Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dillerka wasze doświadczenia, rady - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Dillerka wasze doświadczenia, rady (/showthread.php?tid=3212)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - C84S - 13.01.2024

Lifeisbrutal a nie myślałeś o jakimś innym zajęciu? Jest tyle fajnych innych rzeczy do robienia. Rób przede wszystkim to co sprawia Ci przyjemność Smile

A JEŻELI JUŻ BY TO MIAŁA BYĆ DILERKA, TO:
- rób to z głową
- wyznacz jakiś cel finansowy który chcesz osiągnąć, zapisz go na kartce i umieść widocznym miejscu, być przynajmniej pare razy w ciągu dnia widział go
- jak go osiągniesz skończ z tym definitywnie. Pamiętaj by dotrzymać sobie słowa.
- nie dawaj w pąpe, zastaw
- nie sprzedawaj nieletnim, najlepiej ludziom którzy mają rodzine
- jak będziesz słyszał że gadają o tobie na mieście, przystopuj na jakiś czas
- nie trzymaj towaru w domu
- nie ćpaj jak dilujesz
To narazie wszystko co mi przyszło do głowy


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - Lifeisbrutal - 13.01.2024

C84S Wiesz xD ja lubię adrenaline, ryzyko xD gdybym miał nie ćpać to wjedzie dillerka bo nadal to ryzyko będzie. Dzięki ziom 😎


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - C84S - 13.01.2024

Lifeisbrutal te punkty nie są z dupy. Doświadczenie z zerowym przypałem idą za nimi Wink


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - Lifeisbrutal - 13.01.2024

C84S Najpierw to ja muszę zainwestować w blik samar xD bo diller ze mnie po chuju xD dwa zawiniątka robić z kartki hahah


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - Ryba - 18.01.2024

Nie baw sie w to chłopie - zajmij się czymś innym. Moja rada


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - Lifeisbrutal - 19.01.2024

Ludzie jesteśmy na forum o dragach a tutaj tak dillerka jest odradzana xD jestem w szoku.


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - WOLF GANG - 31.01.2024

Lifeisbrutal musisz mieć towar zawsze pod ręką. Tak jak w sklepie. Półki zawsze są pełne. Wtedy będzie wiadomo że jesteś gościem który ma zawsze i będą się zgłaszać. Taka renomę sobie wytworzyć


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - horsii - 31.01.2024

(13.01.2024, 22:11)C84S napisał(a): - wyznacz jakiś cel finansowy który chcesz osiągnąć, zapisz go na kartce i umieść widocznym miejscu, być przynajmniej pare razy w ciągu dnia widział go
Ten post to komedia. Od razu przyklejajcie sobie te karteczki samoprzylepne po całym domu "dzisiaj stuwa mefa dla pszema" i "do konca tygodnia ma byc 10 kafli", a przed snem sluchajcie kompilacji ASMR afirmacji dla domoroslych dilerów #4837 z youtuba xDDDD
(13.01.2024, 22:11)C84S napisał(a): - jak go osiągniesz skończ z tym definitywnie. Pamiętaj by dotrzymać sobie słowa.

tak, a to już ostatnia kreska i koniec, do spania. a od jutra zero cpania.


nie żebym zgrywal się na jakiś autorytet w kwestii dilerki, ale gdzie ty się uczyłeś takich rzeczy? na netflixie? xD


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - Lifeisbrutal - 31.01.2024

Nie no przeszedł mi pomysł z dillerką na ten moment xD


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - Twilight Sparkle - 08.02.2024

Metoda karteczkowa mnie rozjebała xDDD może w ogóle rozpisać sobie księgowość żeby więcej dowodów było co komu i ile.