Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres




Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
8h? Ja leciałem 4,5 doby
avatar
A vapo to jest kurwa tak ciężki gnój w głowie, że niemożliwe
avatar
no moznaby 8 h leciec bez przerwy
avatar
Nie no, królową jest rzecz jasna d-metamfetamina i to jest niezaprzeczalne
avatar
że to pojebany booster
avatar
no czyli sie zgadza
avatar
Próbowałbym ruchać chyba nawet flakiem
avatar
Dwa lata już tej suki nie tykam i jest mi z tym zajebiście dobrze
avatar
Na myślach? Po alfie?
avatar
to jest nieludzki boost do libido
avatar
byłam sama z ex to wsm na myslach sie skonczyło, gdyby tam byl jeszcze ktoś to trojkat gwarantowany xd
avatar
TAK MNIE WKURWIŁEŚ
avatar
I zrobię to tylko jednym chwytakiem, bo drugi nie działa
avatar
A na pewno nie w jednym kawałku
avatar
TralalalaPodobno kultowa
avatar
Odszczekaj to albo Ci tak wpierdole że nie dotrzesz do tej pracy
avatar
Alfa to suka
avatar
ale nic nigdy mi tak libido nie podbiło
avatar
Alfa to królowa
avatar
alfa to gówno
avatar
Nigdy i niczego fuj
avatar
Poza tym ciężko o erekcję, a dorzucanie sildenafilu do tak silnegoi stima to igranie ze śmiercią
avatar
Ja w ogóle nie vapuje
avatar
Konwalia2568 Po alfie to ja się fiksuje na jednej czynnosci
avatar
avatar
Wszystkioe stimy oprócz heksa lecą capo
avatar
to nie uwazasz ze libido większe po alfie>
avatar
Noł gad plis noł
avatar
Oczywiście, że paliliśmy
avatar
słowo dupy padło 3 razy, a nigdy nie było mi dane zapoidać tam członka

Dostęp zabroniony!

Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant