Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Od czego się zaczęło wasza przygoda z RC? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Od czego się zaczęło wasza przygoda z RC? (/showthread.php?tid=1515)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Od czego się zaczęło wasza przygoda z RC? - fiodor - 27.12.2022

Moja niechlubną kariera z RC to stacjonarki dopalacze.com, a wczesniej jak większość alko i mj


RE: Od czego się zaczęło wasza przygoda z RC? - Dilleraaaa - 27.12.2022

Wychodziłem z ciężkiej relacji,nowe towarzystwo i tak jakoś spróbowałem najpierw amfetaminy,później zamówienie jedno,drugie i teraz jestem tu gdzie jestem 🙂


RE: Od czego się zaczęło wasza przygoda z RC? - DissoEnjoyer - 29.12.2022

moja od cmc, a również wcześniej z taką panną paliliśmy lolka na syntetykach.


RE: Od czego się zaczęło wasza przygoda z RC? - Aladina - 30.12.2022

Promocje u kolekcjonera.
Tak wiedziałam że mocarz jest od nich i dodawało to pikanterii czy mnie nie zabiją swoimi sortami, o dziwo dostawałam za niemal bezcen dobre sorty hexenu, oraz innych odczynników, nie zdarzyło się im dać mi gratisu który by był beznadziejny ani wysłać co innego niż zamawiałam. Mocny hexen po którym nie dało się nic jeść a serce nie robiło aż takiego mocnego rozpierdolu jak we większości vendorów.


RE: Od czego się zaczęło wasza przygoda z RC? - C84S - 30.12.2022

Boom sklepów stacjonarnych i ogólna dostępność Smile ot co


RE: Od czego się zaczęło wasza przygoda z RC? - SynJanusza - 30.12.2022

W moim przypadku z kolegami zaczynałem od picia wiśniówki i lufki.
Kumple zaczęli wciągać białe kreski. Ja stwierdziłem że jestem na to jako 15-latek za mały :?

Ze wszystkimi innymi wynalazkami postanowiłem poczekać przynajmniej do 18-stki.

Czas pokazał że była to wchuj dobra decyzja. Paru ziomków przez białe kreski stało się złodziejami i pospolitymi bandytami. Inny został konfidentem i zniknął z osiedla.

To były szalone czasy.

W słoneczne lato, jak to bywa wybrałem się ekipą chyba 8 osób do techno-mordowni.

Wszyscy zjedliśmy po tabletce z wytłoczonym kaczorem donaldem.

Wtedy uznałem że odkryłem najlepszą używkę na świecie. Muza wkręcała się jakbym bym urodzonym tancerzem a wszyscy dookoła mieli wielkie uśmiechnięte twarze. Nigdy tego nie zapomnę. Skakałem pod sam sufit krzycząc na pełen regulator: "Wołajcie Hepe, niech przyjedzie te szambo wypąpować" i tak przez całą imprezę. To była jedna z lepszych imprez Smile

*(Hepa to lokalny szambo nurek)

Przypomniał mi się kawał, więc mały przerywnik:

Zdzichu siedzi w środku szamba - nie wnikajmy dlaczego,
krzyczy do brata, który zagląda przez otwór
"PODAJ LATARKĘ, BO GÓWNO WIDZĘ" Smile

Potem miałem epizod jeżdżenia na wiejskie dyski, białe rękawiczki itp. Oj szalone wspomnienia.

Na wiejskich dyskotekach kupowaliśmy pigsy w budce parkingowej a zioło było sprzedawane w szklanych już nabitych lufkach za 5zł sztuka.
Takie czasy Smile

No i tak to leciało...


RE: Od czego się zaczęło wasza przygoda z RC? - Ciapek - 31.12.2022

Ja zawsze uważałem że zaczęło się od alkoholu, to było pierwsze doświadczenie odmiennego stanu świadomości, stanu euforycznego, oddalenia wszelkich problemów, zaniku strachu i kompleksów.

To przez alkohol w ogóle dowiedziałem się że możliwe jest natychmiastowe poprawienie nastroju przy użyciu jakiejś substancji.

A z nielegalnych substancji pierwsza była mj, potem leki, dxm i benzo, Tramadol, ale ecstasy prawie rozwaliło mi łeb ze szczęścia i na dobre popchnęło do chemicznych doznań.


RE: Od czego się zaczęło wasza przygoda z RC? - seeOO - 31.12.2022

Ja zapoznałem się z tym cudem na balecie.

Dałem się namówić na jednego bacika, do dziś żałuje.

Na początku mało badałem, ale z roku na rok coraz więcej i więcej ..tamten balet był jak sen, miałem Energi i szczęście której wcześniej nie znalem i to mnie zgubiło za bardzo ;]

the end


RE: Od czego się zaczęło wasza przygoda z RC? - DonSzczurek - 31.12.2022

Zaczęło się parę lat temu ktoś na trzeźwo mi zaproponował i ja jak zawsze odmawiałem.

No ale nie tym razem pomyślałem a chu tam..

i było to jakieś 4cmc. Następnym razem już załadowałem połówkę do energetyka to było coś pięknego, już takiej bomby raczej nie posiądę xd


RE: Od czego się zaczęło wasza przygoda z RC? - dekadan89 - 31.12.2022

Za moich czasow dostepne bylo  tylko zelsko feta i trefne knefle. W  nl 2006 rok pokosziowwalem prawdziwych dragow  woec zaczolem.hodowac.

[Obrazek: wrawradaq.jpg]

A ze chemia zawsze mnie interesowała głównie odmienne stany świadomości  to poszedlem w rc. Bylo.to jak oteorzennie puszki pandory.. Tyle tego  ze ttxeba choc razspróbowac.  Mef muchomor dxm  wszelakiie rc  na  koko i brownie w nl wlacznie. Pozniej pogon za  ppodobnymi legalnymi rc o przyzwoitej czystosci..