Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=983)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: Alfa-PVP - Diabełek25K - 05.09.2022

Dobra wracam do świata żywych na wstępie napiszę Alfa kosa. Zamawiane 5g doleciało ponad 5 za co szacun dla Esco .Dawki zaczęte od 20mg do max szczerze nie wiem ile pisze tutaj o swojej tolerancji. Leciałem na tym 6 dni co skłoniło się do 6 dni bez snu 7 dnia dopiero udało mi się zasnąć jako tako. Szczerze za dużo nie pamiętam z tego.Pierwsze  po przyjęciu dawki wpadłem na pomysł żeby zapisywać wszystko na kartce haha żeby dokładnie wam tutaj napisać co i jak no,ale jakoś tak mnie siekło,że tego nie zrobiłem. Po około 15/20 minutach spływu  ( nie powiem miałem odruch wymiotny uratowałem sytuację piciem) jak już spłynęło zaczęła się  piękna fazka.
Ogólnie profil działania zacząłem odczuwać po około 10 minutach pisze o sniff trwało to około max godzinę tak mi się kojarzy. Co do działania aktywne w 100%. Opinia  jest taka ogólna bo serio nic nie pamiętam za bardzo   jedynie "ujebanie" i takie zajebiste uczucie błogości,polepszyła się ostrość obrazu. I jak ktoś tutaj napiszę o braku schiz to albo się nawpierdał dużo benzo przy tym lub nie wiem co piszę. Mi nawet benzo wtedy nie pomogło. Mimo schiz,które były totalnym poryciem substancja wciąga i to bardzo skoro 6 dni leciałem. Jedyne co mnie dziwi to fakt,że na pvp tyle czasu udało mi się lecieć a na Alfie aphip max 3 dni i koniec bo nie dawałem rady. Oficjalnie przygoda z pvp skończyła się  spłukaniem w kiblu bo nie wiedziałem czy dzieje się to na serio czy tylko mi się wydaje. Czego w sumie żałuję no ale jak będę lepiej stał z hajsem na pewno poleci zamówienie do V. Na następny raz postaram się napisać coś więcej i bardziej szczegółowo. Na ten moment czas podratować się benzo. Ogólnie sorry jak coś jest niezrozumiałe, ewentualne powtórki w zdania ale benzo za bardzo się wjechało teraz. Jak ktoś się waha co do pobrania sortu nie ma obaw. Zamawiać jak najbardziej. Zapomniałem dodać jak ktoś nigdy nie miał do czynienia z tą substancją to serio zaczynać od najniższych dawek żeby nie skończyło się to źle. Na sam koniec odstawienia lekkie stany depresyjne wystawiły ale już jest ok. 

(30.08.2022, 16:49)Maniek napisał(a): Nie wiem dlaczego usunąłeś swojego posta, którego de facto poprawiłem i normalnie wyświetlało zdjęcie.

Wybacz coś mi się poryło w tel i wyskakiwało niepoprawnie cały czas u mnie


RE: Alfa-PVP - Pazyfea - 06.09.2022

Ta alfa to petarda !!!
O schiz w poroownaniu do apiph dawkowanie vapo co 20-30min sniff to raz na 4h!

Tylko jedba rzecz ze ona chyba sie topi  sama w samarce jak jest goraco bo jak zostalo mi z 2g i zoatawilem na paprapexie to sie rozpuscilo yak jakby i zostako 1.5 po calym dniu xd 
ALE TAK TO ALFA TO A 9/10


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - PUDZILLA - 08.09.2022

[Obrazek: IMG-20220908-202848171-HDR.jpg]

poprzednio mini kryształki, teraz konkretny gruzik, tam najwiekszy po prawo sztuka w bryłce

na zdjeciu 3.46, opis dzialania w poprzednim poscie, czesze jak skurwysyn, uwazac z dawkowaniem


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - PUDZILLA - 09.09.2022

recenzja innego szczura (24/87/175 troche byczek, doswiadczony w rc, tolerka srednia na pewno doswiadczenie bogatsze) -

500mg na 4 osoby, to poszlo po jednym konkretnym wegorzu, godzina 20 sniff, dodajmy 15 minut - petarda! peak trwal spokojnie do 5tej rano, cala noc przegadana, jednoglosnie wszyscy stwierdzili, ze tak dobrej alfy to nigdy nie jedli oraz, ze wrzucili troche za duzo na start Podobno kultowa chwile siedzielismy teraz i dawki 20mg sniffem robia kurewska robote, ze strach myslec o dorzutkach. eufo po alfie swietnie wkomponowane w speed, jak sie nie wali 3cyfrowych dawek to bez rozpierdolu na ekranie. Jak sie czlowiek za cos zabierze to odkrywa w sobie cechy perfekcjonisty.


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Szyderca - 09.09.2022

Pudzilla jaki poeta hah Podobno kultowa szczury tez mówili że apvp lepsza od apihp ale gdy wiecej jebniesz to można się pokarać.


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - furiat - 09.09.2022

polecam ta alfe dawki 100mg robia robote smialo pobierac


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Maniek - 09.09.2022

Dawki 100mg robią robotę? Podobno kultowa  No ja nie polecam, żeby ktokolwiek badał w swoim labo takie dawki...


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Pazyfea - 09.09.2022

Chciałbym dodac że dzięki niskiemu dawkowaniu 3g starczylo az na 5 dni zabawy!!!


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Diabełek25K - 09.09.2022

Popieram zdanie Mańka jak najbardziej. furiat  testowałeś,że polecasz takie dawki? Ja osobiście po testach w życiu bym takich dawek nikomu nie polecił nawet osobie, która zna już bardzo dobrze  tą substancję. Ogólnie dawki które podałeś mogą się skończyć bardzo źle dla osób,które nie siedzą w temacie. Dawkowanie 20mg a nawet niższe jak ktoś ma szczególne obawy.


RE: Alfa-PVP - Opinie o produkcie. - Mocno Kryształowy - 09.09.2022

Weźcie nie słuchajcie tego pólgłówka erceka. Chłop nawet nie miał tego sprzętu w ręku ani nosie, ale jak zwykle musi dorzucić swoje trzy grosze... Żałosne 👎