8h? Ja leciałem 4,5 doby
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
A vapo to jest kurwa tak ciężki gnój w głowie, że niemożliwe
no moznaby 8 h leciec bez przerwy
Nie no, królową jest rzecz jasna d-metamfetamina i to jest niezaprzeczalne
że to pojebany booster
no czyli sie zgadza
Próbowałbym ruchać chyba nawet flakiem
Dwa lata już tej suki nie tykam i jest mi z tym zajebiście dobrze
Na myślach? Po alfie?
to jest nieludzki boost do libido
byłam sama z ex to wsm na myslach sie skonczyło, gdyby tam byl jeszcze ktoś to trojkat gwarantowany xd
TAK MNIE WKURWIŁEŚ
I zrobię to tylko jednym chwytakiem, bo drugi nie działa
A na pewno nie w jednym kawałku
Tralalala
Odszczekaj to albo Ci tak wpierdole że nie dotrzesz do tej pracy
Alfa to suka
ale nic nigdy mi tak libido nie podbiło
Alfa to królowa
alfa to gówno
Nigdy i niczego fuj
Poza tym ciężko o erekcję, a dorzucanie sildenafilu do tak silnegoi stima to igranie ze śmiercią
Ja w ogóle nie vapuje
Konwalia2568 Po alfie to ja się fiksuje na jednej czynnosci
niz po cmc
Wszystkioe stimy oprócz heksa lecą capo
to nie uwazasz ze libido większe po alfie>
Noł gad plis noł
Oczywiście, że paliliśmy
słowo dupy padło 3 razy, a nigdy nie było mi dane zapoidać tam członka
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

