Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Homech**istry.** - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Wątek: Homech**istry.** (/showthread.php?tid=1255)



Homech**istry.** - NO LOVE - 23.10.2022

Witam czy ktoś z was zamawiał w tym sklepie ? Co mi się spodobało to przy składaniu zamowienia wybór darmowego sampla spośród wielu pozycji. Chciałam złożyć zamówienie na 2mmc 4,5 g i mogłam wybrać np 5 razy tabletki 50 mg 5mapb Big Grin obecnie jestem w trakcie czeknia na odpowiedź czy do kraju wysyłają Smile


RE: Homech**istry.** - PUDZILLA - 23.10.2022

w regulaminie mają napisane, że działają tylko na terenie NL


RE: Homech**istry.** - NO LOVE - 23.10.2022

Dziękuję koledze ale mimo to czekam na email od nich może wyjątki zrobią jak się zagada Big Grin a czy ktoś wie czy sklep nie jest scamowy na 100 %?


RE: Homech**istry.** - DwDPzN - 23.10.2022

Warto sprawdzić na Trustpilot


RE: Homech**istry.** - Kapitan - 24.10.2022

Na trustpilot mogą kupować opinie nie polecam


RE: Homech**istry.** - NO LOVE - 24.10.2022

Hey Oki dzięki dostałam email. Tylko NL. Ale mam jeszcze niusa Big Grin


RE: Homech**istry.** - Szyderca - 09.12.2022

(23.10.2022, 14:46)NO LOVE napisał(a): Dziękuję koledze ale mimo to czekam na email od nich może wyjątki zrobią jak się zagada Big Grin a czy ktoś wie czy sklep nie jest scamowy na 100 %?

Jak wezmiesz kilkanaście kg lub tone to ci zrobia wyjątek..


RE: Homech**istry.** - KapitanKreska - 21.02.2023

Najlepszy sklep z końcówką nl i jak ktoś planuje się wybrać na tereny niderlandii to szczerze polecam. Zaopatrywałem się u nich 2 lata. Bardzo dużo chemii domowej do wybor i płatności normalnymi przelewami, a czasem płatności kartą. Najlepsze ceny i najlepsza jakość, sam fakt że dużo smart shopów się u nich zaopatruje mówi za siebie. Nie wszystkie smarty mają, ale jak już mają pod ladą to tylko od nich


RE: Homech**istry.** - horsii - 17.04.2024

Co za cwane skurwysynki. Zajrzałem sobie z ciekawości, zobaczyć co tam mają ciekawego, patrzę a tu etylofenidat... no jak kurwa? Etylofenidat?
Grafika produktu...

[Obrazek: OzaGl7l.png]

Wzór na samej górze jest niepoprawny - wrzuciłem go w opsin i nie potrafił mi go narysować. Co tam robi ten plus? Jak go poprawić tak żeby był narysowalny to wychodzi jakaś upośledzona arylka która bardziej przypomina jakąś poronioną krzyżówke ketobemidonu/tylidyny czy coś (losowe gówno nieistniejące, nie prawdziwy związek)

[Obrazek: EkUsBDH.png]

Wzór strukturalny na pierwszej grafice sklepowej, ten na dole przedstawia owszem etylofenidat, ale dlaczego są dwa numery CAS? Przecież EPH to jedna substancja...  Jeden nr CAS nalezy do izopropylofenidatu, a drugi w ogóle nie istnieje Podobno kultowa Podobno kultowa 

i teraz najlepsze: opis produktu

Cytat:Ethylphenidaat Plus, DL-threo-Ritalinic Acid Isopropyl Ester, EPH


...isopropyl ester. jak izopropyl to jaki to kurwa etylofenidat? Goście sprzedają IPH podpisany 'etylofenidat' i liczą na to że nikt nie będzie umiał czytać. smród jak jasna cholera, ani nie myście zostawiać tam pieniądze. Aż przypominają sie akcje pewnego kosmicznego vendora który 4-cec'a sprzedawał jako 4-cmc i sie tłumaczył że to "nazwa handlowa" tylko, a przecież w opisie produktów był IUPAC 4-cec'a (którego zapewne mało kto rozumiał) więc przecież jest info, co sie czepiasz.