Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-CMC White - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: Escobar.store (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: 3-CMC White - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=3720)

Strony: 1 2


3-CMC White - Opinie o produkcie - Maniek - 04.05.2024

W tym wątku piszecie opinie oraz recenzje na temat produktu 3-CMC White ze wklepu Escobar.store


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - ZmiataZplanszy - 23.05.2024

Siema miałem 5 gram tego specyfiku i miłe się zakończyłem,  dla mnie ta trójka wyważona była i fajny wjazd byłBig Grin
Kryształ był przezroczysty bez żadnych przebarwień,


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - politoksykoman94 - 26.05.2024

Bardzo dobre 3cmc, wręcz idealne. Odpowiednio wyważone, libido up, fajna stymulacja, nie czułem się po nim sztucznie. Polecam bo cena zacna warto pobierać. Sort żółtawo biały, transparentny. 5/5


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 27.05.2024

3-CMC White 
Mocna trójka chyba jedna z lepszych jakie miałem okazję ostatnio testować. 
Profil działa u mnie był w kierunku mocno - euforyczmym i nie była to kwestia kolosalnych dawek.
Tak, +/- były to max 250 na start. Fazka już od pierwych chwil wgniata i pozwala chillować się do ostatnich chwil.
Jak na 3-CMC jest to bardzo przyjemny odczynnik pod względem samej aplikacji zero jakiegoś wykrzywia nią, leż czy coś w ten deseń. 

Eufo robi taki mega klimat nic tylko rozjebać się na łóżku czy tam fotelu i myśleć o niebieskich migdałach. Pozywtne nastawienie i ten cały vibe trwa z dobrą godzinę oczywiście nie siedząc z zegarkiem w ręku.
Przyjemny plusz totalnie rozwalił mnie na łopatki.
POLECAM 
Escobar Dziękuję za nagrodę


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - horsii - 27.05.2024

Przyjechało 10g 3-cmc white power. Podobno kultowa 

Na fotce niewyraźnie wyszło, ale jest jeden kamulec, reszta to drobne białe kryształki. Wygląd bardzo zachęcający. Temat jest praktycznie bez zapachu, o reszcie właściwosci rozpiszę się potem.


[Obrazek: ZPpstSW.png]


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - ZmiataZplanszy - 30.05.2024

Mocno libido up po tym mieliście? Bo ja tak średnio to odczułem


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - Epsiakos - 31.05.2024

ZmiataZplanszy pamiętaj że Libido w przypadku jakiej kolwiek substancji jest kwestia osobista, zależna od organizmu itp. oraz częstotliwości zażywania.

Jeżeli libido ci spadło jak jesteś trzeźwy, zwyczajnie z uwagi na nastrój etc. to przy zażywaniu nie musi pójść do góry.


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - Mfexor - 06.06.2024

(30.05.2024, 20:10)ZmiataZplanszy napisał(a): Mocno libido up po tym mieliście? Bo ja tak średnio to odczułem

Zależy od wielkości pasa raz wyjebało za drugim słabo


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - Lifeisbrutal - 06.06.2024

ZmiataZplanszy U było nawet nawet jeśli chodzi o libido. Może za dużo zjadłeś i dlatego była lipa?


RE: 3-CMC White - Opinie o produkcie - ZmiataZplanszy - 06.06.2024

Lifeisbrutal raczej za dużo chyba przyjąłem dla tego Big Grin