Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Bromantan (w proszku) - Opinie o produkcie - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Działy partnerskie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=24)
+--- Dział: PacLab.pl (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Wątek: Bromantan (w proszku) - Opinie o produkcie (/showthread.php?tid=4444)



Bromantan (w proszku) - Opinie o produkcie - Maniek - 10.09.2024

W tym wątku piszecie recenzje oraz opinie na temat produktu Bromantan (w proszku) ze sklepu PacLab.pl


RE: Bromantan (w proszku) - Opinie o produkcie - boro - 10.09.2024

Osobnik spożywający: zero alko, zero palenia, zero wszelakich uzywek. Zaburzenie Adhd 
Dawki na oko 50-100mg na oko. Raz na dzień. Oral
Z informacji dostepnych w necie wynika, ze osoby które jedzą inne specyfiki raczej nie poczują działania bromantanu. 

Pierwszy dzień - czulem sie inaczej, delikatnie jakby porobiony. Fajne skupienie nienachalne, mozliwość utrzymania danej czynnosci dluzej. Trochę "narkotyczny" na początku, co mnie zbiło z tropu. 
Dzien drugi, trzeci - dzialanie juz znacznie stonowane, większa chęc do robienia, lepszy humorek, pewność siebie - takie fajne bardzo delikatne nakręcenie. 
Czwarty, piaty - nie stosowano, nie wiem czy to placebo, czy coś innego. Być moze fakt, ze inne tematy zaczynają sie ukladać - stan nakrecenia utrzymano. 

Ponoc do uzyskania optymalnych efektów nalezy stosować dluższy czas. Dzialanie jest na prawde delikatne pokusiłbym się o stwierdzenie, ze moglo to by być placebo. Pewnie inaczej by bylo gydbym nie wiedział nic o substancji i nie kreował  w głowie jakiegoś schematu i oczekiwań. Jedni doceniają ten srodek inni nienawidzą bo ponoć nie działa. 

Jednoznacznie cięzko mi stwierdzić, byc może zwiększenie dawek by zmieniły profił i moc dzialania - ale na tym mi kompletnie nie zależało. Spanie fajne - nie borykam sie z problemami ze snem, zasypianie bez problemu.

Edit:
Bo w sumie zapomniałem. Właściwości organoleptyczne oraz zapachowe i smakowe.
Bardzo drobny proszek, mieni się pod swiatłem. Zero zapachu i smaku.


RE: Bromantan (w proszku) - Opinie o produkcie - voice.of.voiceless - 15.09.2024

boro jest dalszy ciąg, chętnie się dowiem jak to się potoczyło. Też mam bromantan, ale muszę zrobić rozeznanie, by recenzja była miarodajna.


RE: Bromantan (w proszku) - Opinie o produkcie - Epsiakos - 15.09.2024

Ja już swój mam, sprawdzę za około 3-4 dni


RE: Bromantan (w proszku) - Opinie o produkcie - boro - 15.09.2024

Hej, narazie nie ma kontynuacji tak wlaściwie z uwagi na roznorakie lawiracje zyciowe. Na pewno będe chcial potestowac dluzej produkt i wtedy wydac ostateczny osąd. Srodek jest na tyle delikatny(PRZY TYCH DAWKACH KTORE JA STOSOWAŁEM), ze muszę poswiecieć mu więcej czasu i uwagi a potrzebuje chwili na ogarnianie bieżacych spraw ktore pochłaniaja 150% czasu, Tak jak wspomniałem wczesniej, jestem w trakcie ukladania gdzieś tam sobie zycia powoli i wychodzenia z długów po nie udanych biznesach (legalnych ofc xD, mowily jaskołki, ze nie dobre są spółki) jak i również w trakcie terapii psychologicznej co też poniekąd z dnia na dzień powoduje polepszenia życia i cięzko troche rozdzielić emocje spowodowane srodkiem a tymi realnymi które przynosi zycie. Na pewno o was będę pamietał i jezeli coś sie zmieni - wrzuce!


RE: Bromantan (w proszku) - Opinie o produkcie - NieMaCiagu - 15.09.2024

lepiej isc w moda jak chcesz poogarniac biznesowo niz w bromantan. Nie jest to opinia o bromantanie z pclab tylko ogolne podejscie do tematu.