zrup mi dzinsy to kupie ci loda
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
Załatwię benzo za jakieś lajtowe uzywki
i za ta fote musze napisac do hillsa zeby dawali hajs za promo
jazda po pol roku trzezwosci, jeszcze poltora tygodnia
ostatnio bylem u znajomych, gralismy sobie w darta, oni walili fete, a ja nic i bawilem sie dobrze, chyba naleza sie brawa
milo mi, jestem zdechle koszmary
widze jakas nowa osoba na czacie
a dziekuje
Kozacko
myslalem ze z 200 euro za to zaplace, a 85 mi mowi
crocodilo brokulinio
siedzi loko
i koniec hodowania wlosow gnoje
sorry kej, musialem se troche odpoczac
Demilich i tak trzymaj chlopaku
Meeow69 i ja to szanuje
brr brr patapim tralalelo tralala bombardiro crocodilo
Ja to nie jestem w stanie uwieżyć co się ostatnio odpierdala.
Leci butinaca, 5cl, 5F-Adb, po 750 mcg kwasu, otarcie o śmierć ego bo jestem świetlistą kulą serotoniny to jak to inaczej opisać. Nieprzespane noce, leje się piwo i wóda a czuję się jak młody Bóg
Jutro chyba noc kupały czyli przesilenie letnie, nie wiem czy iść do lasu żreć miligram kwasu czy co odpierdalać ale tak dobrze to chyba nigdy nie było. Zera schiz czy bad tripów. Jestem.
Leci butinaca, 5cl, 5F-Adb, po 750 mcg kwasu, otarcie o śmierć ego bo jestem świetlistą kulą serotoniny to jak to inaczej opisać. Nieprzespane noce, leje się piwo i wóda a czuję się jak młody Bóg
Jutro chyba noc kupały czyli przesilenie letnie, nie wiem czy iść do lasu żreć miligram kwasu czy co odpierdalać ale tak dobrze to chyba nigdy nie było. Zera schiz czy bad tripów. Jestem.
ale bym kogoś tu rozjebał dla zasady
Achoj
Byłbym śmiało dojechać na Gdańska .
w tym roku zrobiłem 6108 kilm .
Wieczorem na rower wyskoczę mięśni łydkowe wyrobić
mam taki wiatraczek . i na gębę mi wieje
cieplej'
ciepło
obiecuje ze odpracuje brakujace 28 postow w ciagu najblizszych 2 miesiecy 

firmy bambino
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

