Wiesiek!
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
A nie to u mnie
O major czub xd
Ja nie mam tej opcji udostępnij dopiero jak instaluje od nowa
Bo raz mi upadł? Rozjebalem wyświetlacz ale mi szkoda
Powodu takiego stsninrzeczh doszukiwalbym sue w samym urzadzeniu,a nie apce bo ta dziala jak moje serce bez zadnych zgrzytow pure love and happyness in one
Ten YouTube to się zjebał chce coś wrzucić to muszę od nowa reinstall
___/
Dopal society of Poland
\___
Dopal society of Poland
\___
Ja mam tyle najebanych mandatów że nigdy chyba tego nie spłacę
O nie ma weryfikacji chyba
Dołek podrożał 345 xd
Zajebałem wytrzeźwiałe
Co tam warjatki
Idę se kasę na bprega do sklepu załatwić bo pizda w domu sdziec
Z mydła szarego odzyskać Żyda
Jaki jest szczyt recyklingu?
Dzień dobry
Na lekcji języka polskiego pani kazala Jasiowi wystopniować słowo chory. Na to Jasio: - Chory, chorszy, trup
Dzin dybry
Co żeś nawywijał benziarzu
Powitać
Achoj
Tylko będziesz musiał uważać podczas chodzenia żeby nie wypadł i nie spierdolił nogawką
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

