jezeli nie bylo to w formie zartow
Forum TOR
Już teraz zapraszamy na nasze forum w sieci TOR.dopal67vkvim2qxc52cgp3zlmgzz5zac6ikpz536ehu7b2jed33ppryd.onion
Kopiuj adres
Archiwum Shoutboxa
To swiry
czy sie wyglupiacie
pdw enej
chociaz w waaszym przypadku ja nie wiem czy traktowac to powaznie
oho
grozenie nie jest dopuszczalne
a teras jeszcze chce spalic samochut z diecmi
enej sie rozbrykal i pali melina za melinom
Do kogo
no co tam
tajes i niech ten enej do niego nie pisze
haha'
Pojebek
Dzieciobójco
Wszystko nagrałem action i zgłosiłem do obu moderatorow psycholu
Aż taki niedobry nie jeetem
Nie no zrobię tak żeby nikogo nie bylo
spalisz moje dzieci razem z samochodem
Zróbcie coś z nim, boję się o swoją rodzinę
Naćpany chuj
niemoge
Admin weź go nie sluchaj
hahahaha
I jebać policje
Dostęp zabroniony!
Dostęp do archiwum powyżej rangi Sierżant

