Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
3-FPM - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: 3-FPM (/showthread.php?tid=380)

Strony: 1 2


3-FPM - KACPER - 06.05.2022

Wcześniejsza recenzja mojego autorstwa

Świetna substancja, właśnie zajebałem linijkę i dokończę swoja recenzję.

A więc tak;
3fpm to bardzo ciekawa substancja. Pochodzi z grupy amfetamin, lecz osobiscie nazwalbym ja zlotym dzieckiem amfetaminy.
Substancja aktywna jest oralnie, donosowo, homoseksualnie jak i w waporyzacji (tak, alfiarze! Mozna wapowac!!) Najwiekszym jednak atutem 3fpm jest brak zjazdu - substancja nie pogarsza nastroju nastepnego dnia. Substancja wyroznia sie tez na tle stymulantow wszechstronnoscia. W dawkach 10-50 mg (per nos), 3fpm spelnia role funkcjonlnego stima. Poprawia troche nastroj, motywuje, pomaga w skupieniu i nudnej pracy. W dawkach 70-100+ mg (per nos) staje sie rekreacyjnym stymulantem, bardzo podbija odbior muzyki, zmacznie zwieksza kreatwnosc a takze daje bardzo charakterystyczna euforie. 3fpm jest takze substancja silnie kaustyczna. Przy podaniu nosowym, bol jest podobny do chloroketonow, lecz nie powoduje zaklejenia nosa obrzydliwym glutem. Bol mija po 10-20 sekundach. Z doswiadczenia mam wrazenie ze nos bardziej niszcza ketony lub fluoroamfetaminy, niz 3fpm.
I tutaj informacja dla panow - 3fpm kurczy "zawodnika" bardziej od kazdego innego stymulantu.
Co do efektow na serce - altualnie po spozyciu +/-500mg substancji moj puls wynosi 100-110bpm (mierzone parokrotnie). Nie jest to nadzwyczajnie wysoki skok tetna jesli chodzi o stymulanty.
Konćząc recenzje, NAPISZ JEDNO! Świetna substancja, podobna do amfetminy, choć są różnice. 3-FPM dorzucane strasznie podwyzsza termogeneze, do tego się kumule, i nawet kilka dni po meetingu działa w tle, pozwalajac zapomniec o zwale, która na końcu potrafi być okrutna czyt. wypranie.
Dawkowanie per nos:
Ledwo wyczuwalne : 10mg
Lekkie : 20-40mg
Zwykle funkcjonalne : 50-70mg
Zwykle rekreacyjne : 71-100mg**
Mocno : 110+

MOJA OCENA TEGO ODCZYNNIKA WYNOSI 9/10. NAPRAWDĘ BARDZO SIĘ ZASKOCZYŁEM.
[Obrazek: image.png]


RE: 3-FPM - M100 - 07.05.2022

Nie przepraszam za tym środkiem jest to dla mnie stymulant do pracy może i w większych dawkach działa relaksacyjnie ale to jednak nie to Smile
Tygryski lubią mocniejsze zabawki Smile

Ps.

Dalej piecze tak kurewski pp nosie ?


RE: 3-FPM - ProducentRC - 07.05.2022

Wolę 3FMA od wyżej wymienionej substancji


RE: 3-FPM - JokerRC - 21.10.2022

Dobry temacik 🙂


RE: 3-FPM - horsii - 21.10.2022

3Fpm to kawa z żabki porownaniu do 3fma,.
3fpm 3-fluorofenmetrazyna, kiedys dawali lekarze czysta fen na odchodzenie )bez 3f)
3fma - 3 fluorometamfetamina,,,


RE: 3-FPM - fiodor - 21.10.2022

Nooo 3fma bardzo cacy, tego nie badałem


RE: 3-FPM - olancucki - 12.02.2023

Siemanko! Mam szereg pytań. Ale pierwsze z nich: kto ma tanio 3-fpm, nie wiecie?


RE: 3-FPM - ProducentRC - 12.02.2023

olancucki  lepiej 3fma od designer weź moim zdaniem


RE: 3-FPM - olancucki - 12.02.2023

(12.02.2023, 19:36)ProducentRC napisał(a): olancucki  lepiej 3fma od designer weź moim zdaniem


Czemu 3-fma?
Czy fluoryzowane amfetaminy nie są przypadkiem zbyt kaustyczne? Tak czytałem na necie. Nie szukam czegoś do nadużywania. Ale w ramach tam lepszego performance i możliwości wyrobienia się z obowiązkami czy to w domu czy pracy bez forsowania się. Nie mam czasu pracować nad sobą a jestem wyjątkowo uparty a ostatnio i leniwy. Potrzebuje jakiegoś stimu do pracy.


RE: 3-FPM - horsii - 13.02.2023

Ale co to za porównanie 3-fpm i 3-fma Podobno kultowa 3-fpm to bardziej funkcjonalny stim, może nie tak bardzo jak fenidaty ale jednak. A 3-fma to typowy rekreacyjny wyturbiacz.
olancucki 3-fma jest kaustyczne, tak jak mówisz, tak jak praktycznie wszystkie halogenowane fenyloetyloaminy, ale zawsze możesz bombkę zarzucic. Zresztą tych fluorowanych prądów nie wali się po 0,5g na dziurę jak klefa Podobno kultowa