Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
4-MMC - Mefedron - C11H15NO - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Euforyki i empatogeny (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO (/showthread.php?tid=261)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - kot_kreskowy - 19.05.2024

Przecież obecne sorty dostępne na forum nie odbiegają wiele od tego co było lata temu.
Odbiegają to nasze tolerki i to tak dość poważniePodobno kultowa
Powiem więcej, sort który kiedyś mial esco w takiej beżowej grudzie tak z rok temu to robił taką eksplozję euforii że do niego nawet sorty kolekcjonera nie miały podjazdu.
Wiec wywlekanie teraz tego co było kiedyś jest całkowicie bez sensu, bo skoro w tych czasach sorty potrafią porzadnie przetrzepać nasze emocje, nasza serotoninkę,  pomimo naszych wygórowanych tolerancji na nie, to znaczy że to jednak obecne sorty są lepsze od tych sprzed lat 😎

I pomimo wcześniejszych spin z Vendorem, uczciwie trzeba przyznać że ten sort jest naprawdę git.

No ale wiadomo,  trzy giety i trza robić dłuższą przerwę bo syntezator receptorów rozklekotany, oko okopcone i ni chuja nie klepie Podobno kultowa
Dbajcie o serotoninkę❤️ tryptofan jedzcie.
Adios muczaczos🤘


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Lukas1985 - 20.05.2024

(19.05.2024, 00:24)DarkSonia napisał(a): haha Lukas, ale to co dla mnie czy dla Ciebie będzie lepsze to nie papier, czy badania a właśnie ocena subiektywna moja czy mojego środowiska.

biore kreskę mefedronu, za jakiś czas klefedronu po odp przerwie i wiem co bardziej wolę ja i moje ciało czy cały organizm.
tu wielkiej filozofii nie ma co dla kogo jest lepsze, 
każdy niech ma prawo wyboru
a jak sobie ktoś będzie chciał poczytać o toksyczności danego narkotyku odwiedzi odp dział tu na forum lub poczyta o tym gdziekolwiek.

tu jest temat o mefedronie od rc-Black . Jest w porządku. Ja z pewnością zamówię nieraz.
nie o toksyczności ogólnej tego narkotyku. Jak Ci po tym sorcie źle po prostu nie zamawiaj, albo kup coś lżejszego skoro uważasz, że mefedron jest taki ..be Smile

3maj się cieplutko  Angel

Ale ja nie prowadzę z Tobą dyskusji. Ja mogę tylko napisać fakt a co kto zrobi to jego sprawa. Gdzie ja napisałem, że mefedron jest be ? Mogę napisać co i gdzie wychodzi lepiej i ewentualnie co ja wolę. Aczkolwiek już z horsim się śmialiśmy kiedyś z takich rozmów jak ta - nie ma sensu tego pisać, bo ludzie mają w nosie czy coś pali styki czy nie a potem jest zdziwienie jak mija jakiś czas a ktoś nie umie odbudować tolerki i pytania - a czemu tak ? A bo już nie ma ketonów ze starych lat 😁😅

Co do mefedronu, że nie taki jak kiedyś - jeśli jedna substancja i druga substancja są mefedronem to w jaki sposób miałyby się różnić w działaniu ? Opcje są dwie - albo popalone styki albo produkt słabszy niż kiedyś. Jednak jeśli młodzi mówią, że produkt jest ok i bomba mega od niskich dawek to oznacza, że problem jest raczej w głowie 😅


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - LOBO - 20.05.2024

Tu trzeba powoli tlumaczyc i objasniac, najlepiej przytulic poklaskac po pustej glowce... Mefedron przeszly, a mefedron dzisiajeszy. to ten sam mefedron...ta sama budowa zapach i dzialanie...ale nawet tak prostej i logicznej kurwa rzeczy te karykatury mozgowiny, nie potrafia zrozumiec...ech i ach i uch


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - DarkSonia - 20.05.2024

(20.05.2024, 07:57)Lukas1985 napisał(a): Ale ja nie prowadzę z Tobą dyskusji. Ja mogę tylko napisać fakt a co kto zrobi to jego sprawa. Gdzie ja napisałem, że mefedron jest be ? Mogę napisać co i gdzie wychodzi lepiej i ewentualnie co ja wolę. Aczkolwiek już z horsim się śmialiśmy kiedyś z takich rozmów jak ta - nie ma sensu tego pisać, bo ludzie mają w nosie czy coś pali styki czy nie a potem jest zdziwienie jak mija jakiś czas a ktoś nie umie odbudować tolerki i pytania - a czemu tak ? A bo już nie ma ketonów ze starych lat 😁😅

Co do mefedronu, że nie taki jak kiedyś - jeśli jedna substancja i druga substancja są mefedronem to w jaki sposób miałyby się różnić w działaniu ? Opcje są dwie - albo popalone styki albo produkt słabszy niż kiedyś. Jednak jeśli młodzi mówią, że produkt jest ok i bomba mega od niskich dawek to oznacza, że problem jest raczej w głowie 😅


HAHA  Ty zabawny jestś serio dawno się tak nie ubawiłam.

Może ja i młoda jestem ale nie będzie nikt tu ze mnie idiotki robił.
po1. pisząc ze mną czy mnie cytując prowadzisz ze mną dyskusję 
po2. to nie ja twierdzę, że mefedron nie działa, jest słaby czy inne porównania sprzed delegala bo też nie miałam okazji testować mefa sprzed delegala. ( czytaj dokł kogo cytujesz i komu odpisujesz ) co najwyzej przyrównuje go do czeskiego a różnica jest i w wygladzie i ( patrz foto ) i dzialaniu to jak to jest oni sprzedają co innego czy rcblack nie ma 4mmc ( żeby nie było ja rcblacka mefedron b.lubię i cały czas powtarzam, że jak na pl to ma towar 1 klasa )
 
po3. czeski wygladem siedzi jak slawne fotki z internetu bialo/przeźroczysty kryształ wyglądem przypominający ryż tak jak tu i serio jest mocniejszy, jest i dopaminka i noradrenalinka. 
[Obrazek: rrr.jpg]

ja sort blacka lubię i oceniam go na bieżąco, a jak przyrównuje do czegos to piszę w czasie terazniejszym
polska i czechy sprzedaja 4MMC jako liga nr 1 a jednak te subst roznia sie i dzialaniem i wygladem wnioski sobie mądry klient wyciągnie sam i nikogo tu obrażać nie trzeba
bo receptory może niektórzy i mają zajechane, ale jak trafisz na czecha przypomnisz sobe te konwersację ( nie ze mną ) wtedy cos napisz o tolerce, zajechanych receptorach czy wieku, bo nagle sie okaże że masz je jak prawiczek a sorcik jest super i życie jest piękne
trochę kulturki panowie Heart

i żeby było jasne. ja na towar od rcblacka nie narzekam. ale jak widzę te stękanie odn delegala to przypomina mi się ten czech właśnie - bo może niektórzy mają po prostu rację. Rolleyes


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - Lukas1985 - 20.05.2024

DarkSonia dyskusja polega na tym, że ja będę odpierać lub popierać Twoje argumenty 😅 a ja tylko przedstawiam jak to wygląda. Możesz dalej sobie dopisywać historię ale to już polecam robić tutaj:
https://dopal.org/showthread.php?tid=3804


RE: 4-MMC Crystaline - Opinie o produkcie - DarkSonia - 20.05.2024

(20.05.2024, 12:36)Lukas1985 napisał(a): DarkSonia dyskusja polega na tym, że ja będę odpierać lub popierać Twoje argumenty 😅 a ja tylko przedstawiam jak to wygląda. 


JA także i dodaję do tego przyklad z życia, że to nie tak do końca wina tolerki czy zajechanych receptorów, wystarczy czasami sprawdzić inne źródło.

A co do tego tematu , który założyłeś popieram bo trzeba o siebie dbać wtedy kreska tego czy tamtego z pewnością wejdzie lepiej.  Shy


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - DarkSonia - 20.05.2024

(20.05.2024, 07:57)Lukas1985 napisał(a): Ale ja nie prowadzę z Tobą dyskusji. Ja mogę tylko napisać fakt a co kto zrobi to jego sprawa. Gdzie ja napisałem, że mefedron jest be ? Mogę napisać co i gdzie wychodzi lepiej i ewentualnie co ja wolę. Aczkolwiek już z horsim się śmialiśmy kiedyś z takich rozmów jak ta - nie ma sensu tego pisać, bo ludzie mają w nosie czy coś pali styki czy nie a potem jest zdziwienie jak mija jakiś czas a ktoś nie umie odbudować tolerki i pytania - a czemu tak ? A bo już nie ma ketonów ze starych lat 😁😅

Co do mefedronu, że nie taki jak kiedyś - jeśli jedna substancja i druga substancja są mefedronem to w jaki sposób miałyby się różnić w działaniu ? Opcje są dwie - albo popalone styki albo produkt słabszy niż kiedyś. Jednak jeśli młodzi mówią, że produkt jest ok i bomba mega od niskich dawek to oznacza, że problem jest raczej w głowie 😅

haha właśnie  Big Grin nie jestem ani chemikiem ani analitykiem a tym bardziej wróżką, wizyta w Pradze mnie zdziwiła - albo to nie było 4MMC haha Angel
wiec to nie moja teoria - otwieram tylko umysł że może jednak to wina syntezy co za tym idzie i czystości ( może wydajności ) ale to i tak opiera sie w końcu o kunszt przeprowadzenia syntezy. Może oni mają więcej mefedronu w mefedronie?? tak sobie na szybko kombinuję, ale działanie serio takie lepsze lżejsze, i tyle  Shy

(20.05.2024, 08:30)LOBO napisał(a): Tu trzeba powoli tlumaczyc i objasniac, najlepiej przytulic poklaskac po pustej glowce... Mefedron przeszly, a mefedron dzisiajeszy. to ten sam mefedron...ta sama budowa zapach i dzialanie...ale nawet tak prostej i logicznej kurwa rzeczy te karykatury mozgowiny, nie potrafia zrozumiec...ech i ach i uch

albo wybrać się na wycieczke pozwiedzać ładne czeskie miasto i posmakować tamtejszych specyfików  Angel


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - LOBO - 20.05.2024

DarkSonia  Wiesz co to i skad to? Mala podpowiedz - nie z Kambodzy, ani tym bardziej z Wietkongu;-)


[Obrazek: 20231117-155649.jpg]

[Obrazek: IMG-20231014-101101.jpg]


[Obrazek: IMG-20231014-101112.jpg]


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - DarkSonia - 20.05.2024

i co tym chcesz przekazać bo chyba nie zrozumiałam
ja w pl nie jadlam takiego 4MMC tylko od blacka, pewnie są tu i tam czy chocby od vendorow z tego forum przypominajace ten dawny ryz o ktorym tyle sie mowi, ja ten ryz jadlam w pradze i serio jest dobry
a skoro zmiana sklepu robi az taką różnicę teoria z przepalonymi receptorami troche idzie w odstawkę
nie mowie tutaj ze tolerka i kondycja receptorów nie graja zadnej roli bo lukas zaraz wjedzie i zacznie sęię odbijanie sedna
sugeruje tylko ze ci którzy narzekają na delegale itp niech czasami sprubóją innego źródła bo może ich to zaskoczyć - mnie zaskoczyło
i wiadomo niech zadbaja troche o glowe a nie tylko o kolejna kreske Shy
to tyle odemnie


RE: 4-MMC - Mefedron - C11H15NO - Lukas1985 - 20.05.2024

Ale forma w jakiej jest narkotyk nie ma żadnego znaczenia. Kilka lat temu był bdb mefedron w PL w formie pudru. Vendor bardzo chętnie udostępniał możliwość rekrystalizacji do dowolnej formy - przezroczyste kryształy, ryż czy co tam chcesz.