Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres




Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
mega siada na procka
avatar
mowie o jedynce poe oczywiscie, ona ma dziwna optymalizacje
avatar
avatar
Laptopy to lipka
avatar
mam lapka rtx 3060 z i11 i jest 30 fps xD fakt ze tez lipne polaczenie intel z rtx
avatar
Dead Nightmares ej koleszko bo taka sprawa jest ze jebal mi procek albo pyta guwna
avatar
Ja specjalnie kupiłam kompa pod rdra 2 i cb2077 na ultra xd
avatar
co to za wymuffka'
avatar
Poe to wysokich wymagań nie ma xd
avatar
rufus walil dxm z wutkom w lazience przed matkom.. jak bys chcial to bys znalas warunki xd
avatar
na tym najbardziej mi zalezy
avatar
Ja sobie kupiłam niedawno za 5.6
avatar
zeby w poe grac
avatar
i nowego kompa za jakies 1300 euro tez bede chcial
avatar
chcialem ale brak warunkow na spokojne granie jak narazie
avatar
W metina grałam dawno dawno xd
avatar
ty kubus tez chyba zaczales
avatar
Szczególnie jak przeczytam 70 stron i nie zrozumiem połowy słów
avatar
konwalia w csa napierdala
avatar
avatar
Ja tam lubię się uczyć
avatar
Mam tyle gier do ogrania że mi się nie spieszy
avatar
ja bym pobral pirata ale nie mam na czym odpalix XD
avatar
Dobra, dobra. Poradnictwo to ja mam w szkole. Ryje beret po prostu ten proces.
avatar
Taa poczekam aż będzie za 70 zł
avatar
ale pomarzyc moge Podobno kultowa
avatar
ugulem to gothic rimejk jes
avatar
No i ucz się ucz chyba, że wolisz schizy klucz xd
avatar
avatar

Dostęp zabroniony!

Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant