Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Duszek... - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Duszek... (/showthread.php?tid=3964)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: Duszek... - wiadomix - 26.06.2024

AnonymityHacker  I to się nazywa trzeźwa ocena sytuacji.
Dziękuję ci za nią 
Niech moc będzie z tobą.


RE: Duszek... - kot_kreskowy - 26.06.2024

(26.06.2024, 12:25)Terrorysta napisał(a): Jacy kurwa ignoranci? Samplarzu jeden ! Wysylal ci za darmo to mu dupe liżesz..Podobno kultowa
Jakbyś stracił naście tysięcy to byś wiedział o czym ludzie piszą...
Przecież on kurwq pisał wiadomość do mojego kolegi że wysłał ponad 80 paczek i żadna nie wyszła z paczkomatu , więc gdzie te paczki mole wjebaly? Taaa pewnie kurier zajebał haha. 
Samplary zawsze będą bronić swojego żywiciela.


To, czy ćpałem za darmo czy płaciłem to nie twój interes.

Co do reszty, przedstawiłem tylko fakty.


RE: Duszek... - Maniek - 26.06.2024

Ok, wątek tymczasowo zamykam, bo ta dyskusja i tak do niczego nie prowadzi. 

Jeśli ktoś będzie miał jakieś konkretne info - niech da znać.


RE: UWAGA OSZUST - padliniarz - 29.06.2024

Widze ze blokujecie wiadomosci i pisanie o duszku, ale panowie exit scam odjebał perfekcyjnie.
19.06.2024, 18:47 - ostatnio kiedy był widziany na forum. Jeżeli dalej wierzycie w to że nie odjebał exitu bo kieds wam pomogł to sie kurwa przejechaliscie.
22.06.2024 - opróżnił portfel btc, a jak ktos nie wie jak to zobaczyc to polecam https://www.blockchain.com/explorer/addresses/btc/...tu adres portfela...
fakt praktyka ze zmiana portfela jest normalna dla rc sklepow. nie dajac znac przez 10 dni i nie informujac o przerwie/urlopie to sami sie schizujecie.


RE: Duszek... - AnonymityHacker - 29.06.2024

(26.06.2024, 08:13)Epsiakos napisał(a): Czekamy na info, należy pamiętać też że nie robił tego z pobudek altruistycznych, tylko szło o hajs.

Nie był by on pierwszym czy ostatnim który tak zrobił, bo przykładów jest zwyczajnie za dużo, a w problemy techniczne zwyczajnie nie uwierzę bo z tego co wiem to nawet z górą się nie kontaktował.

Kurde nawet jakby hasła zapomniał to by napisał do admina, dostał by je bez problemu.

Zobaczcie np pracownika Blacka który często ma problemy z session, za każdym razem daje znać i wysyła nowe id.
Przepraszam bardzo ale akurat w takie brednie nie uwierze

Jesteś pewien jeżeli chodzi o Black'a? 🫣


RE: Duszek... - kot_kreskowy - 29.06.2024

Na razie to nikt niczego nie może być pewien.
Trzeba poczekać aż będzie pewne info.

Nie można kogoś oskarżać o scam na takim etapie.

Przypominam że jest tu z nami na forum vendor, który pomimo straty rozliczył sie z każdym i nadal zajmuje topowe miejsce w biznesie 😎
Także sugeruję zaciągnąć wodze.
Na wydanie decyzji o wielkim scamie będziecie mieli jeszcze czas.

Każdy wie co zamawia więc niech i akceptuje ryzyka.


RE: Duszek... - Powerpolish - 29.06.2024

Jestem tutaj rok i nie zdazyło się przez rok czasu żeby ktoś przez okres dłuższy niż kilka dni wyjebał bez żadnego słowa i wrócił i dalej działał, jak tak było to musialem nie zauważyć. Jak ktoś robił przerwę, to przeważnie pisal o tym a nie znikał bez żadnego info.


RE: Duszek... - kot_kreskowy - 29.06.2024

A ja jestem na tym forum od początku a w branży od 9 lat  wiec niejedno widziałem.
Ale co w związku z tym?


RE: Duszek... - padliniarz - 30.06.2024

To w związku z tym że wyjebał dzide i liczycie na chujwie co.
Ale nie wiem bo sie nie trzyma za bardzo kupy to wszystko. Ja czesto pytałem duszka o alfe pvp czy pihp i pisal ze nie ma, dostał jakies sample to powysylal wszystko, znajomy tez pisal do niego i nie odpisywał mu. więc dla mnie tez dziwne ze mi tez mogl napisac ze ma temat, i mnie wyjebac na siano. Dziwna sprawa


RE: Duszek... - Terrorysta - 30.06.2024

Nie wiem czy to cenne info, ale duch odczytał dzis moje wiadomości na session.