Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Escobar.store - Temat Główny - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Escobar.store - Temat Główny (/showthread.php?tid=11)



RE: Escobar.store - Temat Główny - wwojtuss - 25.08.2023

Diabeuu666 raczej nikt Ci nie da takiego samego batchu jak pol roku temu, ta maszyna sie kreci nonstop - sprzedajesz gotujesz sprzedajesz gotujesz lub kupujesz sprzedajesz kupujesz sprzedajesz zauwaz ze nawet Bandita, teoretycznie jednego produktu, sa dwie odmiany - bursztynowa i polprzezroczysta, sortow mirrora bylo nawet wiecej niz dwa, jeden byl mikrokrysztal, drugi byl zolciutki puch a trzeci byl w pomaranczowawej bryle


RE: Escobar.store - Temat Główny - Yalasek - 25.08.2023

Hexen w drodze! bedzie małe po$iedzenie pozDro POzdro yala$!~~


RE: Escobar.store - Temat Główny - Diabeuu666 - 26.08.2023

(25.08.2023, 08:52)wwojtuss napisał(a): Diabeuu666 raczej nikt Ci nie da takiego samego batchu jak pol roku temu, ta maszyna sie kreci nonstop - sprzedajesz gotujesz sprzedajesz gotujesz lub kupujesz sprzedajesz kupujesz sprzedajesz zauwaz ze nawet Bandita, teoretycznie jednego produktu, sa dwie odmiany - bursztynowa i polprzezroczysta, sortow mirrora bylo nawet wiecej niz dwa, jeden byl mikrokrysztal, drugi byl zolciutki puch a trzeci byl w pomaranczowawej bryle
Czaje. Wiesz jestem nowy na tym forum ale Escobara pamiętam z innego gdzie jakaś akcja była i nie wiedziałem o co chodzi?! Przecież zawsze zamawiałem u niego i było wszystko tip top. Najlepsza jakość i zajebiste odczynniki. Brakowalo tylko do pełni szczęścia jakiegoś psajko i chociaż benzo nawet apteka clonazepam byłby mega mile widziany ale mimo to najczęściej zamawiałem właśnie u Pablo a tu nagle znika mi i smutny byłem. A o nowym forum dopal dowiedziałem się niedawno przypadkowo ale mega się cieszę bo jak widzę co ma teraz w ofercie to szok! Hexen, apvp, pico Smile serce się raduje. 
Dzięki za odpowiedź. Fajnie jakby było w krysztale to apvp teraz . Wygląd tez robi swoje hehe

Pozdrawiam


RE: Escobar.store - Temat Główny - wwojtuss - 26.08.2023

Diabeuu666 zwroc uwage, ze nie jest to OG Hexen, tylko "Analog", a co sie kryje pod ta nazwa to niewiadomo Podobno kultowa pozdro!


RE: Escobar.store - Temat Główny - Escobar - 26.08.2023

Witam

Meth  Piko      jest
4mmc              jest
4cmc Deluxe    jest
4cmc Choco    jest
3cmc Bandit    jest   
3cmc Lemon    jest 
3cmc Snow      jest
3cmc PABLO    jest
3cmc omikron  jest
analog hexen  jest     
cherry             jest 
mdphp            jest
superman       jest
apvp                Brak


RE: Escobar.store - Temat Główny - Epsiakos - 26.08.2023

(23.08.2023, 09:58)Escobar napisał(a): Witam

Meth  Piko      jest
4mmc              jest
4cmc Deluxe    jest
4cmc Choco    jest
3cmc Bandit    jest   
3cmc Lemon    jest 
3cmc Snow      jest
3cmc PABLO    jest
3cmc omikron  jest
analog hexen  jest     
cherry             jest 
mdphp            jest
superman       jest
apvp                Brak

(26.08.2023, 06:15)Diabeuu666 napisał(a): Czaje. Wiesz jestem nowy na tym forum ale Escobara pamiętam z innego gdzie jakaś akcja była i nie wiedziałem o co chodzi?! Przecież zawsze zamawiałem u niego i było wszystko tip top. Najlepsza jakość i zajebiste odczynniki. Brakowalo tylko do pełni szczęścia jakiegoś psajko i chociaż benzo nawet apteka clonazepam byłby mega mile widziany ale mimo to najczęściej zamawiałem właśnie u Pablo a tu nagle znika mi i smutny byłem. A o nowym forum dopal dowiedziałem się niedawno przypadkowo ale mega się cieszę bo jak widzę co ma teraz w ofercie to szok! Hexen, apvp, pico Smile serce się raduje. 
Dzięki za odpowiedź. Fajnie jakby było w krysztale to apvp teraz . Wygląd tez robi swoje hehe

Pozdrawiam
Zanim usiądziesz do Hexena zapraszam do lektury, opisałem dokładnie jak działa jako niegdyś koneser og Hexenu.

Zdradliwy jest xD


RE: Escobar.store - Temat Główny - Supra - 26.08.2023

czy paczka może dotrzeć w sobotę? Czy ten dzień w ogóle się nie liczy?


RE: Escobar.store - Temat Główny - PUDZILLA - 26.08.2023

Supra zdarzyło się, że kod wpadł nawet w niedzielę, tak więc nie ma co tracić nadziei


RE: Escobar.store - Temat Główny - KiszczaK - 26.08.2023

Paczuszka od Escobar  odebrana, a z tym ze w niespodziewanie, albo kodzik później, lub jak cos wypadnie i musisz kombinować jak odebrać, ale 3dni to nie tragedia i odebralem na czas, a myslalem ze juz po ptokach, ale bylo fajnie zapierdalać na rowerze skoro świt nastal i pyk, 4mmc original dotarło, pakowanie nie bylo na szczescie pancerne, ale nie przypalowe. 
Tak więc po prostu czujnym być i tyle.

(26.08.2023, 09:26)Supra napisał(a): czy paczka może dotrzeć w sobotę? Czy ten dzień w ogóle się nie liczy?

Moze ale esco nie puszcza w weekendy chyba, ale mozesz czekać cierpliwie na maila czekać bo moze w skrzynce bedziesz mial w kazdej chwili wiadomość.


RE: Escobar.store - Temat Główny - PIXA - 26.08.2023

Kodzik odebrany
Paka zabezpieczona niczym bomba tykająca  Podobno kultowa
chociaż byś się chciał zesrać to za chuja nie otworzysz tego bez noża. 
Pablo, Lemon , Bandit 
wszystkie piękne niczym diament na pierścionku  Podobno kultowa
Escobar dziękować