Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Użytkownik @Kapitan - tak, mam ból dupy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Hydepark (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=45)
+--- Dział: Luźne tematy (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=47)
+--- Wątek: Użytkownik @Kapitan - tak, mam ból dupy (/showthread.php?tid=1730)



Użytkownik @Kapitan - tak, mam ból dupy - horsii - 12.01.2023

Uzytkownik Kapitan którego znałem jeszcze z dopalamy, discordów, zanim to forum w ogóle było itd. wybitnie irytuje mnie, zeby nie powiedzieć, wkurwia, swoją obecną postawą.
O co chodzi? Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieni... o sample. Taa.
Nabijanie postów, tak tak, horsii znowu płacze że ktoś se poćpa za darmo. Taaak, horsii znowu chce dyrygować kto ma mieć sample! Podobno kultowa Okrutny nazista forumowy, ograniczacz wolności sampla i takie tam. Jak w tytule - mam ból dupy.
 
Ćpajcie za darmo ile chcecie, ale Kapitan robi to bezwstydnie, plując forumowemu community w mordę.

Po prostu wchodzi w temat, w którym wszystko zostało już wyjaśnione, wszystkie pytania otrzymały odpowiedź, wszystko jest jasne, i zjawia się on - i powtarza to co ktoś napisał, nawet nie rozpisze się, tylko pisze zdania na kilka słów. Przykładem może być temat piguł Spiderman i ich zawartości. Dzisiaj czwartke, trzeba szybko nakurwić postów!

Post nabity, temacik wleci.

Udziela odpowiedzi która została udzielona 300000 razy przed nim w tym samym temacie, nawet do kilku godzin wcześniej, więc nie jest zakopana lawiną innych treści. Robi to od dawna, tylko czasem zapomina dobić do 20 i pisze 19, bo mu się cyferki pierdolą w oczach od sterydów.

To jest, kurwa, nieuczciwe, nie fair wobec użytkowników, którzy piszą posty na temat, od siebie jakiejś wiedzy dorzucą, podzielą sie doświadczeniem - ale nie napiszą ich 20 hurtem, takich śmieci o niczym, kopiuj-wklejka, tylko np. 13 postów (a na nagrode trzeba 20) - a treścią tych 13 postów o wiele bardziej wnieśli i jak dla mnie, o wiee bardziej zasługują na te nagrodę niż ten człowiek-ksero.

Nie jestem moderatorem funkcyjnym, nie jestem z zielonych, jestem moderatorem z powołania. 😈
Tyczy sie to wszystkich xeroboyów na tym forum. Obserwuję was.

Dziękuję.


RE: Użytkownik @Kapitan - tak, mam ból dupy - PUDZILLA - 12.01.2023

[Obrazek: comment-Or-N56-Tx10prv5f-Rq-CKb6hhk-LJb-Wmp-L9-V.jpg]


RE: Użytkownik @Kapitan - tak, mam ból dupy - DissoEnjoyer - 12.01.2023

Kapitan - czytałem Twoje posty, i powiedzieć, ze są biedne to byłoby niedopowiedzenie. Takim pisaniem nie przynosisz żadnych benefitów w tym forum. Wiedza jest ważna - nie posiadając jej powód Twojego bycia na tym forum jest prosty - darmowy temat. Wysil się, poczytaj wikipedie, psychonaut, czy coś tam. Kradzież postów to takie kurwa chamstwo, Ty bananie, że sie za łeb łapie. Pomyśl o innych użytkownikach Ty egoisto  Wink To forum o narkotykach, a nie jakaś stołówka kurwa. Nagrody dostaje sie za posty, ale to co piszesz ciężko nazwać postami. Rozumiem - czasem wstawić wstawić jakąś nutke w temacie o ulubionej muzie o dragach, ale kradzież postów, biedna merytoryka - To powoduje, że jesteś tylko xeroboyem.

Życzę poprawy Wink


RE: Użytkownik @Kapitan - tak, mam ból dupy - horsii - 13.01.2023

DissoEnjoyer lepiej bym tego nie ujął.
Dałbym ci +1 jakby się dało w hyde parku.


RE: Użytkownik @Kapitan - tak, mam ból dupy - Szyderca - 13.01.2023

Obserwuje was hehe , kurwa ja w tamtym tygodniu jebalem gówno posty , ale nagrody nie załapałem hehe Podobno kultowa  nazista forumowy hahahaha ledwo wbiłem i dym juz jakiś hehe dobrze że nie widzę discorda chociaż spokoj jest Smile pozdrawiam trzymaj ryzy za wujka szydiego Podobno kultowa


RE: Użytkownik @Kapitan - tak, mam ból dupy - Czarnahexx - 13.01.2023

Przycupne


RE: Użytkownik @Kapitan - tak, mam ból dupy - Maniek - 13.01.2023

Dlatego takie posty pisane na siłę jak jego, innego czy furiata, gdzie jeden tekst non stop pisze w każdym wątku usuwam i potem są wielce zdziwieni spamerzy, że przecież liczyli i mieli 20 sztuk gówno postów dokładnie policzone. Wszystkiego nie możemy usuwać, ale uwierzcie, że codziennie jest usuwanych sporo postów, co może nawet potwierdzić Beeniepatu . Niestety zawodowi nabijacze postów trzeba się trochę bardziej postarać, a niebawem koryto z darmowymi samplami za pisanie śmieciowych postów na sztuki się skończy.


RE: Użytkownik @Kapitan - tak, mam ból dupy - Beeniepatu - 13.01.2023

Ze zacytuje jednego mistrza sztuki spamerskiej: niech bog ma spamero-samplarzy w opiece


RE: Użytkownik @Kapitan - tak, mam ból dupy - kot_kreskowy - 14.01.2023

Patologia...😡


RE: Użytkownik @Kapitan - tak, mam ból dupy - horsii - 15.01.2023

Maniek bardzo mnie cieszy taka postawa.
Uważam, że forum pod względem społeczności jaką zebraliśmy od czasów powstania (czasem społeczność bardziej zgraną, czasem mniej, wiadomo jak to bywa Wink ) i treści na forum tj. informacji, raportów, rozkminek chemicznych, info o nowych RC, ciekawostek itd. - To tak już się rozrosło, że nie trzeba każdemu dawać na zachętę trójki klefa za byle barachło i wprowadzić selekcję - mam na myśli nagrody przyznawane na innych zasadch - po częsci wg. aktywności, ALE po dużej częsci wg. no dosłownie "dodania swojej cegiełki do forum" pisząc sensowne teksty, ciekawe posty, treści warte przeczytania.



Chcesz klefa? Wykaż się, zrób backflipa.