Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Nerwy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Nerwy (/showthread.php?tid=2632)

Strony: 1 2 3


RE: Nerwy - Lifeisbrutal - 06.09.2023

Wkurwienie, przygnębienie potrafi pokazać naszą siłę. Dobrze, że trafiłem na ten dział chociaż w moim przypadku ziółka nic nie dadzą.. wypiłem już chyba litr melisy łykłem tablety na uspokojenie bez recepty ( chuja dają ). A i tak wyjebałem drzwi z zawiasów  plus ostra wymiana zdań poszła pomiędzy domownikami. NIE, NIE JESTEM NAĆPANY no chyba że 2 lufy kopru to od razu dla kogoś naćpanie ( to akurat nie miało wpływu na to co się stało ). Sytuacje życiowe czasem kierują naszymi emocjami


RE: Nerwy - DissoEnjoyer - 10.09.2023

Gorąco polecam Nervomix Forte - Kozłek lekarski, chmiel, melisa i dziurawiec. W robocie nieraz tylko ten OTC był w stanie mnie uratować przed walnięciem tego wszystkiego w pizdu i wyjazdem w bieszczady Big Grin .


RE: Nerwy - Epsiakos - 10.09.2023

Ja już się w życiu nerwów miałem wystarczająco xD teraz większość rzeczy mnie nie rusza aż tak na szczęście


RE: Nerwy - Lady Giwera - 12.09.2023

kot_kreskowy "NATURALNIE PO TANIOŚCI DLA RELAKSU I PRZYJEMNOŚCI"
MIĘTA,  POKRZYWA oraz ODDYCHANIE METODĄ WIMA HOFA !!!
Mało rozpowszechniona z uwagi na łatwy dostęp w sezonie a co za tym idzie po taniości więc niewiele osób zna bo nie ma w reklamach. 
Polecam nazrywać świeżej mięty i parzyć już teraz dobrze smakuje i działa w połączeniu z pokrzywą.  Mięta najczęściej w ogródku (Twój czy sąsiada nie ma znaczenia) pokrzywę zrywamy w miejscach oddalonych od szosy, drobne liście w dużych ilościach żeby uzyskać sok z pokrzywy potrzeba jej sporo i konieczna jest maceracja. 
Daleko od szosy bo bezołowiowa lepsza Big Grin . 
Dobrze jest zrobić soki z pokrzywy z dodatkiem mięty i zaprawić w słoiki, jest z tym odrobina pierdolologi, ale WARTO, bo za chwilę się skończą świeże pokrzywy i mięta a stres niekoniecznie. 
Oddychanie po wypiciu (ja tam 3 szklany na raz walne to i Ty dasz rade stopniowo). 
Oddychamy: 
-wdech nosem (wdychamy powietrze przez 10 sekund)
-zatrzymywanie powietrza (również 10 sekund)
- wydychamy ustami (zgadnij ile sekund? Brawo 10- wygrałeś) Smile Smile można się cieszyć, bez stresu. 
- dla śmiałków 10 powtórzeń. 

ZESTAW STARTOWY: SZKLANA WYWARU I CZTERY POWRÓRZENIA WDECH-WYDECH, ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ. 
Nie wystarczy przez 1 dzień, to jak z kąpielą. 
Ludzie często mówią, że motywacja nie trwa. Cóż, kąpiel też nie – dlatego polecamy ją codziennie. Zig Ziglar

Lifeisbrutal co kurwa nie dadzą, co kurwa nie dadzą, patrzysz mnie zdenerwować? Wink  Testuj oddychanie!!!! To już tak dla rozluźnienia, okres się zbliża, noże w walizce. Śmieję się oczywiście, no ;P. 
Koper też działa Smile, ale tylko miejscowo. Na dłuższą metę powyższa metoda i futryny na miejscu Wink
Niop i muzyka relaksacyjna Big Grin dla początkujących Sokół i Marysia Starosta - Myśl Pozytywnie



RE: Nerwy - kot_kreskowy - 12.09.2023

Lady Giwera 
Pokrzywa i owszem ale jak dla mnie to preferuję suszenie zamiast zaprawiania😝
Póki co zakupiony validol
Oddychanie jest też spoko👍

Myślę, że ten kanał Cię mega zainteresuje damo w kapeluszu😉
https://youtu.be/s5YSOxrQWVE?si=J1giVI4zYrmpghku
Miłochna to taki Beeniepatu zielarstwa i nie tylko😎
Kurde, nigdy nie mam czasu na jej filmy...



Btw
Kąpieli nie można stosować codziennie ponieważ niszczymy tym naturalny mikrobiom a stosowanie mydła/żeli w zbyt dużych ilościach również nam nie pomaga. Ważnym jest zachować umiar we wszystkim.
Jesteś tradycjonaliską - poczytaj sobie o tym☺

A tu masz taką ciekawostkę 😎

https://youtu.be/x7FVz-tMS5g?si=AZAv_7_oxpRBIX5x


RE: Nerwy - hidden - 12.09.2023

zajarac dobrego bucha Big Grin


RE: Nerwy - Lukas1985 - 12.09.2023

(10.09.2023, 16:33)DissoEnjoyer napisał(a): Gorąco polecam Nervomix Forte - Kozłek lekarski, chmiel, melisa i dziurawiec. W robocie nieraz tylko ten OTC był w stanie mnie uratować przed walnięciem tego wszystkiego w pizdu i wyjazdem w bieszczady Big Grin .

Ja od lat omijam wszelakiej maści ekstrakty. 
Większość ekstraktów na rynku jest bardzo słabej jakości. Pochodzą z Chin gdzie do ekstrakcji używa się ekstrahentow słabej jakości. Jeśli nawet działa to może być sytuacja gdzie dany ekstrakt jest ekstrahowany CH*nowym ekstrahentem... Np jakimś który negatywnie wpływa na wątrobę itd. 
Dziurawiec np najlepsze działanie ma w formie nalewki. Kozłek to samo. 
Ziołami interesuje się od lat a w życiu chyba jest 4-5'osoba która próbowała ekstraktów z tych roślin.


RE: Nerwy - Lady Giwera - 12.09.2023

kot_kreskowy dziekówa, na  takie linki czas wygospodaruje, moje ciało i dusza już się raduje, dziękuje Panie, dziękuję Smile Tak, czuję ze rymuję, w to dobro się wpisuje. Heh sory, endorfiny od cytryny. Big Grin 
Suszenie tez jest dobra formą bo nie powoduje ubytku wartości. 
Ja nie zaprawiam pokrzyw, robię syrop, sok, mięta wzbogaca również walory smakowe. 

Co do drugiej części tematu, nie do końca się zgodzę, nie powinno się urządzać codziennej kąpieli całego ciała w chemi (dokładnie mydła, żele). Codzienne kąpiel powinna jednak dotyczyć pewnych obszarów naszego ciała (stopy, pachwiny, higiena intymna - z uwagą na zmiany ph). 
Niemniej jednak wiem o czym mówisz. Namiętnie oglądamy szamana (mają patenty, jego kobieta zamiast myć włosy szczotkuje je, mieszkają w górach  etc.) Chciałam Ci wysłac link ogólny, ale trafilam też na pokrzywy jak zrobić zapas zdaniem szamana (11 minut ale sama tego jeszcze nie widziałam). 



RE: Nerwy - hidden - 12.09.2023

waleriana, meliska, na wieczor mi melatonina pomaga
polecam olejki eteryczne, potrzebna swieczka i kominek
najlepiej uspokajajace zapachy to chyba lawenda i lilia wodna Wink


RE: Nerwy - kot_kreskowy - 13.09.2023

Validol działa jak trzeba😄
3 tablety w ciągu dnia i jest zauważalnie lepiej.

Kurde, nie mam kiedy wejść do zielarskiego aby tą pasiflorę kupić.
Z neta nie chcę zamawiać, pozostaje czekać chwilę. Ale na pewno bedzie grana.