Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Dillerka wasze doświadczenia, rady - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Dillerka wasze doświadczenia, rady (/showthread.php?tid=3212)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - Lifeisbrutal - 08.02.2024

Twilight Sparkle Osoby takie jak my to chuj że zawiniątka z karteczki ale żeby niektórzy v wysyłali temat w kartce to jest dopiero śmiech na sali xD


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - Twilight Sparkle - 08.02.2024

Lifeisbrutal kto tak robi? XDDDDDDD


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - Lifeisbrutal - 08.02.2024

Twilight Sparkle Sand hahhaha Misza mi gadał


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - Twilight Sparkle - 08.02.2024

Nie gadaj xD może jeszcze luzem w kopercie ahahaha


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - Lifeisbrutal - 08.02.2024

No ponoć składa na pół w pon mam do niego się odezwać o sample to wyśle ci zdjęcie pw jak mi to wyslał o ile dojdzie i za jaki czas dojdzie to chuj wie. XD 
Sam jestem ciekaw ma mi wysłać alfe, 4cmc , 3cmc i spice mam nadzieje że chociaż podpisze co jest co i że w transporcie nie zmiesza się wszystko ze wszystkim xDD


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - LOBO - 08.02.2024

(13.01.2024, 22:38)C84S napisał(a): Lifeisbrutal te punkty nie są z dupy. Doświadczenie z zerowym przypałem idą za nimi
Jest, istnieje, odnaleziony...perfekcyjny ćpuno-dyler...nigdy nie mial przypalu z dilerką, gdyz trzymal sie swego narkomanskiego Dekalogu.... nigdy go nie wyjebali na towarze, jak pisal...nigdy nie przeprasza za nic i niczego nie zaluje...ostatni prawdziwy macio dupcio ze Świebodzina...


"nie sprzedawaj nieletnim, najlepiej ludziom którzy mają rodzine"

Juz to widze, jak kupujesz u V z forum, a on sie pyta....Masz 18 lat? Przeslij mi skan dowodu!....i potem - masz rodzine? Mamusie, tatusia, braciszka, siostrzyczke, babcie, dizadzia, pieska, bobra, guzca, jezozwierza?  ;-D


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - Lifeisbrutal - 08.02.2024

LOBO Z tym to poleciał hahah xD głównie to małolaci więcej ćpają niż dorośli. I głównie to dillera czy vendora nie interesuje to czy masz rodzinę czy nie a tym bardziej to czy masz 18 lat. To raczej rodzica problem powinien być skąd dziecko wzięło hajs na dragi skąd miało dostęp do kryptowalut itp. Ogólnie złota zasada to jest nikogo ani niczego  do siebie nie przywiązanie. Liczy się biznes i zysk.


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - Twilight Sparkle - 08.02.2024

LOBO przed zakupem należy przejść testy psychologiczne, przejść wywiad środowiskowy i przedstawić zaświadczenie od proboszcza.


RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - hidden - 08.02.2024

Twilight Sparkle 



RE: Dillerka wasze doświadczenia, rady - Twilight Sparkle - 09.02.2024

hidden dokładnie tak widzę prowadzenie działalności przestępczej według zasad tego złotego dekalogu xDDDD