Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
Je ac kurwy policyjne
Coś mi się nawet kojarzy że bana miałem
Bo okazało się, że te benzosy nie zginęły tylko zostały zapite kilkunastoma tanimi piwami
Naodpierdalałem jakiejś trzody na czacie w ciągu ostatnich 48 godzin?
Witam drodzy parafianie
BYĆ nabrzędkolonym to jedno... a to jak wyglądasz ( niewyspana / śmierdząca, spocona i pobudzona ) to drugie. Pytanie jak kto reaguje na pewne rzeczy, i jaki to ma wydźwięk dla osób z Twojego otoczenia. Czasami lepiej jest się przespać, coś zjeść i co wazne wykapać się zanim się wyjdzie do ludzi... ZWŁASZCZA PO CHLORACH
haha
haha
jak przejawiasz nietypowe zachowania bez substancji na co dzień, to te z fazy nie muszą być jakoś mega inaczej odbierane
Tajemnica tkwi w tym, jak się zachowujesz na trzeźwo
No po 1 to blokuje fazę, a po 2 i tak to zobaczą, że faza jest czy to b-k czy amfa czy co innego.
Szczególnie po b-k paranoja w rodzinnych rozmowach gwarantowana
wole nie mieć kontaktu z rodzicami jak coś biorę tbh
kej9 intrygujący mem
Bonjorno kompanieros
Witamy Konwalia2568
Dzięki DarkSonia za 10 plusa i dostęp do czatu
Albo ramy to się nie posramy
trzymaj sie ramy i majtek mamy jak to muwjo
Dzięki, wzajemnie trzymaj się
ja lecem na spacerek z psinką - spokojnej nocki kiertnik82 :*
Ale chujowo tak
Ja zajebałem chyba z gieta mega, co chwilę na łajna latałem, ale nie widać po mnie nic było, umiałem się kontrolować i opanować wszystko
ale fakt... do dragów to dobrze mieć swoje sacrum
kiertnik... na szczęście ja nigdy nie musiałam po pwnicy latać... chociaż wiele razy miałam tkaie ciśnienie że ja pierdole to nigdy przy rodzinie nic nie wzięłam. ale wychodząc z kolei na miasto zawsze odpierdalałam akcje haha
Faza taka zblokowana bo kontrola mocna wchodzi
Ja jak mama była to latałem kiedyś do piwnicy zajebac ale to chujowe było
Zginęło mi gdzieś 19mg alpry kurwa fa
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant


