henia i nie doszla jeszcze?
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
No hexa
co w nagrodzie wziales
Miał być a tu chuj
Hexa niestety ni ma
Zara i tata zasiądzie
chowac hexen tytus wraca!!
mefka doleciala,siadamy do testow
he he
jelen stawia daniel pijeeeeeeeee
wiesz czym rozni sie daniel od jelenia?
Wiara czyni cuda rogaczu
siemanko wiara
Będzie zara mememłonowa rzeźnia
Dobra kutasy, tata wraca z roboty
Coś mi się przycina chat dla tego napisałem bez totalnej składni i porządku. A więc vendoora Jescze dzisiaj nie było i czekamy miejmy nadzieję że wszystko się zakończy perfekcyjnie
On jeszcze off, mam nadzieję że się pojawi a nie trafiłem na jakiś chjjowh moment
A jego Jescze nie było ja już ochujalm troche z nerwów ale chuj ham
Ogólnie to ja też czekam dzisiaj I Venda Jescze nie było także miejmy nadzieje tylko że kurwa 17 a
Najwyżej jak wtopie kasy to na szczęście minimalnie
Mialem nadzieję na dzisiaj ale już tracę nadzieje
DrakoMalfoy kolejny tydzień
Mortkos witajos
A długo już czekasz na reshipa kiertnik82
Hmm, a kto Jescze czeka tak długo.
A podobno moja pakę kurier zgubił i mial być reship i nic nie ma
Coś się obawiam że nadal nic nie dojdzie i jak widzę nie jestem sam który czeka 2 tygodnie ponad
W sumie już przeczytałem nie musisz odpowiadać
kiertnik82 jaki powód jest tego że 2 tygodnie czekasz?
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

