Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Alfa-PHP - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Alfa-PHP (/showthread.php?tid=1290)

Strony: 1 2


Alfa-PHP - NO LOVE - 02.11.2022

Nie zauważyłam wątku, to zakładam! Big Grin Nie będę się bawić we wklejanie naukowych opisów z internetu. Zapytam osób które używały - jak odczucia w porównaniu z np. Alfa-PVP czy PIHP i odczucia ogólne. Jeden z działających sklepów ma rzekomo na stanie właśnie alfę PHP. Znalazłam na jakiejś stronie stwierdzenie, iż jest to analog PVP i MDPV.


RE: Alfa-PHP - JokerRC - 22.11.2022

To jest młodsza siostra PVP 🙃


RE: Alfa-PHP - NO LOVE - 22.11.2022

JokerRC a próbowałeś? W twojej kolekcji chyba wszystko było! Big Grin Ja nie próbowałam ale jeśli to mocniejsze niż alfa pihp od escobar store to chyba się nie pokusze na to zwlaszcza całować Tongue


RE: Alfa-PHP - Gekon - 22.11.2022

Wszystko zależy od sortu. Wątpię że teraz znajdziesz coś mocniejszego od apihp. Na aphp jest ban w NL, a nawet długo przed banem sorty były mocno średnie. Mozesz spróbować, ale nie nastawiaj się na jakas bombę.


RE: Alfa-PHP - JokerRC - 24.11.2022

(22.11.2022, 21:35)NO LOVE napisał(a): JokerRC a próbowałeś? W twojej kolekcji chyba wszystko było! Big Grin Ja nie próbowałam ale jeśli to mocniejsze niż alfa pihp od escobar store to chyba się nie pokusze na to zwlaszcza całować Tongue

Próbowałem raz Aphp, kiedyś w sensie cztery dni pod rząd, w tamtym roku, w czwarty dzień przegrałem, tak dowaliłem że zaczęła ze mną rozmawiać
Także od 15 do nocy schizy nie są owite, porównując do APVP to schizy podobne, a pihp też się załapie schizy ale są mniejsze niż przy Aphp i apvp
Do większości nie mam etykiet, ale tak obstawiam że tych wszystkich wynalazków to przez 9 lat, ze 150 było łącznie z różnymi sortami niektórych trójek albo czwórek 🙂🙃


RE: Alfa-PHP - SztywnyMisza - 29.11.2022

Kiedys bylo u preda nie wiem jak teraz ale smaczne bylo powiem ze nawet lepsze niz pihp


RE: Alfa-PHP - Bam - 01.12.2022

Kiedyś była taka jakby czerwonawa w twardych grudach 20mg robiło robote teraz już coraz słabsze wychodza

Omijając oczywiście tą octową to już wogole bylaaa shiza po tym


RE: Alfa-PHP - kot_kreskowy - 01.12.2022

Taką alfę php miał rok temu szatan.
Kurwa, jakim SZTOSEM był ten towar to głowa mała. Jeśli się pilnowało dawek rzędu 20-50mg zchizy nie dokuczały.

[Obrazek: 20211007-132512.jpg]


RE: Alfa-PHP - zdepresialy6 - 10.06.2023

Pyszny środek ogółem
pierwsza zarowka w zyciu + a-php (ilosc na oko, 0.001 wage mam ale nie uzywam i tak XD) pierwszy buch i wjechaly haluny z dreszczami takimi dopaminowymi, rozpierdol 1g 3 dni badałem i żądałem więcej. Chociaz 3-dnia to juz wszystko lecialo, mdphp, meth a-php etc. XDDD
zobaczymy jak pvp porobi


RE: Alfa-PHP - fiodor - 11.06.2023

zdepresialy6 możesz porównać do a pihp i a pvp ?