Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Wasze ulubione stymulanty + tipy - Wersja do druku

+- Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC (https://dopal.org)
+-- Dział: Chemicznie (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Dział: Stymulanty (https://dopal.org/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Wasze ulubione stymulanty + tipy (/showthread.php?tid=57)

Strony: 1 2 3 4 5


Wasze ulubione stymulanty + tipy - hulerkfow23 - 08.04.2022

Jaki jest wasz ulubiony stymulant i czy macie jakieś rady dla użytkowników odnośnie np harm reduction, jak osiągnąć najlepsze doznania, preferowane ROA Wink


RE: Wasze ulubione stymulanty + tipy - Maniek - 08.04.2022

Ja stimów nie lubię. Ale dla zawodowych sniffniarzy to pewnie Hex króluje Tongue a raczej królował przed banem....


RE: Wasze ulubione stymulanty + tipy - Pazyfea - 08.04.2022

Według mnie hex per sniff jest najlepszy niestety posmakowałem alfe vapo i moc wzięła górę ale tak czy siak top1 hex jest u mnie najmniej szkodliwy z stymulantów jeżeli potrafiło sie dawkować sposobem" im mniej tym lepiej " i nie zbyt często to Henio jeszcze w igłach na zawsze  w mym serduszku !


RE: Wasze ulubione stymulanty + tipy - Szyderca - 08.04.2022

(08.04.2022, 15:33)Maniek napisał(a): Ja stimów nie lubię. Ale dla zawodowych sniffniarzy to pewnie Hex króluje Tongue a raczej królował przed banem....

Nep od białego słonia nie jest zły ogólnie nep podobno jest młodszym bratem hexena Smile

(08.04.2022, 17:34)Pazyfea napisał(a): Według mnie hex per sniff jest najlepszy niestety posmakowałem alfe vapo i moc wzięła górę ale tak czy siak top1 hex jest u mnie najmniej szkodliwy z stymulantów jeżeli potrafiło sie dawkować sposobem" im mniej tym lepiej " i nie zbyt często to Henio jeszcze w igłach na zawsze  w mym serduszku !

Hexen w igłach ahhh to było coś szczury do tej pory o niego pytają Smile


RE: Wasze ulubione stymulanty + tipy - hulerkfow23 - 08.04.2022

(08.04.2022, 17:34)Pazyfea napisał(a): Według mnie hex per sniff jest najlepszy niestety posmakowałem alfe vapo i moc wzięła górę ale tak czy siak top1 hex jest u mnie najmniej szkodliwy z stymulantów jeżeli potrafiło sie dawkować sposobem" im mniej tym lepiej " i nie zbyt często to Henio jeszcze w igłach na zawsze  w mym serduszku !

Wszystko takim sposobem jest mało szkodliwe, choć przyznaje, że na ciągu hexenowym można było zyc, bo organizm jakoś nie wymagal walenia nie wiadomo ile i jak często. Z alfa natomiast jest tak ze można z nią siedziec codziennie w chuj czasu i zawsze przesadzać. Stad trzeba się hamować.

Alfa + brak snu= psychiatryk Big Grin

Ja też baaardzo lubiłem hexa. Niestety ostatni dobry sort jaki pamiętam to crystal z 2020r.


RE: Wasze ulubione stymulanty + tipy - dimiliki - 10.04.2022

Siarczan amfetaminy


RE: Wasze ulubione stymulanty + tipy - YasiuKiszczaK69 - 11.04.2022

Hexen, Alfa, nep, to czołowe stymulanty które są ze mną od zawsze Smile


RE: Wasze ulubione stymulanty + tipy - M100 - 19.04.2022

U mnie czołówka to a pihp Roa to tylko i wyłącznie vapo od 20mg start i iv tutaj trzeba uważać z dawkami i też zaczynać od progu .

Metykaton też jest spoko jak sie dobrze ugotuje . Roa każde się nadaje .


RE: Wasze ulubione stymulanty + tipy - Czarnahexx - 10.06.2022

Najlepszy hexen
Dawki zależne od tolerancji ale jako doświadczona hexiara z kilkuletnim stażem zalecam dawki 60mg-90mg co 1,5h
Nie za często i nie za dużo
Mądrze i z głową


RE: Wasze ulubione stymulanty + tipy - DwDPzN - 11.06.2022

NEP rządzi, nigdy nie miałem zjazdów po nim, ani schiz nawet po kilkudniowych ciągach