mega siada na procka
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
mowie o jedynce poe oczywiscie, ona ma dziwna optymalizacje
Laptopy to lipka
mam lapka rtx 3060 z i11 i jest 30 fps xD fakt ze tez lipne polaczenie intel z rtx
Dead Nightmares ej koleszko bo taka sprawa jest ze jebal mi procek albo pyta guwna
Ja specjalnie kupiłam kompa pod rdra 2 i cb2077 na ultra xd
co to za wymuffka'
Poe to wysokich wymagań nie ma xd
rufus walil dxm z wutkom w lazience przed matkom.. jak bys chcial to bys znalas warunki xd
na tym najbardziej mi zalezy
Ja sobie kupiłam niedawno za 5.6
zeby w poe grac
i nowego kompa za jakies 1300 euro tez bede chcial
chcialem ale brak warunkow na spokojne granie jak narazie
W metina grałam dawno dawno xd
ty kubus tez chyba zaczales
Szczególnie jak przeczytam 70 stron i nie zrozumiem połowy słów
konwalia w csa napierdala
Konwalia2568 dawaj w metina
Ja tam lubię się uczyć
Mam tyle gier do ogrania że mi się nie spieszy
ja bym pobral pirata ale nie mam na czym odpalix XD
Dobra, dobra. Poradnictwo to ja mam w szkole. Ryje beret po prostu ten proces.
Taa poczekam aż będzie za 70 zł
ale pomarzyc moge
ugulem to gothic rimejk jes
No i ucz się ucz chyba, że wolisz schizy klucz xd
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

