Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Pytania i odpowiedzi (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Wątek: Co polecisz na imprezę i dlaczego? (/showthread.php?tid=1350)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Mef123 - 29.11.2023

Jaranie dobrze pierze czachę  Cool


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - hidden - 30.11.2023

xtc tez spoko co by dupki powyrywac jak sie nie przegnie ze oczy jak 5 zlote


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - daniel776 - 30.11.2023

(17.09.2023, 13:19)Ser Pleśniowy napisał(a): Na imprezkę Mdphp od Pabla fajnie działa nie widać nic po oponęcie oraz 3cmc Bandit ja na tym latam i nie narzekam

MDPHP srednio sie nadaje,ale xtc czy 4MMC to idealne pod impreze sa


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Lifeisbrutal - 30.11.2023

(17.09.2023, 13:19)Ser Pleśniowy napisał(a): Na imprezkę Mdphp od Pabla fajnie działa nie widać nic po oponęcie oraz 3cmc Bandit ja na tym latam i nie narzekam

Mam to samo tylko z samym 3cmc bandit sztos trójka tak samo jak lemon od Escobara szkoda że brak na stanie podjadłbym. Obie trójki nadają się na impreze 3cmc pablo też robi świetną robote


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - wwojtuss - 30.11.2023

dobra amfetamina i nieprzeginanie z dawkami to doslownie esencja dobrego narkomelanzu w prochu


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - horsii - 30.11.2023

jak ocierać się o jakieś psychodeliczne klimaty, to można pierdolnąć 2c-b-fly. ale tylko i wyłącznie sniffem - działa o wiele lepiej. jest lepsza biodostępność,  nie ma takich zjebanych akcji jak po braniu tego doustnie, że przez 8 godzin sie czujesz jakby "już zaraz teraz za chwile" miał ci wejść kwas, ale przez jebane 8 godzin nic nie wchodzi i nic się nie rozkręca a na końcu trzeźwiejesz. wizuale są intensywniejsze, żywsze, wchodzi bardzo szybko i schodzi jakoś po 3-4h. ogarnięta (jeśli tak to można nazwać) psychodeliczna faza, umysl pozostaje dość przejrzystym.

i jeszcze podlać to troche gbl/bdo... Podobno kultowa


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - Twilight Sparkle - 30.11.2023

Impreza na MDPHP? Fajne tam macie imprezy xDDDDDDDD


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - C84S - 01.12.2023

Polecam NOwĄ Wisienkę, bardziej nadaje się na imprezę niż ta stara. Ta stara bardziej jest towarzyska do posiedzenia.


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - LOBO - 01.12.2023

horsii Pamiętam jak byslimy w 10 chłopa na drumach na Black sun empire tuż przed bibką każdy  zarzucił po kwasie, i inne zabawki, ja wtedy w ciągu gieblowymi . znajomy siedział przed klubem i pytamy się wchodzisz? A on nie czekam aż kwas mi wejdzie, piwka sprzedawali na zewnątrz lato było. I siedział tam gostek cala imprezę i co chwilę pytamy idziesz? Nie czekam aż kwas mi wejdzie i w ogóle nie wszedł do środka oczekiwal na kwacha ;D


RE: Co polecisz na imprezę i dlaczego? - horsii - 01.12.2023

LOBO kurw..  co za marnacja Podobno kultowa Jak długo tak siedział? Podobno kultowa