Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Wrocław. Mieszkańcy wypatrzyli, gdzie chowają narkotyki - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Na temat używek (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wiadomości (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Wrocław. Mieszkańcy wypatrzyli, gdzie chowają narkotyki (/showthread.php?tid=4733)

Strony: 1 2


Wrocław. Mieszkańcy wypatrzyli, gdzie chowają narkotyki - Rweqerew333 - 19.10.2024

Źródło: https://gazetawroclawska.pl/skrytki-dilerow-na-szczepinie-we-wroclawiu-mieszkancy-wypatrzyli-gdzie-chowaja-narkotyki/ar/c1-18885745

[Obrazek: 67125b16a2e2b_o_large.jpg]

Dwaj mężczyźni zostali dziś przyłapani przez czujnych mieszkańców Szczepina na wyciąganiu narkotyków ze skrytki. Środki wykopali prosto z ziemi! Na miejsce wezwano policję. Zobaczcie, po czym można rozpoznać ich kryjówki.

W piątek (18 października) z dziennikarzami "Gazety Wrocławskiej" skontaktował się pan Adam [nazwisko do wiadomości redakcji]. Mieszkaniec wrocławskiego Szczepina przesłał nam zdjęcia dwóch mężczyzn, których chwilę wcześniej przyłapał na wyciąganiu narkotyków ze skrytek w ziemi.

Cytat:- Kilka dni temu rozmawiałem z sąsiadką. Pytałem jej, co tam sadzi przy chodniku, że cały czas jest rozgrzebane. Stwierdziła, że ona nie robi nic, a w ziemi kopią dilerzy narkotyków. Pomyślałem, że chyba musiała coś usłyszeć albo przeczytać w internecie i dałem sobie spokój. Tymczasem dzisiaj zobaczyłem ich na własne oczy - relacjonuje nasz czytelnik.


Pan Adam opowiada, że zauważył ich, wyglądając przez okno. Dwóch mężczyzn stało w odległości kilku metrów od siebie i patrzyli w telefony. Jego uwagę zwrócił ten, który stał przy oknie naszego rozmówcy. Pan Adam myślał, że mężczyzna czeka na kogoś, ale zastanawiało go to, czemu od strony podwórka, a nie drzwi do klatki.

Cytat:- Obaj patrzyli w telefony. Jeden z nich zaczął szurać nogą po ziemi, schylił się i wyciągnął zawiniątko, które szybko schował do kieszeni i jakby nigdy nic przyklepał butem ziemię. W jednej chwili obaj odwrócili się i odeszli - podsumowuje nasz rozmówca.


Pan Adam zaalarmował służby. Na miejsce przyjechało dwóch funkcjonariuszy. Czytelnik pokazał im miejsce, gdzie jeden z mężczyzn wykopał zawiniątko. Obok nich przeszła kobieta, która od niechcenia rzuciła, że "pod jej blokiem też chowają narkotyki", po czym, jak gdyby nigdy nic, poszła dalej.

Aleksandra Freus z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu potwierdza, że funkcjonariusze otrzymali dziś (piątek, 18 października) o godzinie 9 rano zgłoszenie w tej sprawie.

Cytat:- Prowadzimy czynności, które pozwolą zweryfikować posiadane informacje. Każda taka informacja jest jak najbardziej dla nas przydatna. Zachęcamy społeczeństwo właśnie do takich reakcji na tego typu sytuacje i przekazywanie wiedzy o nich właściwym organom. W tym wypadku policja jest jak najbardziej właściwą instytucją, której można takie zgłoszenia przekazywać, także w sposób anonimowy - dodaje rzeczniczka prasowa wrocławskiej policji.


[Obrazek: 67125b2139cc7_o_xlarge.jpg]

[Obrazek: 67125b2787c0b_o_xlarge.jpg]


RE: Wrocław. Mieszkańcy wypatrzyli, gdzie chowają narkotyki - voice.of.voiceless - 19.10.2024

kino xD mogli kurwa w śmietniku chować


RE: Wrocław. Mieszkańcy wypatrzyli, gdzie chowają narkotyki - kej9 - 19.10.2024

ja pierdole Big Grin


RE: Wrocław. Mieszkańcy wypatrzyli, gdzie chowają narkotyki - horsii - 19.10.2024

Śmiejecie się z nich, a biorąc pod uwage jacy to idioci to powinniście im brawo bić że byli w stanie zapamiętać gdzie towar schowali, i że obeszło się bez wbijania w to miejsce jakiegoś kijka z flagą "tu masz schowane narkotyki". Podobno kultowa


RE: Wrocław. Mieszkańcy wypatrzyli, gdzie chowają narkotyki - Mglus808 - 19.10.2024

Oj kurwwa nawet dropshipingu nie umieją xd

horsii Jak zapamiętać ? Oni tego dla siebie nie chowali.. to chowa jeden a wyciąga drugi po wcześniejszym uregulowaniu blika  Podobno kultowa mordo u sąsiadki w ogródku masz tą sztukę

Kiedyś był taki żart o wnuczku z więzienia który pomógł rozkopać babci gród bo napisał w liście żeby w nim nie kopała  Tongue czasy się zmieniły teraz wystarczy wrzucić fejk namiary na dropa i przepierdola cały Ogródek ćpuny


RE: Wrocław. Mieszkańcy wypatrzyli, gdzie chowają narkotyki - kot_kreskowy - 19.10.2024

Kamuflaż sztos XD 🥸
Monty python by tego lepiej nie wymyślił 😂


RE: Wrocław. Mieszkańcy wypatrzyli, gdzie chowają narkotyki - Czeslawo - 19.10.2024

Jest takie hasło "Wroc ma moc", w myśl tego hasła chcieli pobrać moc...spod gleby hehe.
Tego jeszcze nie grali nawet na Broadway'u. Smile

Mnie zastanawia ten społeczniak z artykuły pan Adam, można mu życzyć aby córka z "czarnym" się hajtneła za ten donos obywatelski...tfuu.


RE: Wrocław. Mieszkańcy wypatrzyli, gdzie chowają narkotyki - nonoanon - 19.10.2024

I siedzi taka grażynka w oknie i wypatruje, a chlopaki wykopywali sobie artefakty tylko. Może należeli do klubu archeologa xdd


RE: Wrocław. Mieszkańcy wypatrzyli, gdzie chowają narkotyki - Czeslawo - 19.10.2024

nonoanon 
Taaa albo geologa, lub hydrologa patrząc na Wrocław. Smile
Odnośnie tego podpierdzielacza - mniemam, że to jedna z tych obrzydliwych "umiejętności" odziedziczonych po PRL.


RE: Wrocław. Mieszkańcy wypatrzyli, gdzie chowają narkotyki - Bogdan Boner - 20.10.2024

Monitoring osiedlowy xD