Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Narkotyki i prawo - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Prawo a używki (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Narkotyki i prawo (/showthread.php?tid=179)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Narkotyki i prawo - C84S - 11.06.2023

Ciekawe. Ktoś bardziej zorientowany w tym temacie się wypowie? Bardzo zagadkowe to jest...


RE: Narkotyki i prawo - horsii - 11.06.2023

wwojtuss Jak ja zaliczyłem przypał z 0,1g 3-mmc to po prawie 3 miesiącach dopiero to poleciało na GC/MS czy tam LC/MS, nie pamiętam już.
też mnie to zastanawia, nie żeby coś ale dziwnie ta historia brzmi. A najbardziej zastanawia mnie kwestia jak 3-cmc mogło nie wyjść jako mefedron/meth.


RE: Narkotyki i prawo - wwojtuss - 11.06.2023

horsii  wlasnie dlatego zwrocilem na to uwage, przez ten czas, tylko nie wiem czemu ktos mialby klamac nt. jebniecia z tematem xD


RE: Narkotyki i prawo - Buka - 12.06.2023

Dlatego się pytam. W takim razie coś magicznego musiało się odjebać.
Towar robił robotę, wiec to nie wina towaru Smile


RE: Narkotyki i prawo - Amnezja - 13.06.2023

Dla mnie to trochę komiczne zażywać możesz posiadać już nie. To gdzie tutaj logika żeby zażyć najpierw musisz posiadać. Jestem zdania że alkohol jest też używkową i powinno być takie samo prawo jak przy narkotykach. Wtedy by był jakiś sens logiczny według mnie


RE: Narkotyki i prawo - Lifeisbrutal - 18.12.2023

Mam pytanie może głupio zabrzmi ale pytam całkiem serio. Przechodząc do sedna sprawy dostałem pozew cywilny za długi za różne sprzety  z tego co wywnioskowałem przejął to jakiś bank i tak jakby kredyt był wzięty na pokrycie kosztów i że ja mam to spłacić koszta są poda itp tylko nie ma żadnych dokumentów potwierdzających sprawe dołączonych do tego. Pytanie moje brzmi odnośnie dragów czy mogą zrobić coś takiego jak doprowadzenie sądowe i ewentualny kipisz na jakieś tam podstawie czy nie ma opcji? Pytam bo pierwszy raz mam taką sytuacje.  Co się stanie jeśli tego nie zapłace? mam  już papuge załatwiać czy co robić?
Ps. Miał ktoś może podobną sytuacje? Jak się skończyła


RE: Narkotyki i prawo - C84S - 18.12.2023

Lifeisbrutal w skrócie. Za długi nie idzie się do paki. Nie zrobią żadnego doprowadzenia. Ewentualnie komornik cię może ścigać. Takie mamy prawo


RE: Narkotyki i prawo - Elvis Kreśle - 21.01.2024

C84S ziomek wziął pożyczke w banku na 2k i rok pierdział wyrokiem sądu Smile nie zapłacił pierwszej raty i przyklepali jakieś wyłudzenie czy coś w tym typie :p


RE: Narkotyki i prawo - Elvis Kreśle - 21.01.2024

Lifeisbrutal jeśli nie zapłaciłeś nawet 1 raty to trochę lipa może być. Zależy co brałeś jak mniemam na raty jakieś rtv agd żeby do Żyda poszło. Jak to drogie sprzęty to dożywocie za wyłudzenie Podobno kultowa a tak serio lepiej się skontaktuj i dogadaj. Zapłać jedna czy dwie raty i wtedy możesz spać spokojnie tylko co jakiś czas bym wpłacał jakieś drobne


RE: Narkotyki i prawo - Twilight Sparkle - 21.01.2024

(13.06.2023, 22:40)Amnezja napisał(a): Dla mnie to trochę komiczne zażywać możesz posiadać już nie. To gdzie tutaj logika żeby zażyć najpierw musisz posiadać. Jestem zdania że alkohol jest też używkową i powinno być takie samo prawo jak przy narkotykach. Wtedy by był jakiś sens logiczny według mnie

To chodzi o to żeby ludzie nie umierali ze strachu przed szukaniem pomocy kiedy się poćpają. Poza tym wyobraź sobie że ofiara dosypania czegoś do drina tak samo łamie prawo jak gość co jej czegoś dosypał. Bez sensu co?