Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Amanita Muscaria czyli muchomor czerwony - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Pozostałe środki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: Amanita Muscaria czyli muchomor czerwony (/showthread.php?tid=1189)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25


RE: Amanita Muscaria czyli muchomor czerwony - Beeniepatu - 23.10.2022

Ale ja nie napisalem, ze nie ma grzybow zyjacych z symbiozie. Tylko, ze ktos napisal, jakby to bylo zasada. A tak nie jest. I tu juz zapala sie lampka co do rzetelnosci strony i znajdujacych sie tam tresci


RE: Amanita Muscaria czyli muchomor czerwony - kot_kreskowy - 24.10.2022

No, to już zmienia postać rzeczy. I to grubo.
Bo to wyjątki, nie reguła. Bynajmniej tak teraz czytam.


RE: Amanita Muscaria czyli muchomor czerwony - C84S - 24.10.2022

Polecam obejrzeć, ogólnie fajny kanał gościu prowadzi - ciekawy i merytoryczny. W tym filmie mówi czemu w telewizji i Internecie jest nagonka że muchomor czerwony jest trujący.



RE: Amanita Muscaria czyli muchomor czerwony - Lady Giwera - 24.10.2022

(24.10.2022, 17:03)C84S napisał(a): Polecam obejrzeć, ogólnie fajny kanał gościu prowadzi - ciekawy i merytoryczny. W tym filmie mówi czemu w telewizji i Internecie jest nagonka że muchomor czerwony jest trujący.
NIop gdyby ludzie wiedzieli jak szerokie ma spektrum działania to koncerny farmaceutyczne znacznie by ucierpiały. Sprawa jest prosta....


RE: Amanita Muscaria czyli muchomor czerwony - C84S - 28.10.2022

(24.10.2022, 17:09)Lady Giwera napisał(a): NIop gdyby ludzie wiedzieli jak szerokie ma spektrum działania to koncerny farmaceutyczne znacznie by ucierpiały. Sprawa jest prosta....

Dokładnie jestem tego samego zdania. Hipokrates, ojciec medycyny powiedział „Lekarz leczy, natura uzdrawia.”  COŚ W TYM JEST!


RE: Amanita Muscaria czyli muchomor czerwony - SztywnyMisza - 28.10.2022

wwcześniej  jakoś  nikt się tak nie interesował tak tymi grzybami tylko z jakiejś mody  na tiktoku czy Internecie  ciekawie jakie będą skutki tego jak ktos coś nieudolnie  zrobi Wink


RE: Amanita Muscaria czyli muchomor czerwony - Lady Giwera - 28.10.2022

(28.10.2022, 18:17)SztywnyMisza napisał(a): wwcześniej  jakoś  nikt się tak nie interesował tak tymi grzybami tylko z jakiejś mody  na tiktoku czy Internecie  ciekawie jakie będą skutki tego jak ktos coś nieudolnie  zrobi Wink

Osobiście intensywnie, regularnie zgłębiam ten temat na forach tematycznych, dużo wiedzy czerpię z książek oraz opracowań badań do populacji 3000 osób z całego świata. Zajmuję sie tym od lipca 2020 roku, również jako zjadacz (mikrodawkowanie) . Wbrew ogólnemu oburzeniu ja jestem zadowolona z tegorocznej mody na muchomora poniewaz to również kampania uswiadamiająca. Co do nieudolnego użycia, w moim odczuciu kwestia zdobycia szczegółowej wiedzy na temat obróbki oraz przechowywania jest priorytetem. Ważna jest też dojrzałość wewnętrzna ponieważ Królowa zmieni Twój świat wewnętrzny na zawsze. Smile Namaste


RE: Amanita Muscaria czyli muchomor czerwony - PUDZILLA - 29.10.2022

Lady Giwera ale za ten temat biora się osoby, ltóre nawet nie odpowiadają jako osoba niepełnoletnia, tylko jako dziecko....

i takie treści tutaj debile z tiktoka już udostępniali, dlaczego rok temu nie było jakoš tylu ekspertów, co od szczepionek czy dziś analityków wojennych?

moda, umysł jest jak spadochron, ale staje się bezużyteczny, gdy nie kest otwarty

(29.10.2022, 01:03)PUDZILLA napisał(a): Lady Giwera ale za ten temat nawet biora się osoby, ltóre nawet nie odpowiadają jako osoba niepełnoletnia, tylko jako dziecko....

i takie treści tutaj debile z tiktoka już udostępniali, dlaczego rok temu nie było jakoš tylu ekspertów, co od szczepionek czy dziś analityków wojennych?

moda, umysł jest jak spadochron, ale staje się bezużyteczny, gdy nie kest otwarty



RE: Amanita Muscaria czyli muchomor czerwony - Lady Giwera - 29.10.2022



Nie wiem bo ja tym nie żyje od 2008 roku. Wtedy zlikwidowałam telewizor i w moim domu nie ma telewizora, nie wiem co się dzieje na świecie, nie wiedziałam ze jest cowid (sądziłam ze maski to moda na Majkela Jaksona), chociaż jestem z wykształcenia między innymi politologiem nie mam pojecia kto jest teraz premierem ale temat muchomorów intensywnie badamy wraz z Partnerem od lipca 2020 roku i służę wiedzą w zakresie mikrodawkowania ponieważ nasza podstawowa rodzina z kotem włącznie testuje na sobie z pozytywnymi efektami. Posiadam rówież na sprzedaż nadwyzki suszonej Amanity plus pdf. z badaniami i sposobem radzenia sobie z Amanitą, dostęp do najwiekszej merytorycznej grupy dotyczącej Amanity oraz moje indywidualne wsparcie.  Zainteresowany proszę o kontakt mailowy ladygiwer@proton.me 
[Obrazek: a2.jpg]


RE: Amanita Muscaria czyli muchomor czerwony - Kudlaty - 24.11.2022

Polecam ten filmik