Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jaki nałóg jest twoim zdaniem najbardziej wyniszczający? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Jaki nałóg jest twoim zdaniem najbardziej wyniszczający? (/showthread.php?tid=3070)

Strony: 1 2 3


RE: Jaki nałóg jest twoim zdaniem najbardziej wyniszczający? - Diamentowa - 14.12.2023

(13.12.2023, 20:47)Twilight Sparkle napisał(a): Diamentowa jakie dragi? trochę jest różnica między popalaniem zioła a wstrzykiwaniem krokodyla.

Twarde narkotyki nawet zioło jest szkodliwe jak się popala codziennie


RE: Jaki nałóg jest twoim zdaniem najbardziej wyniszczający? - Twilight Sparkle - 14.12.2023

A twardość narkotyków mierzysz w skai mohsa? Wiesz że każda substancja inaczej działa i skala rozpierdolu społecznego i zdrowotnego może się drastycznie różnić?


RE: Jaki nałóg jest twoim zdaniem najbardziej wyniszczający? - Diamentowa - 14.12.2023

Tak ale naczytałam się że nawet zioło ci może banie zryc wszystko zależy od organizmu


RE: Jaki nałóg jest twoim zdaniem najbardziej wyniszczający? - wwojtuss - 15.12.2023

wszystkie uzywki moga zryc banie, nie widze czemu ziolo mialoby byc wyjatkowe w tej kwestii


RE: Jaki nałóg jest twoim zdaniem najbardziej wyniszczający? - Twilight Sparkle - 16.12.2023

W sumie to masz tu sporo racji Wojtuś, jak ktoś ma skłonności do bycia zjebanym to i po ziole zniszczy sobie życie.


RE: Jaki nałóg jest twoim zdaniem najbardziej wyniszczający? - WOLF GANG - 06.01.2024

Alkoholizm. Papierosy. Hazard. Kłamstwo


RE: Jaki nałóg jest twoim zdaniem najbardziej wyniszczający? - Biały Miś - 06.01.2024

Nałóg bycia skurwysynem dla swoich bliskich, dla osób które chcą pomóc, którym zależy na Tobie a mimo to żyjąc w swoim małym świecie dostrzegasz błędy ale po raz setny jest replay .
Nałóg bycia zawistnym gburem, pierdolonym chamem który tylko czeka żeby komuś było gorzej od niego, zamiast starać się mieć więcej tu oczywiście pozdro Wojtek sokół 😎 zazdrość zaczęła narastach w ludziach gdy zrobili się leniwi. Wszystko łatwo, bez kropli potu by chcieli mieć a życie to nie farma kucyków pony. Bo w życiu żeby do czegoś dojść trzeba zapierdalać, byś czuł, że jesteś panem życia a nie przykutym do kanapy pasożytem.


RE: Jaki nałóg jest twoim zdaniem najbardziej wyniszczający? - olenucki - 06.01.2024

Ja nie wiem. Mam deficyt wiedzy przy tym pytaniu haahha.. właśnie palę skręta ze szczyptą mdphp i to chyba nie te używki są najgorsze hehe..

Życiowo to chyba najbardziej wyniszcza nałogowa prokrastynacja :-( ..

Wszystko człowiek odkłada na potem a deadline się nie przesuwa. Później mamy konsekwencje jak na ręce. Prze-jeba-ne!


W życiu trzeba mieć umiar i żyć zbalansowanie. 
Działać skutecznie i reagować racjonalnie. 

Zdrowe decyzje to klucz do długiego i zdrowego życia!

Umiar to nasz przyjaciel. Less is more.

Pozdrawiam! olenuitcki


RE: Jaki nałóg jest twoim zdaniem najbardziej wyniszczający? - Mati7 - 06.01.2024

Pierdolona wódka żeby to człowiek wypił te 2 setki i umorzył ryja ale nie ciągle mało i mało tyle przykrości sprawiłem przez tą kurwe ze głową mala a jak wale białe 0 agresji czasami mam wrażenie że to zjebany umysł jest tutaj problemem


RE: Jaki nałóg jest twoim zdaniem najbardziej wyniszczający? - BlueDragon - 06.01.2024

Zdecydowanie alkohol