Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC
LE**ERG**N.NL - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o U偶ywkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dzia艂: Zakupy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dzia艂: Dopalacze sklepy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=17)
+--- W膮tek: LE**ERG**N.NL (/showthread.php?tid=1463)

Strony: 1 2


LE**ERG**N.NL - kot_kreskowy - 13.12.2022

Sklep wygl膮da na legitny, pe艂no opinii w Google.聽

[Obrazek: Screenshot-20221213-225555-Chrome.png]


Opr贸cz RC sklep oferuje poppersy i inne ciekawe zabawki馃槑
W razie W linka pode艣l臋 priv.


RE: LE**ERG**N.NL - horsii - 13.12.2022

Sprzedawca owszem聽legit ale szczerze to nie ma w ofercie nic czego nie maj膮 inne sklepy w NL Podobno kultowa dupy nie urywa.


RE: LE**ERG**N.NL - kot_kreskowy - 13.12.2022

horsii
No i gitara馃榿聽 Szczerze, to nawet nie wiem co jest w ofercie za granic膮, bo jako艣 ostatnio si臋 a偶 tak tym nie interesowa艂em, a sklep znalaz艂em jak szuka艂em tego 3mma.
Kurde, strasznie mnie to korci Podobno kultowa, a nie widzia艂em tego u polskich vendor贸w poza mfisto.


RE: LE**ERG**N.NL - PUDZILLA - 14.12.2022

satelita czapek


RE: LE**ERG**N.NL - ProducentRC - 14.12.2022

Sory za offtop ale zawsze zastanawia mnie dlaczego sklepy maj膮 bardzo bogat膮 ofert臋 benzo w tabsach a w prochu juz nie maj膮 danego benzo, ja naprzyklad taki pyrazolam ch臋tnie bym przetestowa艂 ale w prochu 偶eby samemu m贸c zrobi膰 z niego roztw贸r w spirytusie i dawkowa膰 wed艂ug tolerancji i upodobania w danej sytuacji


RE: LE**ERG**N.NL - Dilleraaaa - 14.12.2022

No to leci馃殌 a tak si臋 zastanawia艂em funcaps czy designer a tutaj taki sklep 馃檪 fajnie,偶e maj膮 mo偶liwo艣膰 p艂acenia przelewem


RE: LE**ERG**N.NL - C84S - 14.12.2022

Dzi臋ki za warto艣ciowe info聽 Shy


RE: LE**ERG**N.NL - fiodor - 14.12.2022

ProducentRC聽te偶 mnie to dziwi, zaczyna to wygl膮da膰 jakby nied艂ugo, jak si臋 sklepy wyprzedadza z prochu, mieliby tylko tabsy sprzedawac. Nawet Ci kt贸rzy mieli proch, bo znikni臋ciu zapasy uzupe艂niaj膮 w tabsach. Przykre czasy dla benzozercow


RE: LE**ERG**N.NL - Dilleraaaa - 14.12.2022

fiodorProducentRC聽 V pewnie kieruj膮 si臋 tym co idzie i w jakich ilo艣ciach.Jednym lepiej p贸jdzie benzo z prochu drugim w tabsach.Ale na pewno nie dojdzie do czego艣 takiego,偶e benzo ca艂kowicie zniknie w prochu bo troch臋 dla "fan贸w" b臋dzie to jaka艣 kl臋ska tak my艣l臋.Na pewno kieruj膮 si臋 cenowo te偶 bo nikt nie kupi za miliony benzo 偶eby p贸藕niej je sprzedawa膰 za drugie tyle i wyj艣膰 korzystanie na tym


RE: LE**ERG**N.NL - horsii - 14.12.2022

(14.12.2022, 09:54)ProducentRC napisa艂(a): Sory za offtop ale zawsze zastanawia mnie dlaczego sklepy maj膮 bardzo bogat膮 ofert臋 benzo w tabsach a w prochu juz nie maj膮 danego benzo, ja naprzyklad taki pyrazolam ch臋tnie bym przetestowa艂 ale w prochu 偶eby samemu m贸c zrobi膰 z niego roztw贸r w spirytusie i dawkowa膰 wed艂ug tolerancji i upodobania w danej sytuacji


Bo sklepom bardziej si臋 op艂aca sprzedawa膰 gowniane tableteczki, s膮 dro偶sze. Poza tym teraz b臋dzie posucha benzodiazepinowa聽jeszcze gorsza jak jest teraz, bo zamkn臋li lizardom laboratorium, to ju偶 w og贸le stypa - b臋dzie jak z kanna p贸艂 roku temu. Podobno kultowa

Te偶 t臋sknie za pyrazolamem w prochu.