Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Jechał rowerem po chodniku, znaleźli przy nim narkotyki. - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Jechał rowerem po chodniku, znaleźli przy nim narkotyki. (/showthread.php?tid=4237)



Jechał rowerem po chodniku, znaleźli przy nim narkotyki. - Lifeisbrutal - 13.08.2024

Sopoccy policjanci zatrzymali 39-letniego rowerzystę, który przy sobie i w mieszkaniu w Gdańsku miał susz konopi oraz amfetaminę. Wstępne badanie śliny wykazało również obecność narkotyków i pobrano od niego krew do dalszych badań. Prokurator ogłosił podejrzanemu zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, a sąd aresztował go na trzy miesiące. Sprawa jest rozwojowa.

Do zatrzymania 39-letniego mieszkańca Gdańska doszło 5 sierpnia w Sopocie. Patrolujący miasto policjanci zauważyli rowerzystę, który jechał chodnikiem wzdłuż ulicy Grunwaldzkiej i zatrzymali go do kontroli. W trakcie rozmowy funkcjonariusze od razu zwrócili uwagę na powiększone źrenice 39-latka i poczuli zapach marihuany. Gdy policjanci znaleźli w plecaku mężczyzny susz ten od razu przyznał się, że to około 10 gramów marihuany. Kolejne porcje suszu policjanci znaleźli jeszcze w opakowaniu po chusteczkach, które miał przy sobie. W trakcie kontroli funkcjonariusze nabrali również podejrzeń, że gdańszczanin mógł jechać

 rowerem pod wpływem narkotyków, dlatego przeprowadzili badanie narkotesterem. Nie mylili się. Wstępne badanie śliny wykazało bowiem u 39-latka obecność kannabinoidów, a także amfetaminę i pobrano od niego krew do dalszych badań.

Zatrzymany 39-latek trafił do policyjnej celi, a sopoccy policjanci w wyniku dalszych działań znaleźli też w jego mieszkaniu w Gdańsku pudełka i woreczki strunowe z zawartością białej substancji oraz suszu. Wszystko zostało zabezpieczone i przekazane biegłemu do dalszych badań.

Prokurator na podstawie zebranych dowodów ogłosił 39-letniemu mieszkańcowi Gdańska zarzut posiadania ponad 60 gramów substancji zawierających amfetaminę oraz susz konopi, a następnie zawnioskował do sądu o jego tymczasowe aresztowanie. Sąd przychylił się do tego wniosku i 39-latek najbliższe trzy miesiące spędzi za kratami.

Sprawa jest rozwojowa i niewykluczone, że mężczyzna wkrótce usłyszy kolejne zarzuty. Śledczy czekają też na wynik badania krwi i jeżeli okaże się, że 39-latek kierował rowerem będąc pod wpływem narkotyków, odpowie za to przed sądem. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności.


Zródlo: Kryminalki.pl


RE: Jechał rowerem po chodniku, znaleźli przy nim narkotyki. - monio - 13.08.2024

a ja jeżdżę rowerem nie raz z materiałem i myślę sobie ze tak jest bezpieczniej niż bym miał iść z mateksem a tu widzę że te moje myślenie jest błędne


RE: Jechał rowerem po chodniku, znaleźli przy nim narkotyki. - Lifeisbrutal - 13.08.2024

Też jechałem rowerem z tematem podrzucić ziomkowi, ale wszystko byo dobrze zabezpieczone no i normalnie jechałem nie oglądałem się za siebie ani nic.


RE: Jechał rowerem po chodniku, znaleźli przy nim narkotyki. - kurvvisko - 13.08.2024

Ja to staram się nie chodzić z niczym. Jak odbieram pakę to jak najszybciej fru do domu.


RE: Jechał rowerem po chodniku, znaleźli przy nim narkotyki. - Lifeisbrutal - 13.08.2024

kurvvisko Wiadomo jak odbieram pake a jest tam większa ilość to zapierdalam szybko do domu.


RE: Jechał rowerem po chodniku, znaleźli przy nim narkotyki. - KoneserTanichWin - 15.08.2024

Podstawa to wyglądać jakbyś miał gdzieś być, po prostu, wtedy nikt tego nie zakwestionuje Smile