Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czy zostałeś kiedyś pokąsany/użądlony przez osy/pszczoły/szerszenie? 11/07/24 - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Redakcja (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=61)
+--- Dział: Pytanie dnia (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=63)
+--- Wątek: Czy zostałeś kiedyś pokąsany/użądlony przez osy/pszczoły/szerszenie? 11/07/24 (/showthread.php?tid=4049)

Strony: 1 2


Czy zostałeś kiedyś pokąsany/użądlony przez osy/pszczoły/szerszenie? 11/07/24 - kot_kreskowy - 11.07.2024

[Obrazek: front.jpg]

A może miałeś do czynienia z wężem lub pająkiem?


RE: Czy zostałeś kiedyś pokąsany/użądlony przez osy/pszczoły/szerszenie? 11/07/24 - eneduerabe - 11.07.2024

Ogólnie uważam że jak ich nie prowokujesz nie  wyganiasz to nie są agresywne - może Procz szerszeni to trzeba brać klapka bo to nieobliczalne Podobno kultowa


RE: Czy zostałeś kiedyś pokąsany/użądlony przez osy/pszczoły/szerszenie? 11/07/24 - Epsiakos - 11.07.2024

Zdazylo sie, akurat jak osa mnie uwalila to byly czasy jak mialem przy sobie pena wiec odratowalem sie xD w przeciwnym razie jakby mnie dwie ujebaly - Smierc


RE: Czy zostałeś kiedyś pokąsany/użądlony przez osy/pszczoły/szerszenie? 11/07/24 - Lifeisbrutal - 11.07.2024

Tak, zresztą każdego chyba chociaż raz w życiu użądliła osa.


RE: Czy zostałeś kiedyś pokąsany/użądlony przez osy/pszczoły/szerszenie? 11/07/24 - dzwudziesty - 11.07.2024

Owszem, ale osa to tam chuj, raz upierdolil mnie szerszeń to się nazywa ból!


RE: Czy zostałeś kiedyś pokąsany/użądlony przez osy/pszczoły/szerszenie? 11/07/24 - LOBO - 11.07.2024

taa, jak bylem maly 102 lata temu...to nie zauwazylem i napilem sie oranzady w szkalnce z osą i mnie upindolila w warge...takze taa, do dzis nie potrzebuje botoksu...


RE: Czy zostałeś kiedyś pokąsany/użądlony przez osy/pszczoły/szerszenie? 11/07/24 - EmStO - 11.07.2024

Oczywiście, że tak tylko ja nie jestem uczulony to rybka ale moja siorka cioteczna od razu puchnie .
Dodatkowo byłem dziabniety przez skorpiona i węża Big Grin
Ptasznik wyczesał włoski na mnie i pyton zawinął mi się na szyi.


RE: Czy zostałeś kiedyś pokąsany/użądlony przez osy/pszczoły/szerszenie? 11/07/24 - kot_kreskowy - 11.07.2024

Kilka dni temu trzasnąłem drzwiami od domku i nie zauważyłem, że wyjebał za mną wykurwiony rój os, który zadomowił się na stryszku. I chuj wie kiedy...
Widziałem, że kręcą się koło domku a że mieszkam na łonie natury, w sąsiedztwie lasu i łąki to nie przywiązywałem aż tak do tego uwagi.

To że ten rój wyleciał za mną, zorientowałem się dopiero jak dostałem pierwszego strzała w szyję, potem poszły ręce a jak zacząłem te kurwy odganiać czapką z daszkiem to jeszcze w cymbał zaliczyłem Podobno kultowa
To kurwy jebane Kota dopadły...
Razem 6 strzałów.
Było to moje pierwsze spotkanie z użądleniem.


RE: Czy zostałeś kiedyś pokąsany/użądlony przez osy/pszczoły/szerszenie? 11/07/24 - smakosz - 11.07.2024

Ujebały mnie wiele razy osy parszywe. Szerszenie na szczęscie nie i mam nadzieje, że tak już zostanie do końca życia Big Grin 
kot kreskowy chujowa sytuacja. A na strychu masz gniazdo? Zlikwidowaleś?


RE: Czy zostałeś kiedyś pokąsany/użądlony przez osy/pszczoły/szerszenie? 11/07/24 - Eliberator - 12.07.2024

(11.07.2024, 16:50)Lifeisbrutal napisał(a): Tak, zresztą każdego chyba chociaż raz w życiu użądliła osa.

Powiem Ci, że nie każdego, bo mnie jeszcze nigdy osa, ani inne dziadostwo nie dorwało  Cool za to ostatnio pierwszy raz w życiu miałem kleszcza skurwysyna - po co to istnieje??