Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jak NIE udzielać pomocy - zdrowotne bzdury i "mądrości" - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Zdrowie i detoks (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=10)
+--- Wątek: Jak NIE udzielać pomocy - zdrowotne bzdury i "mądrości" (/showthread.php?tid=2539)

Strony: 1 2 3 4


RE: Jak NIE udzielać pomocy - zdrowotne bzdury i "mądrości" - Twilight Sparkle - 05.10.2023

Dzięki Wojtek za ładne wyjaśnienie :3


RE: Jak NIE udzielać pomocy - zdrowotne bzdury i "mądrości" - fiodor - 05.10.2023

wwojtuss , Twilight Sparkle może tak samo jak pita woda czy piwo. Jeśli przelykasz, bo kontaktujesz to nie przemawia to do mnie. Może się mylę...


RE: Jak NIE udzielać pomocy - zdrowotne bzdury i "mądrości" - kot_kreskowy - 06.10.2023

(03.10.2023, 08:38)PIXA napisał(a): Twilight Sparkle Dziwie się, że dopiero teraz padło spostrzeżenie o krwotoku z nosa.
Gdzie jest to bardzo częste zdarzenie.


Czy ja wiem czy takie aż tak częste?

Osobiście krwotok z nosa miałem raz w życiu jakieś 20 lat temu najprawdopodobniej z przemęczenia. Wtedy nie ćpałem jeszcze.
Po dragach nigdy. Ani razu.
Wśród znajomych ćpających znam tylko jedną osobę, ale to jakiś ewenement jest bo przechodzi to notorycznie, po fecie głównie.


Epsiakos 
Z tym językiem to fakt. Za dziecka przegryzłem sobie język na wylot na podwórku, to krwi było od zajebania Podobno kultowa
Później przez tydzień jedyne co mogłem jeść to herbatniki moczone w mleku XD


RE: Jak NIE udzielać pomocy - zdrowotne bzdury i "mądrości" - Epsiakos - 09.10.2023

kot_kreskowy byłem świadkiem wykrwawienia niestety, nie zdążyliśmy do przypadku z uwagi na panów ze straży miejskiej


RE: Jak NIE udzielać pomocy - zdrowotne bzdury i "mądrości" - kot_kreskowy - 10.10.2023

Epsiakos 
Straż miejska...ech
Te kurwy są w stanie jechać pod prąd ulicą, spowodować wypadek, cofnąć czas czy odwrócić biegunowość planety gdy tylko spostrzegą żula z winem.
Wtedy im się włącza Steven Seagal😂

A gdy dostaliby na wyposażenie nowe kajdanki, to aresztowaliby srającego na trawniku fafika, bo myśleliby, że to są kajdanki dla psów

[Obrazek: Screenshot-2023-10-10-03-07-53.png]

😎


RE: Jak NIE udzielać pomocy - zdrowotne bzdury i "mądrości" - Epsiakos - 10.10.2023

Ale policja nie przeszkadza jeżeli chodzi o ratowanie życia, potrafią zjechać z drogi jak przystało w tym kraju.
Panowie ze straży tak postawili samochód że nie dało rady przejechać a spisywali kogoś na chodniku, jak chcieliśmy przejechać chodnikiem to nie zeszli.. całe to zawirowanie trwało może 4-6min no ale jak widać wystarczyło.
Pamiętam że lekarz który z nami jechał wtedy zgłosił to gdzie trzeba ale jak to dalej było to nie dowiedziałem się nigdy.
I żeby nie było że ich bronie, bo tak nie jest a mend nie lubię z goła innych powodów, ale to było odnośnie całkiem innej sytuacji i nie ma sensu wdawać się w bezsensowna i nie na temat dysputę
A to mnie akurat nie dziwi jakoś za bardzo, wiem niestety jak to funkcjonuje a bycie pod wpływem czego kolwiek działa tylko na twoją nie korzyść , sadly


RE: Jak NIE udzielać pomocy - zdrowotne bzdury i "mądrości" - kot_kreskowy - 10.10.2023

Seds 
To na pewno była policja?
Oni jeszcze takie praktyki stosują? Serio?
Jakoś trudno mi w to uwierzyć.


RE: Jak NIE udzielać pomocy - zdrowotne bzdury i "mądrości" - hidden - 10.10.2023

hehe a co z ostatnia akcja na ekspresowce jak kolumna radiowozow (bodajze 5) nie chciala przepuscic karetki na sygnale ktora chyba z tego co pamietam jakis organ do przeszczepu na szybkosci wiozla Podobno kultowa


RE: Jak NIE udzielać pomocy - zdrowotne bzdury i "mądrości" - Epsiakos - 12.10.2023

hidden zachowanie kolumny samochodów uprzywilejowanych to jest całkiem inna sprawa niestety, tak samo jak kolumny pancernej itp. Wiadomo ratowanie życia itp. ale kolumna ma odgórnie podyktowane i muszą trzymać się regulaminów i rozkazów niestety, nie wykonanie polecenia może nieść wiele konsekwencji w tym także dyscyplinarne zwolnienie z odpowiednim artykułem.

Najważniejsza zasada kolumny pojazdów uprzywilejowanych, nie rozrywać/rozpraszać kolumny.


RE: Jak NIE udzielać pomocy - zdrowotne bzdury i "mądrości" - Lady Giwera - 12.10.2023

Epsiakos Od deski do deski poczytane Smile. Dzięki Smile
ProducentRC dzięki, ciekawa filozofia Smile