Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres




Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
zrup mi dzinsy to kupie ci loda
avatar
Załatwię benzo za jakieś lajtowe uzywki
avatar
i za ta fote musze napisac do hillsa zeby dawali hajs za promo Podobno kultowa
avatar
jazda po pol roku trzezwosci, jeszcze poltora tygodnia
avatar
ostatnio bylem u znajomych, gralismy sobie w darta, oni walili fete, a ja nic i bawilem sie dobrze, chyba naleza sie brawa
avatar
milo mi, jestem zdechle koszmary
avatar
widze jakas nowa osoba na czacie
avatar
avatar
avatar
myslalem ze z 200 euro za to zaplace, a 85 mi mowi
avatar
crocodilo brokulinio
avatar
avatar
avatar
i koniec hodowania wlosow gnoje
avatar
sorry kej, musialem se troche odpoczac
avatar
Demilich i tak trzymaj chlopaku
avatar
Meeow69 i ja to szanuje
avatar
brr brr patapim tralalelo tralala bombardiro crocodilo
avatar
Ja to nie jestem w stanie uwieżyć co się ostatnio odpierdala. Smile Leci butinaca, 5cl, 5F-Adb, po 750 mcg kwasu, otarcie o śmierć ego bo jestem świetlistą kulą serotoniny to jak to inaczej opisać. Nieprzespane noce, leje się piwo i wóda a czuję się jak młody Bóg Big Grin Jutro chyba noc kupały czyli przesilenie letnie, nie wiem czy iść do lasu żreć miligram kwasu czy co odpierdalać ale tak dobrze to chyba nigdy nie było. Zera schiz czy bad tripów. Jestem.
avatar
ale bym kogoś tu rozjebał dla zasady
avatar
avatar
Byłbym śmiało dojechać na Gdańska . Podobno kultowa
avatar
w tym roku zrobiłem 6108 kilm .
avatar
Wieczorem na rower wyskoczę mięśni łydkowe wyrobić
avatar
mam taki wiatraczek . i na gębę mi wieje
avatar
cieplej'
avatar
ciepło
avatar
obiecuje ze odpracuje brakujace 28 postow w ciagu najblizszych 2 miesiecy Podobno kultowaPodobno kultowa
avatar
avatar
firmy bambino

Dostęp zabroniony!

Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant