Admin Będziesz bity
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
Ale nie dostałem zwrotki.
I kurwa nie mogłem go aktywować, bo mail aktywacyjny mi nie przyszedł. Pisałem do admina w tej sprawie.
Tajes.
ten od kropek
papaerdelle czy jakos tak
Makaroniarz to tu zalozyl konto kilka dni temu
Makaroniarz
Czyli kto?
Parę miesięcy temu tu byłem, ale wyszła przykra sprawa i poprosiłem o skasowanie konta.
Jak myślisz, odpracowałeś swoje grzechy, czy mamy wciąż Cię jebać?
Nieee, to nie rower.
tak właśnie myślałem, że to rencista
moze to rower xdd
mlody rfz choroszcz na nfz
Tajes.
Bo na bank już tu byłeś
Kim jesteś?
HariboWPP Zasadnicze szczere pytanie
tak o czolgu padalcu
Kw2?
Weźcie się nie kłócić już.
Na tik toka wrzucić musicie
co wy pierdolicie, pogadajmy o KW2…
Zwalimy razem w rajstopach?
TYTUS Bo cie kocham
Przecież
Sorry*podkowy
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

