Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Wasze ulubione stymulanty + tipy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Wasze ulubione stymulanty + tipy (/showthread.php?tid=57)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Wasze ulubione stymulanty + tipy - M100 - 11.06.2022

Niewiem czego ale mi po nepie odpierdala pod czapą.
Nep ten co był w 2k15 nie ryl mi bami .


RE: Wasze ulubione stymulanty + tipy - shaqu245 - 12.06.2022

U mnie alfice,md-php,hex i nep.

Często zaczynam od sniffa a jak rączki zaczynają na wejściu chodzić to już zazwyczaj słyszę jak... „Dobrze jest Ci? Powiedz !Dobrze jest Ci? Aaaluminium szeleści „ Podobno kultowa

A wiec szybki snif z mniejszej dawki na dwie strony + dużą porcję w płuco. Tak właśnie lubię.
Ale zawsze przed tym dobrze zapoznaje się z badanym materiałem.
Inaczej to można konkretnie usiąśćPodobno kultowa


RE: Wasze ulubione stymulanty + tipy - Polono - 17.06.2022

Ostatnimi czasy analog hexa nawet lepszy od krajowy Podobno kultowa


RE: Wasze ulubione stymulanty + tipy - Polono - 17.06.2022

(11.06.2022, 22:08)M100 napisał(a): Niewiem czego ale mi po nepie odpierdala pod czapą.
Nep ten co był w 2k15 nie ryl mi bami .

Moze za duzo zjedzone od tamtej pory Podobno kultowa


RE: Wasze ulubione stymulanty + tipy - KACPER - 18.06.2022

nep z 2k15 byl zupelnie inny nizsze dawkowanie, mocniejsze dzialanie i zupelnie co innego, podobnie jest z hexem.
Hexa kiedys dawkowales z zegarem i animyslales wrzucic minimalnie wiecej, bo pojawial sie rozpierdol, kolatanie serce etc.
Nie chce wspominac, ale kiedys hex'a dawkowales 20-40mg gdzie powyzej juz byla Hiroszima, podobnie z Nepem.

obecnie najlepszy dostepny stim to chyba pihp, choc jak juz jest w sklepie na polkach to zaraz snika.. SICK!


RE: Wasze ulubione stymulanty + tipy - wwojtuss - 18.06.2022

znika pewnie dlatego, ze jest wlasnie najlepszy Podobno kultowa


RE: Wasze ulubione stymulanty + tipy - budynmalinowy - 22.06.2022

Mocniejsza krajówka numero uno


RE: Wasze ulubione stymulanty + tipy - dekadan89 - 26.06.2022

Dobra krajówka to dobra krajówka ale to co najjmniej 20 lat wstecz. Na tym co teraz lata i powiedzmy że względnie jest to dobre gówno ciągu nie zrobisz bo po jednej nocy śmierdzisz jak trup i wszystko do okolą ciebie tym capi. Idąc miastem przy bezwietrznej pogodzie albo w jakimś lokalu typu galerie itp gdzie jest dużo ludzi od razu poznam gościa po ścierwice.
Mam koleżkę co kupuje polówki(pół kg) od ludzi którzy już życie przeżyli z czego połowę w pierdlu i znają się na rzeczy. Nie jest to złe w porównaniu do innych które przez ileś lat było łapane z różnych miejsc ale ten smród i później czy leżysz na sofie czy chowasz się za firaną przed policją wszystko o co się otrzesz nabiera tego specydicznego smrodu ze az rzygać sie chce.

Już zamiast tego wolę amfetaminy RC, też się spocisz ale funkcjonować się da i nie capisz jak kawał nieszczęścia. Poczęstowałem w robocie weterana polskiego włada 37 lat na karku więcej dni w tyg nafukany niż trzeźwy , 3fa . Gość sypie se z górką nie słuchając ze to nie polskie dziadostwo i tyle tego dnia go widziałem bo s********ł. przyszedł za dwa dni do roboty się pyta coś ty mi dał...


RE: Wasze ulubione stymulanty + tipy - daniel776 - 12.08.2022

lubie smak dobrej fetki ale dzialaniem najlepiej dla mnie hexen i alfa


RE: Wasze ulubione stymulanty + tipy - Dilleraaaa - 30.11.2022

Alfka królowa jest jedna😎 zarówno pvp jak i aphip