Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Lemon Haze... Lemon Kush - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Dyskusje na luzie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Wątek: Lemon Haze... Lemon Kush (/showthread.php?tid=4078)

Strony: 1 2


Lemon Haze... Lemon Kush - LOBO - 19.07.2024

kiertnik82 Poczestowalem lemonem Ducha, znajomego zielarza od 30 lat, ktory jest smakoszem sativy, i jego opinia to ze jest to Lemon G ;-) co o tym sadzisz?


RE: PALENIE LEMON - Opinie o produkcie - kiertnik82 - 19.07.2024

LOBO wiesz tych lemonòw jest sporo, więc tak naprawdę to jest trochę jak wróżenie z fusów. Z jednym co jest pewne to Duchowy lemon to była sativa, a lemon od Blacka już bardziej szedł w stronę hybrydy. Tego od frogbullshop jeszcze nie paliłem, jak przyjdzie i skosztuje to dam znać.

Mi ogólnie lepiej podchodził lemon od Blacka niż od Ducha, wygląd, zapach i działanie było wg mnie lepsze...ale wiadomo co kto lubi Smile


RE: PALENIE LEMON - Opinie o produkcie - LOBO - 19.07.2024

kiertnik82 Do tych nazw i odmian szczegolwoych podchodze bardziej z przymruzeniem oka;-) to juz dla koneserow... Od Blacka nie palilem, Ducha byl sativa dobra i zacna, ja ogolem gustuje w sativach wlasnie, ...Zaby nie palilem ale z tego co mowil to indica jest...
a paliles haszyka ducha? ten marokanski, to wlasnie byla hybryda, w mniejszych ilosciach euforyczniej pobudzal receptory, a wiekszych uspokajal i czilowal...i ten smak klasa😎


RE: PALENIE LEMON - Opinie o produkcie - kiertnik82 - 19.07.2024

Też nie przywiązuje wagi do odmian, nazw itp. Dla mnie najważniejsze działanie, oraz zapach i wygląd. Jak jest kozak to te wszystkie kryteria są zawsze spełnione Smile a haszyku od ducha nie próbowałem, tylko bubble, lemon, amezie pro. Wszystkie były dobre ale lemon od Blacka dla mnie był numero uno Smile


RE: PALENIE LEMON - Opinie o produkcie - LOBO - 19.07.2024

Bo Blacku to zielarz byl zaprawiony w bojach i smakosz, dziadostwa by nie promowal ;-) szkoda czleka bo topowy V ale z mankamentem BHP,  tzra to przyznac spraewiedliwe ...
Epsiakos good job myster Don moderatto, i przepraszamy za spamy ;-)
... a to zwracam honor, good job myster Maniek  Big Grin , a nowy moderat cosik sie obija ;-)


RE: PALENIE LEMON - Opinie o produkcie - kiertnik82 - 20.07.2024

(19.07.2024, 21:25)LOBO napisał(a): Bo Blacku to zielarz byl zaprawiony w bojach i smakosz, dziadostwa by nie promowal ;-) szkoda czleka bo topowy V ale z mankamentem BHP,  tzra to przyznac spraewiedliwe ...

Epsiakos good job myster Don moderatto, i przepraszamy za spamy ;-)

... a to zwracam honor, good job myster Maniek  Big Grin , a nowy moderat cosik sie obija ;-)

Właśnie tak szukałem, gdzie się ten wątek pojawił. A tak kontynuując do dlaczego wg Ciebie LOBO Black miał chujowe BHP? Pomijając już to że go złapali...Big Grin


RE: Lemon Haze... Lemon Kush - LOBO - 20.07.2024

kiertnik82 No tutaj mysle jest bardziej zawila basn z tym zawinieciem Blacka, jak i rowniez Gousta w tym samym czasie... A odnośnie do BHP... To ten motyw z czek-blikiem itp no to troszku zbyt "otwarte" wszystko bylo ze tak to ujme eufemistycznie;-) a poza tym to nie byla jego pierwsza wpadka, takze nie na "umial" sie na swych bledach przeszlosci;-)


RE: Lemon Haze... Lemon Kush - Lifeisbrutal - 20.07.2024

Ahh ten lemon duszka...


RE: Lemon Haze... Lemon Kush - LOBO - 20.07.2024

Lifeisbrutal Obrazilem sie na Ciebie, gdyz uraziles moje meskie wrazliwe ego dziewczynki... Przed milionami sluchaczy i jak ja tera wygladam!? Jak zwykla tu5z po pospolitym ruszeniu cipcencja 😁😁


RE: Lemon Haze... Lemon Kush - Lifeisbrutal - 20.07.2024

LOBO Oj oj , wybacz. Swoją drogą lekko odbiegając od tematu ta twoja kobieta musi mieć z tobą wesoło. W sumie zajarałbym takiego lemona..
Blacka zioła nie miałem okazji próbować.