Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy narkotyki odbijają się na wyglądzie osób biorących? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Czy narkotyki odbijają się na wyglądzie osób biorących? (/showthread.php?tid=1619)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Czy narkotyki odbijają się na wyglądzie osób biorących? - Mrs.Darkness - 13.03.2023

Zależy od człowieka ja trochę schudłam stałam się trochę blada jak cpalam ale już nie cpam i jestem w dobrej formie


RE: Czy narkotyki odbijają się na wyglądzie osób biorących? - Bam - 25.03.2023

no najgorzej to po calej nocce walenia zrana spojrzec w lustro aż sie nie chceBig Grin


RE: Czy narkotyki odbijają się na wyglądzie osób biorących? - KiszczaK - 14.05.2023

Po ciągach kilkudniowych na stokach to lusterko wróg.
Shizy,wystarczy spojrzeć w odbicie i wiesz że zostajesz w domu i kombinujesz.
Ogólnie niszczą i wysuszają twarz i robi się pociągła i kości policzkowe zapadnięte.


RE: Czy narkotyki odbijają się na wyglądzie osób biorących? - xumbo - 14.05.2023

Żeby strasznie dostają po dupie, spadek wagi. Ale to jest nic w porównaniu do tego co ciągi robią z psychika człowieka napięcie, amotywacja, olewczy stosunek do istotnych spraw, unikanie kontaktów z najbliższymi. Przyda się przerwa niebawem.


RE: Czy narkotyki odbijają się na wyglądzie osób biorących? - Yalasek - 20.05.2023

u mnie nic nie zmieniły w wyglądzie wręcz przeciwnie dzięki temu dbam 10x bardziej o siebie różne kremy itp bieganie sport witaminy zdrowqe jedzenie czytanie ksiąg itp . dzięki czemu wyglądam jeszcze młodziej asz asz <3


RE: Czy narkotyki odbijają się na wyglądzie osób biorących? - KiszczaK - 04.06.2023

Jeśli lecę 2 dni na stymulant ach to nie ma źle,przyjmuje posiłki,nawadnianie podstawa,ale brak snu jednak poznać po gadce i trochę zmienia wygląd na twarz zmęczoną.


RE: Czy narkotyki odbijają się na wyglądzie osób biorących? - spokoojest - 04.06.2023

po wielu maratonach mogą powypadać zęby


RE: Czy narkotyki odbijają się na wyglądzie osób biorących? - Mrs.Darkness - 05.06.2023

Zeby się niszczą receptory w mózgu wszystko jest dobrze w umiarze ale łatwo idzie schudnąć


RE: Czy narkotyki odbijają się na wyglądzie osób biorących? - fiodor - 05.06.2023

Co w głowie/receptorach na minus to jedno. Natomiast wychudzenie jak z obozu koncentracyjnego (-12kg), ciągła chęć spania, zero siły, zero motywacji, zero pozytywnych emocji, skóra sucha dosłownie jak z papieru, odwodniona. Po zjedzeniu czegokolwiek, nawet serka, chęć na spanie, ale nie śpisz. To tak na szybko zniszczenie fizyczne po jakichś 2 tygodniach.... Zapewne odwodnienie, brak witamin, niedożywienie, zero spania, brak słów na taką głupotę kurwa. Siedzisz albo leżysz jak warzywo


RE: Czy narkotyki odbijają się na wyglądzie osób biorących? - Chochlik - 05.06.2023

Ja miałem dziwne oczy przy nałogowym ćpaniu ketonów i kanna na zmianę. Na pewno się takie mętne zrobiły, od razu widać było że coś jest nie tak. Oczywiście mówię o momentach, gdy nie byłem pod wpływem - ale branie jednak odbijało się na moim spojrzeniu na codzień.