Czat
forum dopal

Forum TOR

Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.
dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion


Kopiuj adres




Archiwum Shoutboxa

Ostatnia czytana | Odznacz wszystkie

avatar
A kolego mogę pisać?
avatar
Siadło mi wchuj wybacz kolego z woja
avatar
avatar
prosto jak w morde szczelil
avatar
Demilich opio i opakowanie klona
avatar
ktoredy do wyroczni
avatar
Nie wiem jak to się nazywa ale dobre
avatar
Jakaś podróbka z chortenu
avatar
co za rypka
avatar
Tego mi było trzeba
avatar
Ale ta rybka kozak
avatar
Epsiakos umiem ale ja 2 dni muszę dojść do siebie o ile się nie poprawie
avatar
avatar
avatar
nie umiesz normalnie sie do kogos zwrocic uzywajac odpowiedniej formy jezyka polskiego ?
avatar
ohujal ten enej'
avatar
avatar
avatar
a nie "ogarnij sie"
avatar
avatar
tak prosze p+mdernizartora OCZYWSICIE PROSZE MODERNIZATORA
avatar
Jak się zwracać proszę pana
avatar
D sie za darmo nie dostaje
avatar
avatar
avatar
a drugie, nie jestesmy kumplami ani ziomkami zebys tak do mnie pisal
avatar
avatar
to ze bylem to jedno
avatar
troche kultury
avatar
Epsiakos bo co bo woju byłeś mój rocznik wariacie prawie

Dostęp zabroniony!

Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant