Czat
Chat
Blog
Zaufane sklepy
Kontakt
Więcej
FAQ
Polityka prywatności
Regulamin
Szukaj
Użytkownicy
Administracja
Zaloguj się
Rejestracja
SMTP
Zaloguj się
X
Zapamiętaj mnie
Nie pamiętam hasła
Zaloguj się
Dopal.org - Forum Dyskusyjne o Używkach i RC
Czat
Oznacz fora jako przeczytane
Nowa zawartość
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Strony (264):
« Wstecz
1
…
256
257
258
259
260
…
264
Dalej »
Idź do strony:
Archiwum Shoutboxa
Ostatnia czytana
|
Odznacz wszystkie
eneduerabe
16.06 | 14:34
kej9
gdyby nie nagrody to sam bym tu pisał
na czacie
eneduerabe
16.06 | 14:34
A który to dawaj zrobimy z nim porządek
kej9
16.06 | 14:34
ja mysle ze powinno nie byc nagrod XDDD
kej9
16.06 | 14:34
ze powinno nie byc reputacji
kej9
16.06 | 14:33
tytek dostal minusa i swiruje
eneduerabe
16.06 | 14:25
Pracowałem na tym jak król ale lajtowo 1.8ml
eneduerabe
16.06 | 14:25
Tęsknię za gbl
eneduerabe
16.06 | 14:25
Ale to jakieś gówno z allegro bylo
eneduerabe
16.06 | 14:24
Mnie to nie klepali tak długo
kej9
16.06 | 14:24
gbl /to krotko dziala ponoc to fajnie dluzej
kej9
16.06 | 14:24
kej9
16.06 | 14:24
eneduerabe
czy ja wiem czy co chwile, co 2-4 godziny
kej9
16.06 | 14:23
nie wale dlugich ciongow zawsze 100ml i kilka dni przerwy
eneduerabe
16.06 | 14:23
Bo jak to trzeba lać do chwilę xd
kej9
16.06 | 14:23
luzniutko nic nie boli
kej9
16.06 | 14:23
ja ostatnio co mialem to w 2 dni ojebalem :e:e
eneduerabe
16.06 | 14:22
Może przerwę zrób żeby nie bolało potem
kej9
16.06 | 14:21
dzis mi przylecialo :e
kej9
16.06 | 14:21
ja wczoraj nie mialem
eneduerabe
16.06 | 14:20
Lejesz i spisZ znowu
eneduerabe
16.06 | 14:20
kej9
tak działa beo i gbl co chwila łejkap
kej9
16.06 | 14:20
kej9
16.06 | 14:19
wczoraj sie wkurwilem zamowilem pjontke 3cmc na szczescie po nocy zmadrzalem i rano o 5 dzis zrezygnowalem XDD
kej9
16.06 | 14:19
kurwa obudzilem sie o 3 rano spac nie moglem
eneduerabe
16.06 | 14:19
Ale uciekłem xd
kej9
16.06 | 14:19
ja wczoraj 8
eneduerabe
16.06 | 14:19
Prawie mnie mieli
eneduerabe
16.06 | 14:18
Ale zajebane
eneduerabe
16.06 | 14:18
kej9
8 dopiero
kej9
16.06 | 14:18
tensknilem lamusy
Strony (264):
« Wstecz
1
…
256
257
258
259
260
…
264
Dalej »
Idź do strony:
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant