Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dillerka wasze doświadczenia, rady - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Dillerka wasze doświadczenia, rady (/showthread.php?tid=3212)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - Twilight Sparkle - 13.01.2024

Oho uderz w stół xDDD ciekawe czemu kolega tak się zezłościł


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - Biały Miś - 13.01.2024

Trudno to nazwać dilerką, duże ilości, dobrym ludziom ... Że tak powiem  Podobno kultowa
Uprzedzając pytania, nie ma nic za darmo 😎😎
Na dodatek nie muszę się martwić o własny użytek. Przyjemne z pożytecznym.


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - Lifeisbrutal - 13.01.2024

Twilight Sparkle Lubię cię dlatego ci wytłumacze. Po pierwsze co to za stwierdzenie było że z psiarni jestem no absurd i rozbój w biały dzień. XD 
Po drugie jesteśmy na forum o dragach jedziemy wszyscy na tym samym wózku. 
Po trzecie nie jestem tutaj od dziś na forum.
Po czwarte odkąd ćpam 3 lata jeszcze ani jednej styczności z psami nie miałem i oby tak dalej niech spierdalają dwa w bok ode mnie. XD
Po piąte kurwa no na logike pytanie czysto teoretyczne potrzebuje siana a co za tym idzie wiadomo. Chciałem podpytać  tych bardziej doświadczonych na co zwrócic uwage itp.
Proszę bardzo xD mam nadzieje, że odpowiedz jest wystarczająco wyczerpująca. XD


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - Biały Miś - 13.01.2024

Lifeisbrutal tylko jak nie znasz ludzi w mieście, czy grup zorganizowanych którzy panują nad terenem to uważaj, Kości łatwo się łamią. Jak już się wpierdolisz i zaczniesz latać dla innych to tak łatwo czasami nie idzie wyskoczyć z tego pociągu... Kusi łatwa kasa, ale trzeba mieć oczy dookoła głowy mordo


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - Lifeisbrutal - 13.01.2024

Biały Miś Wiem o co chodzi. Ludzi znam największego dillera również który siedzi z córeczką byłego policjanta hahah idealne kombo. Ćpają razem czy dilluje ona nie mam pojęcia ale z tatusiem ni trzyma sztamy mieszkają na dwóch różnych końcach wsi. Nie pamięta już że tatuś jej dupe uratował jak miała 19 lat i ją złapali. XD Ja bardziej chciałem dillować wsród znajomych i ich znajomych.


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - Biały Miś - 13.01.2024

Tak, ale mając dobry proch fama szybko się rozchodzi... Znajomi, znajomym itd. Widzę to po różnych miastach i znajomych, jak masz lepsze to zawsze do Ciebie wrócą ludzie a jak masz lepsze niż Ci co dotychczas latali, robi się gorąco.


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - Lifeisbrutal - 13.01.2024

Biały Miś Ziomek dzwonił że wbija po 2g do kogoś jeszcze z tekstem " Tylko równa dwója bo będą ważyć przy mnie ". Stówka wpadnie. Spadam uszykować sypne im 2,01g nie będę sknerą. Ale hajs dostane jak będzie wracał bo nie dadzą ci hajsu z góry xD


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - Biały Miś - 13.01.2024

3 zasady...
Kochajmy się jak bracia, liczmy się jak żydzi.
Nigdy w pompę, nawet najlepszym, kasa z góry, nigdy później.  Wtedy będziesz dobrze spał


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - C84S - 13.01.2024

Jeżeli chcesz dilować to nie możesz ćpać.
Wszystko w temacie  Smile


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - Lifeisbrutal - 13.01.2024

C84S To logicze chciałem przestać ćpać na jakiś czas zająć się dillerką i za zarobiony hajs naprawić straty wyrządzone przez ćpanie czyli zainwestować w siebie, swoje marzenia itp.