Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Witam! Moja pierwsza paka od RC-Black - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Offtopic (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=38)
+--- Dział: Powitalnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=39)
+--- Wątek: Witam! Moja pierwsza paka od RC-Black (/showthread.php?tid=3600)

Strony: 1 2


Witam! Moja pierwsza paka od RC-Black - politoksykoman94 - 26.03.2024

Witam! Właśnie odebrałem pierwszą pakę od wymienionego w temacie vendora. Chciałem napisać opinię bezpośrednio w jego dziale partnerskim ale z jakiegoś powodu nie mogę tego zrobić? Może ktoś jest w stanie mi pomóc w tej kwestii. W każdym razie chciałem podziękować bardzo vendorowi! Paczka doszła w tempie ekspresowym, produkty sypane z górką a łączna ilość zamówienia 100g + więc jak na pierwszy order solidnie. Wszystko wygląda przepięknie. Banda szczurów z sekcji A po miesięcznej przerwie (może poza jednym skurczybykiem..) podejdzie do testów z biochemiczną homeostazą więc opinie będą na pewno obiektywne. Jak tylko otrzymam możliwość dodawania wpisów w dziale vendora nie omieszkam napisać opinii testowanych substancji. Jeszcze raz dzięki! Polecam vendora z czystym sumieniem.


RE: Witam! Moja pierwsza paka od RC-Black - Lifeisbrutal - 27.03.2024

Spróbuj teraz napisać, być może brak postu powitalnego ci blokował. A jeśli nie to oznacz tutaj Mańka moderatora on coś poradzi ewentualnie zgłosi technikowi.


RE: Witam! Moja pierwsza paka od RC-Black - bouli00 - 28.03.2024

O której dostałes kod? ********** miał być odbiór, ale zero odzewu póki co Sad


RE: Witam! Moja pierwsza paka od RC-Black - Kapitan - 28.03.2024

Jutro dostaniesz kod


RE: Witam! Moja pierwsza paka od RC-Black - bouli00 - 28.03.2024

Skąd ta pewnośc? Sad


RE: Witam! Moja pierwsza paka od RC-Black - kot_kreskowy - 28.03.2024

Z kryształowej kuli😎


RE: Witam! Moja pierwsza paka od RC-Black - politoksykoman94 - 29.03.2024

Kod dostałem ************szczegóły***********. Niestety działy partnerskie dalej nie działają, nie mogę właściwie wchodzić w jakiejkolwiek interakcje.


RE: Witam! Moja pierwsza paka od RC-Black - Kapitan - 29.03.2024

(29.03.2024, 14:18)politoksykoman94 napisał(a): Kod dostałem we wtorek jakoś o 18:30. Niestety działy partnerskie dalej nie działają, nie mogę właściwie wchodzić w jakiejkolwiek interakcje.

Jak nie działają jak działają ja klikam i mi się otwiera


RE: Witam! Moja pierwsza paka od RC-Black - politoksykoman94 - 29.03.2024

Maniek  w wolnej chwili byłbyś tak uprzejmy i zetknął o co tutaj właśnie chodzi? Konto mam aktywne postów powitalnych kilka i dalej nie mogę nic pisać pod żadnym z tematów. A gdy klikam odpowiedź pod ostatni post tematu przekierowuje mnie, do informacji że mam nieaktywne konto lub zablokowane a jak klikam wyślij e-mail aktywacyjny dostają info, że konto jest aktywne. I tak na marginesie jestem nowy więc nie wiem nawet za bardzo do kogo w jakich sytuacjach pisać a prywatnych wiadomości też nie mogę -.-

Kapitan nie no działaj, miałem na myśli że nie mogę dodawać postów komentować etc. A mam opinie dla Darka i duszka. Dygresja, duszek chyba mi nepa zamiast 2mmc wysłał bo wciągnąłem 200 mg ( tak wiem bez uczuleniówki jestem idiotą ), i to co się działa, ze mną później to jest dramat naprawdę. No ale nie obwiniam czynniki ludzki Smile


RE: Witam! Moja pierwsza paka od RC-Black - Maniek - 29.03.2024

Ok, problem zgłoszony do technika.