Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy narkotyki odbijają się na wyglądzie osób biorących? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Czy narkotyki odbijają się na wyglądzie osób biorących? (/showthread.php?tid=1619)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Czy narkotyki odbijają się na wyglądzie osób biorących? - spokoojest - 08.06.2023

no i podkrążone oczy, cienie pod oczami


RE: Czy narkotyki odbijają się na wyglądzie osób biorących? - baskabarbara - 09.06.2023

U mnie nic nie widać czyli się nie odbija na moim wygladzie


RE: Czy narkotyki odbijają się na wyglądzie osób biorących? - Ouziv - 09.06.2023

Zdecydowanie tak,wielu moich znajomych ma bardzo duże ubytki w zębach,zniszczoną cerę.Niektorym to i włosy wypadać zaczęły w szczególności mam tutaj na myśli dziewczyny.


RE: Czy narkotyki odbijają się na wyglądzie osób biorących? - seeOO - 04.07.2023

Tak, jak lece na stymulantach to mega odwadniają, wydlądam po 3 dniach jak duch ... aż sam się boje spojrzeć w lustro


RE: Czy narkotyki odbijają się na wyglądzie osób biorących? - kot_kreskowy - 04.07.2023

Zauważyłem po sobie, że jeśli człowiek się przyłoży do odpowiedniej diety (nieopartej o kebaby oraz jak najmniej żywności wysokoprzetworzonej ),  suplementuje i uzupełnia braki na bieżąco, a do tego rusza się, uprawia sport czy chodzi na spacery, generalnie dba o siebie, to w znacznym stopniu zmniejsza podatność na zły wygląd po ćpaniu. 
Oczywiście skutki długodystansowego zażywania będą widoczne, jednak nie tak bardzo, a i człowiek o wiele lepiej i szybciej się regeneruje.


RE: Czy narkotyki odbijają się na wyglądzie osób biorących? - Twilight Sparkle - 24.07.2023

No i nie zapominajmy o myciu zębów, czesaniu się i myciu się w ogóle. Wielu zawodnikom w ciągach się zdarza zapomnieć o takich przyziemnych czynnościach i nic dziwnego że się wygląda jak wygląda.


RE: Czy narkotyki odbijają się na wyglądzie osób biorących? - Mfexor - 25.07.2023

Zdecydowanie przy braniu na "sportowo"  może jakoś tego nie odczujemy. Przy regularym już tak. Zasinienia, wystawające kości na skutek braku jedzenia i wiele innych takich objawów


RE: Czy narkotyki odbijają się na wyglądzie osób biorących? - Lady Giwera - 29.07.2023

Tak, po ostrym weekendzie nawet włosy są osłabione, tracą miękkość, nie współpracują podczas układania.


RE: Czy narkotyki odbijają się na wyglądzie osób biorących? - wwojtuss - 29.07.2023

odpowiadajac na pytanie zawarte w tytule - wiadomo, ze sie odbijaja
przez brak dbania po wypryski na twarzy, strupy, niszczenie szkliwa, tracenie na wadze,


RE: Czy narkotyki odbijają się na wyglądzie osób biorących? - Lady Giwera - 29.07.2023

wwojtuss Twój tekst zaświecił lampkę. Spotkalam niedawno starego lokalnego dostawcę, był w towarzystwie max 20 letniej córki mojej znajomej. Dziewczyna rozwalona jak meserszmit, nonszalancka, cala twarz w krostach w ddatku obrzydliwie podrapanych. Zapytałam "łoooo dziewczyno co Ci sie stało?" "weź nie pytaj" no i fakt wyglądała obrzydliwie