Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. (/showthread.php?tid=1187)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Esek od Kresek - 06.12.2022

ProducentRC
beeniepatu
pisał 2 strony temu 
Cytat:"pierwsze odczucie, ze guzman jest 2x mocniejszy od Pablo"
Jak najbardziej zgadzam się z tą opinią. Guzman według mnie no.1


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - ProducentRC - 06.12.2022

Serio guzman jest aż tak mocny że wydaję się być dwa razy mocniejszy od Pabla...?  Może to sprawa spadku tolerancji że wydaję się tak mocny, ciężko mi uwierzyć że są tak wielkie różnice w działaniu 3cmc podczas testowania różnych sortów, dlatego to pytanie


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Yalasek - 06.12.2022

wziąłem teraz w sampel tego Guzmana dam znać niedługo też zatem.


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Beeniepatu - 06.12.2022

ProducentRC moj ziom to notoryczny chlorojad. Nie ma czasu na zbijanie tokerki. Guzman wg niego jest duzo mocniejszy od Pabla. Ale tu nie chodzi o to, ze Pablo slaby. Chodzi o profil. Pablo jest subtelny, Guzman nie. Po prostu Guzman jest prawilnym, czystym 3cmc (wydaje sie byc). Pablo nie jest tak czystym tematem. Ziom po strzale uczuleniowki 50mg poczul przyspieszone tetno, wjezdzajaca faze. Przy normalnych dawkach bardzo czysta a jednoczesnie mocna bania. Po nocy zero strucia (po Pablo zdarza sie), tylko zwala klasyczna. Ktos to pisal o micro od 3c. Sam nie mialem nigdy okazji probowac tego legendarnego tematu, ale jak przypomne sobie rozmowy z weteranem tego tematu, kiedy pytalem go co w tym micro bylo takiego genialnego, to faktycznie opis dzialania by sie zgadzal. Co wiecej, zawsze powtarzal, ze micro niszczylo nos. I Guzman tez sie z nosem nie piesci podobno


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Kajabuza - 06.12.2022

Ciekawe jak z batami jeśli chodzi o pieszczotę. Podobno kultowa Póki co jeden użytkownik na czacie pisał o i.v. Guzman'a i z tego co mówił ledwo z toalety wychodził taki wjazd.😀 Guzmanek pobudza wyobraźnie nawet jak jeszcze nie waliłeś.😁



RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - furiat - 06.12.2022

dla mnie guzman to petarda ale polecam tez sorcik pablo Smile


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - Yalasek - 06.12.2022

siema furiat bracie tobie wierze ty jako jeden z niewielu nie chcesz tu przed nikim zaimponować a piszeszz jak jest <3 baja bongooo


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - C84S - 06.12.2022

(06.12.2022, 07:26)ProducentRC napisał(a): Duża różnica jest w jakości pomiędzy guzmanem a Pablo?

Według mnie Pablo bardziej zawala kichol, po Guzmanie jest w miarę git.
Jak wkręcisz sobie jakąś misję po G - to czas leci bardzo po Flashowemu, nagle, nie wiadomo skąd koguty pieją o poranku.
Pierwsza kreska bardzo gryzie w gardło.
Fajki nie smakują i piwko przez jakiś czas.
Nie ma się ochoty na dorzutki co chwile.

Ja bardziej polecam Guzmana.


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - mati54 - 07.12.2022

(06.12.2022, 14:31)C84S napisał(a): Według mnie Pablo bardziej zawala kichol, po Guzmanie jest w miarę git.
Jak wkręcisz sobie jakąś misję po G - to czas leci bardzo po Flashowemu, nagle, nie wiadomo skąd koguty pieją o poranku.
Pierwsza kreska bardzo gryzie w gardło.
Fajki nie smakują i piwko przez jakiś czas.
Nie ma się ochoty na dorzutki co chwile.

Ja bardziej polecam Guzmana.

Imo dlatego ze czystrzy sort to jest dlatego mniej boli, ale tez trzeba brac pod uwage jak bardzo na puder zrobimy nasz krysztalek Smile


RE: 3-CMC Guzman - Opinie o produkcie. - SztywnyMisza - 07.12.2022

Rowniez potwierdzam guzman najlepszy z wszystkich trojek wjazd iv kosi lepiej niz klef nawet po 3 dniowym ciagu po hexie. Nieźle mnie ten guzman wyczesal wiec cos jest narzeczy ze jest mocny a oczy jak  5 zl miałem Podobno kultowa