Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy czujesz że masz jakiś sens w życiu? -02/28 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Czy czujesz że masz jakiś sens w życiu? -02/28 (/showthread.php?tid=3476)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Czy czujesz że masz jakiś sens w życiu? -02/28 - 2palcewnatalce - 28.02.2024

Mam , ale często gubię ten sens :^:


RE: Czy czujesz że masz jakiś sens w życiu? -02/28 - kot_kreskowy - 28.02.2024

(28.02.2024, 13:00)kurvvisko napisał(a):  Tak czy siak, zwierzęta nie mają rozumu jak ludzie, tylko instynkt, 

Ty to tak serio myślisz czy to jakaś forma trolingu?


RE: Czy czujesz że masz jakiś sens w życiu? -02/28 - Lifeisbrutal - 28.02.2024

Ej racja co ty kurvvisko pierdolisz kot mi oczy otworzył teraz tzn kot_kreskowy. Zwierzęta mają rozum a tym bardziej koty naukowo jest nawet udowodnione, że rozum kota jest porównywalny do rozumu 2 letniego dziecka


RE: Czy czujesz że masz jakiś sens w życiu? -02/28 - LOBO - 28.02.2024

kurvvisko  ...ale co z delfinami czemu sa wyjatkiem, gdyz nie panimaju Tjebja !? rozwin proszę... ;-D

kurvvisko To wlasnie swiadczy o tym, ta "zabawa", ze sa jednymi z najbardziej inteligentnych zwierzat na swiecie...Orki robia dokladnie to samo...poza tym ze zjadaja kuzynow delfinow, to obracaja rekina do "gory pletwami" i wtedy zapada w trans...nie moze sie poruszyc i sie zabawiaja, ale maja tego swiadomosc wlasnie, iz tak dzieje sie z rekinami...to swiadczy o duzej swiadomosci...Krukowate, np. rowniez niesamowicie ynteligentne zwierzeta, stosuja pulapki, oszustwa, kombinuja...nie sa tylko instynktowne...orangutany psoluguja sie "narzedziami" itd etc... ;-)


RE: Czy czujesz że masz jakiś sens w życiu? -02/28 - kurvvisko - 28.02.2024

kot_kreskowy ej, ej, bazuję na aktualnej wiedzy, chodzi mi o to że to jednak ludzie rozwinęli świat, a nie zwierzęta, ale dla mnie zwierzaki są ważniejsze z względow o których wspomniałem. Kocham te wszystkie zwierzęce smyki, tak że peace & love

LOBO no są okrutne i to niby dla zabawy, nie wiem jak naukowcy do tego bo się nie zagłębiałem ale tak jest xd


RE: Czy czujesz że masz jakiś sens w życiu? -02/28 - kot_kreskowy - 28.02.2024

kurvvisko  
Bazujesz na aktualnej wiedzy?
W takim razie przedstaw mi tu jakieś dowody naukowe na poparcie tego.

Chyba ze chodzi ci o własną wiedzę...
To zmienia to postać rzeczy🙊🙉🙈


RE: Czy czujesz że masz jakiś sens w życiu? -02/28 - kurvvisko - 28.02.2024

kot_kreskowy serio, nie jest to atak ani nic, mniej więcej jest to do zrozumienia, ja z polskiego (oprócz ortografii) byłem kiepski, choć scenariusze w głowie jak przedstawię to chyba Oscara by zdobyły, więc nie umiem przedstawić tego dokładnie jak myślę. Pozwól po prostu, że nie będę wdawał się w niepotrzebną pyskówkę, bo niczemu ona nie służy. Kocham zwierzaki tak czy siak, ale nie muszę nikomu tego udowadniać.


RE: Czy czujesz że masz jakiś sens w życiu? -02/28 - kot_kreskowy - 28.02.2024

kurvvisko 
Minusujesz mnie jak małe dziecko zamiast przedstawić swoje argumenty w rozmowie?
Choćby i te najbardziej absurdalne?
No brawo, brawo. 😂

Najpierw rzucasz tezę jakoby zwierzęta nie posiadały rozumu a gdy zwracam uwagę że jest inaczej i prosze Cię o argumenty to odwracasz kota ogonem😎

Nieładnie.


RE: Czy czujesz że masz jakiś sens w życiu? -02/28 - Ferdzio Kiepski - 28.02.2024

Często czuję, że sens życia tkwi w odkrywaniu świata.. przeżywaniu nowych doświadczeń, relacji z ludzi i przede wszystkim z Bogiem.
Sens życia czuję zawsze...
Nauczyłem się go dostrzegać w najmniejszych gestach ludzi, w różnych przypadkach które się zdarzają Big Grin Dostaliśmy przykazanie miłości, ja nie widzę sensu i nie lubię się z nikim wykłócać, nie wdaję się w takie jazdy i to też niesie mi wiele spokoju i radość Smile  Na pewno nie wszyscy mamy jeden wspólny jednoznaczny cel Podobno kultowa Ale wydaje mi się, że jak się nauczy go odnajdować to nie będzie z tym problemu. polecam każdemu Tongue


RE: Czy czujesz że masz jakiś sens w życiu? -02/28 - kurvvisko - 28.02.2024

kot_kreskowy słuchaj, czasem się plątam bo nie umiem przedstawić tego tak jakbym chciał. Matematyczne rzeczy wychodzą mi o wiele lepiej.
Gdybyś nie skupiał(a) się tylko na tych rzeczach, które tak cię uderzaja, a popatrzył(a)byś na całość treści to byś mniej więcej zrozumiał(a) o co mi chodzi. Wiem że ja skomplikowanie tłumacze, stąd nigdy nie podjąłem się dawania ludziom korepetycji, bo ja nie potrafię przekazywać w odpowiedni sposób. 
Nie umiem przekazać tego w sposób jaki byś chciał(a) wobec tego nie chce podejmować tej dyskusji, bo nie muszę.