Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jaka jest ostatnia głupia rzecz, którą zrobiłeś? - 08/15 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Jaka jest ostatnia głupia rzecz, którą zrobiłeś? - 08/15 (/showthread.php?tid=2537)

Strony: 1 2


Jaka jest ostatnia głupia rzecz, którą zrobiłeś? - 08/15 - PUDZILLA - 15.08.2023

[Obrazek: front.jpg]

Jaka jest ostatnia głupia rzecz, którą zrobiłeś? - 08/15



RE: Jaka jest ostatnia głupia rzecz, którą zrobiłeś? - 08/15 - Demilich - 15.08.2023

Poszedłem pve na minotaury i okazało się, że są troszkę w chuj mocne.

co?

Ja nie robię głupot bo cały dzień siedzę przed komputerem i gram w gry.

Pewnie jedzenie kwasów jak cukierki, bo tolerancja się wyrabia i trochę marnuję towar. Ale czy to było takie głupie? Coś tam poklepało.

Może przesadne najedzenie się na gastro i znowu przyjaranie bucha. Tak, skończyło się rzyganiem. Ale czasami się zdarza, nic wielkiego. Żeby to ludzie tylko takie problemy mieli Smile


RE: Jaka jest ostatnia głupia rzecz, którą zrobiłeś? - 08/15 - ProducentRC - 15.08.2023

Nie spałem 7 dni, obiecałem sobie że nigdy więcej... Teraz patrzę z perspektywy czasu na to i stwierdzam że serio to było głupie i nie odpowiedzialne bardzo


RE: Jaka jest ostatnia głupia rzecz, którą zrobiłeś? - 08/15 - C84S - 15.08.2023

ProducentRC wlasnie to samo mialem napisac. Tylko ze u mnie to bylo 5 dni, a zlecialo jak jeden  Cool


RE: Jaka jest ostatnia głupia rzecz, którą zrobiłeś? - 08/15 - PUDZILLA - 15.08.2023

dałem drugą szansę stimiarzowi tj. xumbo


RE: Jaka jest ostatnia głupia rzecz, którą zrobiłeś? - 08/15 - Maniek - 15.08.2023

Uwierzyłem na słowo pewnej osobie.


RE: Jaka jest ostatnia głupia rzecz, którą zrobiłeś? - 08/15 - Kajabuza - 15.08.2023

Uznałem, że dycha Alfy to dobry wybór, i tym razem uda mi się na kilka części podzielić, na kilka weekendów, bo... 

...przecież już mam większe doświadczenie, dość się nacierpiałem przez brak umiaru i za długie maratony i tak oto sam się w ch*ja zrobiłem, a przez tę głupią naiwność i zbytnią wiarę w silną wolę niemalże otarłem się o śmierć. 😅

Ta głupota dała też motywację, żeby się pożegnać. Na zawsze. Papa Alfo.

Trip raport tego nie opisze żadnymi słowami co widziałem, co robiłem, jak dawki działają takie, że fart, że żyje... 😅


RE: Jaka jest ostatnia głupia rzecz, którą zrobiłeś? - 08/15 - fiodor - 15.08.2023

Zgubiłem/wypiłem/rozlalem/schowałem roztwór bromazolamu nie kontrolując lotu... Ale się wkurwiłem, do tej pory mnie to wkurwia


RE: Jaka jest ostatnia głupia rzecz, którą zrobiłeś? - 08/15 - wwojtuss - 15.08.2023

okna nie zamknalem na noc bo tak duszno bylo to mi tyle gowna do pokoju nalecialo ze mam cale cialo pogryzione od komarow


RE: Jaka jest ostatnia głupia rzecz, którą zrobiłeś? - 08/15 - PIXA - 15.08.2023

Wypowiedziałem słowa , które przerodzily się później w fakty