Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
AMATOR GRZYBKÓW HALUCYNOGENNYCH - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: AMATOR GRZYBKÓW HALUCYNOGENNYCH (/showthread.php?tid=1664)



AMATOR GRZYBKÓW HALUCYNOGENNYCH - aleksander37 - 05.01.2023

Małopolscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej zatrzymali obcokrajowca, podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. W wynajmowanym przez niego mieszkaniu zabezpieczono grzybki halucynogenne. Za to przestępstwo grozi od roku do 10 lat więzienia.


  Wczoraj (4 stycznia br.) w Wieliczce, policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie oraz z Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej przeprowadzili realizację, zatrzymując obcokrajowca, amatora środków odurzających. Mężczyzna, na jednym z osiedli w Wieliczce, wynajmował mieszkanie, w którym urządził uprawę grzybków halucynogennych. Podczas przeszukania tego lokum funkcjonariusze zabezpieczyli słoiki z zawartością suszonych nielegalnych grzybów, pojemniki z zawartością ponad 2 kg grzybni oraz osprzęt wykorzystywany do ich hodowli.


  Zatrzymany wkrótce usłyszy zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności.


[Obrazek: 386-64335.jpg]


[Obrazek: 386-64339.jpg]


[Obrazek: 386-64341.jpg]


[Obrazek: 386-64343.jpg]


[Obrazek: 386-64345.jpg]

źródło: www.policja.pl



RE: AMATOR GRZYBKÓW HALUCYNOGENNYCH - SztywnyMisza - 05.01.2023

Zjadło by sie Podobno kultowa


RE: AMATOR GRZYBKÓW HALUCYNOGENNYCH - Białykot - 05.01.2023

Co to za grzybki?, wie może ktos? Bo ja znam tylko łysiczke


RE: AMATOR GRZYBKÓW HALUCYNOGENNYCH - Dilleraaaa - 05.01.2023

Mnie to zastanawia czy wgl zapach tych grzybów nie zwracał nikogo wcześniej uwagi przecież jak ma się ciepło w mieszkaniu to ten zapach się uwydatnia.A przecież w słoikach tego 24/7 nie trzymał xD


RE: AMATOR GRZYBKÓW HALUCYNOGENNYCH - furiat - 05.01.2023

wyroki za grzybki sa dla mnie  rzecza smieszna


RE: AMATOR GRZYBKÓW HALUCYNOGENNYCH - Szyderca - 05.01.2023

(05.01.2023, 17:28)Dilleraaaa napisał(a): Mnie to zastanawia czy wgl zapach tych grzybów nie zwracał nikogo wcześniej uwagi przecież jak ma się ciepło w mieszkaniu to ten zapach się uwydatnia.A przecież w słoikach tego 24/7 nie trzymał xD

Mogl trzymać jeśli mial saszetki w nich do trzymania danej ilość wilgoci,  tak mi się wydaje.


RE: AMATOR GRZYBKÓW HALUCYNOGENNYCH - Hyzio - 07.01.2023

Myślałem, ze legalnie można posiadać grzyby bo o ile się nie myle na niecie da się takie sadzonki kupić wraz z ziemią


RE: AMATOR GRZYBKÓW HALUCYNOGENNYCH - ProducentRC - 07.01.2023

Szkoda gościa sam uprawiałem grow kity, zajebista zajawka a efekt końcowy jeszcze lepszy


RE: AMATOR GRZYBKÓW HALUCYNOGENNYCH - Dystruktor - 07.01.2023

Ja tam widzę muchomora


RE: AMATOR GRZYBKÓW HALUCYNOGENNYCH - Easy Rider - 07.01.2023

Fajny zapasik Smile Przygarnął bym bez dwóch zdań. Sama natura