo przysłowiowe jajo zniesiemy Big Grin


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - DannyDeVito - 06.09.2024

(06.09.2024, 15:10)Maniek napisał(a): Nie.

 Gdzies tam w watkach pewnie starych rzucilo mi sie okiem ze mialby byc Smile. Kto pyta nie bladzi. Dzieki


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - johnnowak - 06.09.2024

Nie ciśnijcie. ja bez żadnych wiadomości czekałem 4dni..i się doczekałem.. więcej wiadomości większy przypał...
Kupiłeś nie musisz mieć potwierdzenia....czekaj i nie cisnij... ewentualnie mail+privnote.żadne żale na forum.
Pozdrawiam 😉


RE: Mniej ważne kwestie, sugestie, pytania do sklepu - Escobar.store - EmStO - 06.09.2024

Tutaj Was nikt nie wyjebie spokojna Wasza rozczochrana Smile


RE: Escobar.store - Temat Główny - martio_vp - 06.09.2024

(05.09.2024, 19:27)Lifeisbrutal napisał(a): smakosz Ja się jeszcze nie uniosłem to po pierwsze. XD 
A po drugie to było do  NieMaCiagu snuje domysły od kiedy było i kiedy się skończyło..

Można snuć wiele różnych historii. Fakt jest taki, że nie ma.


RE: Escobar.store - Temat Główny - Inferno - 08.09.2024

(07.09.2024, 02:11)Dziczek napisał(a): Z esco jest krótka piłka 

Nawet krótsza niż wam się wydaje 


Bardzo krótkie wiadomości i ilości do maksymalnego minimum i jest wszystko jak być powinno 


Tutaj nie ma co się rozpisywać bo to nie forum 


Tyle w temacie być powinno

Co masz na myśli dokładnie, że to nie forum i się tu rozpisywać nie powinno?

Ja Witam i mam pytanie do Escobar , wprowadzicie może ADB-Butinaca lub jakiekolwiek inne Kannabinoidy?

Nie ukrywam, że to jest przydatne do mojego Podobno kultowa życia i bycia. 
Nie mówię o kartkach - ale nie powiem, że susz w dobrej cenie byłby w porządku Smile

Pozdrawiam
Infuś ;_;



RE: Escobar.store - Temat Główny - Mglus808 - 08.09.2024

Inferno Koledze chodziło o kontakt z vendorem, na forum możesz pytać ale w dziale mniej ważne kwestie